Aký darček synovi k 18. narodeninám?

greta24
13. okt 2008

Mam syna, ktory bude mat v decembri 18 rokov a neviem, aky darcek mu dat k meninam. Kedze som na materskej, tak vela penazi nemam, darcek typu mobil, pocitac, radio si nemozem dovolit ☹

emjee
20. nov 2008

ferik • Dnes v 18:34
poradte mi lebo ja naozaj neviem co mam svojej frajerke kupit....uz tyzden chodim po meste a stale nic

greta24 • 2d • Dnes v 19:14
Moj syn bude mat tiez 18, tak sa skladame cela rodina na monitor k pocitacu. Ale pre babu by bola super retiazka so srdieckom

najjulinka • 2d • Dnes v 19:27
No ťažko povedať.. .Však ju nepoznáme...
Pre mňa retiazka so srdiečkom nepripadá ako skvelý dar... To už ten monitor je lepší darček, ak by som mala ako 18ka vlastný počítač...
Neviem prečo, ale väčšina ľudí vyberá pre baby také voloviny a chlapom fajn veci, ktoré sa zídu...

bibula
20. nov 2008

😀 tiez si myslim,ze by mal povedat,ako su na tom,ci je to vazne a podobne,nie ako ti-posta pre teba-ze tri mesiace spolu a tyzden spolu byvaju 😀 😀 😀 -to bol jasny vysavac 🙂 😀

danulka2
21. nov 2008

v densnej dobe niektore deete neviedia ani poriadne co chcu. Ale ako pises, ze ma rad metal, tak mu pozri medzi cd aku skupinu tam ma a take cd mu kup a k tomu tiez nejake metalove tricko. V obchode ti poriadia, ktore je cool 😉 . Mas tu vela napadom, snad ti nieco pride vhod. Inak mna to caka o 3roky 🙄

jamie12
13. aug 2009

Chalan ak ju chceš fakt potešiť tak niečo vtipné a originálne, alebo aspoň praktické. Dajme tomu niečo z http://www.vtipnedarceky.sk (tu nakupujem ja, ale sú aj iné dobré obchody).

Prepáčte že reagujem na tak starý post, ale snáď si niekto vezme moju radu k srdcu, už sa pomaly zase blížia Vianoce, tak nenakúpte zase hlúposti 😀

penny13
14. aug 2009

Ahoj, Gréta.
U nás, či sú to už narodeniny, meniny , deń matiek či Vianoce, zaboduje soška. Neni to drahé ,je to milé.
Neviem síce, aký je tvoj syn, lebo ja osemnásťročného doma ešte nemám. 😉 Dobrý nápad by boli aj peniaze.
Inak aj moja sestra v decembri tiež oslávi osemnásť. Keďže som tiež na materskej a Lucka nie je vôbec náročná(teda nepraje si veľké dary) kúpim jej knihy, ktoré si želá 😉

penny13
14. aug 2009

Ferik - pre frajerku je najlepšia nejaká retiazka alebo plyšák.

sue
14. aug 2009

...no ja by som na 18.ku isto chcela niečo trvalejšie - buď nejaký "adrenalínový" zážitok, alebo knihu... istotne nie retiazky, šperky, a oblečenie... to mi príde hm... také zvláštne, že oslavujem "dospelosť" a dostanem tenisky,ktoré o rok alebo dva okopané vyhodím...

