Aký je dobrý manžel?

blairgossip
17. aug 2018

Ahojte, videla som diskusiu o tom aka by mala byt manzelka tak teraz sa vas ja pytam : Aky je pre vas dobry manzel?

lenkakravcova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blairgossip
autor
17. aug 2018
elian
17. aug 2018

Pracovitý, spoľahlivý, verný, zásadový s pevným charakterom a milujúci rodinu - rodinný život 😊

kosaerika
17. aug 2018

@lenkakravcova presne k takému sa idem vydávať o dva týždne 💕

hellwant
17. aug 2018

Ma mat vsetkych 5 P...Pozorny, Prachaty,Potentny,Pracovity...a aby to nevyzeralo ze je nemozne takeho najst tak posledne P....plesaty...chybicka se vloudila😉

dskjhfdlkdjhl
17. aug 2018

@hellwant pred svadbou stacia 4 P (aspon u nas to tak bolo) a po 20-tich rokoch, ma aj to posledne P😉

hellwant
17. aug 2018

@dskjhfdlkdjhl to posledne P malo byt pekny ale dokonalost nie je ...tak som dal plesaty🤣🤣🤣

merkelica
17. aug 2018

mal by vediet derivovat

tilly
17. aug 2018

@hellwant mne sa plesati pacia 😂

ada309
17. aug 2018

@blairgossip 😂😂😂😂 s plným bruchom a prázdnymi gulkami 😂😂😂😂😂

hellwant
17. aug 2018

@tilly po pravde keby som siel porade prve by bolo potentny...to casom klesa 😂😂😂...a prachaty v strede...chvilu trva kym sa dobre zaperí,kariera...a koniec plesatost( i ked ta nahradila slovo pekny...a to tiez byva skor na zaciatku ako na stare kolena)🤣🤣🤣

dskjhfdlkdjhl
17. aug 2018

@merkelica derivovat dokaze cvicena opica, mal by radsej vediet integrovat😉

hellwant
17. aug 2018

@ada309 si asi sikovna a toto praktizujuca zienka...ze?😉

zenaajmama
17. aug 2018

Môj manžel pre nás urobí všetko čo nám vidí na očiach.Vela pracuje, ale keď je doma , zapája sa do domácich prác, máme úžasný sex, viem že sa naňho môžem vždy spoľahnúť... cení si všetko čo urobím,aaaaa napríklad vie že neznášam cúvať z garáže na cestu, tak ráno mi vytiahne auto pred tým než odíde do práce 😄..proste je pozorný.

hellwant
17. aug 2018

@zenaajmama ano pozorny som tam mal...😃😃😃

zenaajmama
17. aug 2018

@hellwant 👍

ada309
17. aug 2018

@hellwant narážala som na predchádzajúcu tému "aká je to dobrá manželka" ...

pre mňa dobrý manžel = vie na čo má hlavu a aj ju používa,a tiež vie, že má aj ❤️ a , že to ❤️ má aj jeho manželka ..

hellwant
17. aug 2018

@ada309 a co som porusil 😀😀 chapem ze to bolo na temu manzelka cital som tvoje zalozenie temy.

hellwant
17. aug 2018

@hellwant myslel som ze tato tema je opak na temu Aka je dokonala manzelka😉

ada309
17. aug 2018

@hellwant ja som tú tému nezalozila ... to si ma pleties s niekým ..

hellwant
17. aug 2018

@ada309 pravda prepac

hellwant
17. aug 2018

@ada309 davame si s mojou milovanou medovinku tak sa mi to pletie...v nedelu mam narodky tak predoslavujeme😋😋😋

ada309
17. aug 2018

@hellwant 😉 aj toto je pozitívna vlastnosť (vedieť povedať prepáč) .. kvitujem

hellwant
17. aug 2018

@ada309 a je to na P..prepac

meredith83
17. aug 2018

Ked vas podrzi ked su problemy. Je lahke byt zamilovani a na oblaku ked je vsetko v poriadku ale pravu lasku clovek zaciti ked bude tazko. Napriklad ked vam bude ruku v nemocnici drzat po kyrete a cakat s vami 10 hodin...

andrejka1974
17. aug 2018

Najlepší muž musí vedieť pomôcť neopustí ta ani v najťažšej chvíli keď sa ti rúti svet popasovať sa so všetkým aj s dieťatkom ktorému zistia ťažký autizmus byť verný mat veľký zmysel pre humor povedať na rovinu co si mysli byť perfektný v sexe milovať mňa deti a proste byť úžasný tak ako je ten môj s ktorym som už neuveriteľných 25 rokov

romiada
17. aug 2018

@blairgossip ten ktorý Ti vie povedať takú (navonok) klišé vetu "som šťastný, že máme také dve krásne zdravé deti, všetko ostatné sú nepodstatné hovadiny" s takou úprimnosťou, iskričkami (alebo slzami) v očiach a vďakou, že zabudneš na všetko zlé čo Ti kedy urobil a Ty jemu.

asia83
18. aug 2018

@blairgossip Samozrejme, všetko čo tu bolo povedané. No pre mňa je najdôležitejšie, aby bol schopný kompromisov, aby bol prispôsobivý a aby nebol tvrdohlavý, aby dokázal urobiť aj to, čo chce žena, nie iba to, čo chce on.

paulina311
18. aug 2018

Tu niet čo diskutovať. Dokonalí manžel je ten s ktorým ste šťastná.

lilka5566
18. aug 2018

@zenaajmama to je krásne, že vycuva s autom keď vie ze to nemáš rada 😊😊