penny13
14. aug 2009

Vidíš ferik- sue to dobre vystihla.
Samozrejme ale ak na také veci je 🙂

norikk
30. apr 2011

vedeli by ste mi poradit, co pre manzela ku 20tke?? daco do 100 eur

zuzanakravcova
17. máj 2011

ahoj norikk...skús fotoobraz🙂 ja som ho nechávala spraviť pre drahého z našej spoločnej fotografie na valentína a bol z toho nadšený...u firmy Piklio ma to vyšlo okolo 70 € a objednávala som to cez internet. skús pozrieť na ich stránky🙂

kika555111
17. júl 2011

ahoj ,potrebovala by som poradit aky darcek mam kupit pre mojho priatela na 18 narodeniny ,chodime spolu rok a pol a vazne ma nic take originalne nenapada...tak ak vas mozem poprosit tak skuste nieco vy,ysliet......bavi ho najmä hudba a hra na gitaru....potrpi si na znacke a kvalite oblecenia.......dakujem vopreddd budem veelmi vdacna naozaj ...... naj by bolo keby ste posielali typy na moj email ... kika555111@azet.sk....... dakuejm. .prajem krasny den

lucka1987
17. júl 2011

@kika555111 nejaka kniha o slavnom gitaristovi alebo hudobnikovi... ,
ale mne sa aj tak vzdy najviac osvedcili darceky typu:
manzel dosiel domov, ja som navarila, a upiekla kolac, doma sviecky, spolocny kupel............
pripadne druha varianta pokial nie je spolocne byvanie:
vtedy este priatel (dnes manzel) dosiel z prace, prisiel nic netusiac pre mna autom, kazala som mu is do mesta (nemala som vtedy vodicak) a sli sme do kina, a na veceru a potom nie domov, ale den vopred som objednala hotelovu izbu 😀

kika555111
20. júl 2011

@lucka1987 ...dakujem ti za skvele typy to nie su zle napady ..dufam ze nieco s toho pouzijem veelmi pekne ti dakujem ....pekny dnik..vazne vdaka a ak ta este nieco nahodou napadne tak v klude napis budem len rada

tweety919
21. júl 2011

@kika555111 ja priateľovi vždy zorganizujem deň alebo aj dva,kedy sme stále spolu a robíme veci,ktoré máme radi a čo som naplánovala...napr. naposledy som uvarila obed,napiekla koláč,dala mu malinký darček (aby si myslel,že nič iné nedostane)...pozreli sme si super filmik,po nom dostal daľší malý darček 🙂 vzali sme vopred pobalené ruksaky,sadli na bicykle a išli k jazeru,kde sme stanovali dva dni...všetko som už mala prichystané a zbalené deň pred 🙂 po príchode dostal zasa maličkosť...opekali sme,v noci pri svite mesiaca sa kúpili v jazere...daľší deň sme strávili kúpaním,opaľovaním a tak a pred odchodom dostal daľší darček(to by aj stačilo 🙂 )

načo kupovať drahé dary,cennnejšie sú zážitky a chvíle strávené spolu

cocktail
11. dec 2011

k meninam ani nepotrebujes velky darcek ja by som napr zvoli nieco ako:
http://www.najlepsieceny.eu/sk/56-usb-vysavac.html
alebo
http://www.najlepsieceny.eu/sk/55-mini-reproduk...

chalani miluju elektroniku a taketo drobne stylove veci urcite sa potesi

labus
16. sep 2012

@greta24 tak skus niekde na zlavovom portáli mrknut nejaký finančne prijatelný výlet,poznávačku prípadne víkend pre dvoch a nech ide s frajerkou teraz v jeseni budu naozaj super ceny 😉 My sme dávali synom zlate retiazky take klasicke nič hrube a tiež bolo málo penazí... no najstarší ju ofrflal aj som plakala ledva sme na nu našetrili ☹ ☹ ☹ a odvtedy ju nedal dole z krku a má 24 😀 😀 😀 😀

jajusinka123
14. okt 2013

no neviem ako tato akcia dopadla ale fascinuja ma kombinacia vyhlaseni "nemam dost penazi" a kupim mu "znackove tricko". ja si to prekladam "uvediem ho do siene snobov a brandistov bez skutocnych hodnot" nech ma to stoji cokolvek.. Nadherny napad s tym stromom 🙂. moje deti dostali na 18 certifikat na vodicsky kurz.