Aký máte názor na vešticu?

matveja
8. aug 2012

baby, môj brat bol len tak zo srandy minulý týždeň u veštici...nechcel o tom veľmi hovoriť, len toľko som z neho dostala, že otváral oči jak puk, že čo všetko o ňom vedela a aj to mu povedala, že má ešte mladšieho brata a toho čaká ešte jedna operácia / druhý brat je po ťažkej autonehode a len dnes sa dozvedel, že musí ešte absolvovať jednu operáciu, ktorá je nevyhnutná / toto ma fakt prekvapilo 😨 čo by na to ? je na veštení ozaj niečo pravdy ?

bodka13
8. aug 2012

@matveja ak mu povedala nejaké veci z minulosti a zo súkromia,ktoré boli pravdivé a ona si ich nemala odkiaľ zistiť,tak by som jej verila 😉 ...kúsok pravdy tam určite je

matveja
autor
8. aug 2012

@bodka13 vieš mňa zaskočilo, že skade vedela, že náš mladší brat ešte bude mať jednu operáciu, keď je po autonehode už 10 mesiacov a celkom sa zotavuje a dnes mu lekár oznámil, že ešte koleno je v dezolátnom stave a potrebuje urýchlene operovať....nemala to skade vedieť, aj my sme sa to len dnes dozvedeli

matveja
autor
8. aug 2012

@ikke ďakujem za link, idem pozrieť 😀

bodka13
8. aug 2012

@matveja tak je to naozajstná veštica 🙂

lenka311
8. aug 2012

@matveja Spolužiačka na strednej nám všetkým v škole veštila, po škole sa tomu venovala, teraz sa tiež tým živí, je celkom známa...
Veštila mi aj v škole aj tesne po škole, všetko do bodky jej vyšlo, pred rokom som jej napísala na FB, vyveštila mi znova.... no a či aj toto výde - to by som bola rada... 😎 😎 😎
Od tejto skúsenosti tomuto verím, ale len konkrétne jej... aj v robote sme mali "veštice" - jedna mi stále kývala kyvadlom že či som teda tehotná alebo nie... stále tvrdila že nie - bola som 😀 😀 😀 - potom mi zase kývala nad rukou tým kyvadlom, chlapec ako vyšitý, mám babu 😀 😀
Takže nie je veštica ako veštica.... ale všeobecne tomu verím...

matveja
autor
8. aug 2012

@bodka13 asi áno ,ale ja by som mala asi strach z toho čo sa dozviem....nemám na to povahu a rešpektujem každého, kto takú schopnosť má 😉

matveja
autor
8. aug 2012

@lenka311 je to tak....aj mne raz v meste za pochodu veštila jedna neodbytná " veštica " , vraj budem slobodná mamička so synčekom a vydatá som 12 rokov a máme dievčatko....po vyveštení mi natrčila ruku a vypýtala si vtedy 10 korún 😠

nela82
8. aug 2012

Moja mama,ked bola este mlada a slobodna..si dala vestit.Vsetko sa naplnilo..zatial..este aj do poctu deti sa trafila a aj o zdravotnych problemoch vedela,ktore ju postuhnu v buducnosti...No mama na to vestenie uplne casom zabudla,kedze jej manzel mal byt cierny a ona mala vtedy frajera blondaka 😀 Neverila jej.. 😅

Az po rokoch si spomenula,ked sa vlastne vsetko zacinalo plnit...no jedno lutuje-vtedy jej ta zena povedala cisla do loterie,ktore mama samozrejme nepodala a na ktore uplne zabudla..este tusim 3 cisla si pamäta dodnes... 🙂

nela82
8. aug 2012

@matveja este by som dodala svoju skusennost...minuly rok som neodolala a zavolala som do TV-nebudem tu pisat kde..ale myslim,ze urcite viete.. 😅
Bola som zvedava ohladom deti a ich buducnosti...Hlavne starsieho syna,kedze je hyperaktivny a dyslektik..mame stale nejake starosti 😒 Tak som mala pocit,ze nieco v tom bude...no vraj ma talen na jazyky-zatial ta anglictina mu ide biedne 😅 😝 No vraj skonci v zahranici...tak uvidime..

zuzkalenka
8. aug 2012

Ja vešticiam a takým veciem vôbec neverím. Nikdy som síce u žiadnej nebola ale ani ma to neláka. Čo sa má stať to sa stane a čo by mi to pomohlo kedy mi to niekto povedal že čo ma čaká. Mám rada prekvapenia tak si na to pekne počkám 😀 😀 😀

slniecko2
8. aug 2012

@matveja existuju vestice?ano. treba si vsak uvedomit odkial prameni ich schopnost- nie je to dar od Boha aleboak chces od Najvyssej bytosit, dobra atd... Preco? To ze sme bytosti ohranicene casom a priestorom ma svoj dovod- nebol by dobry napad vediet kedy zomrieme,ako zomrieme,kedy zomru nase deti,alebo co vsetko sa nam stane pocas zivota-hadam,ze bysme to zabalili este skor ako by sme zacali zit-jednoducho by nas to nebavilo. Kedze vestenie nie je od Najvyssieho Dobra logicky musi byt od niekoho ineho-napada mi len ten Zly. Zla sila matiez obrovske mnozstvo informacii o nas a nasej buducnosti,kedze to je bytost ktora nezije ohranicena casom a priestorom-preto take presne informacie-avsak ak si nechas vestit vestici ona ti povie skreslene informacie hlavne o buducnosti-je jedno ci budu dobre alebo zle-jednoducho ti to nebude na osoh. Vestica sama moze byt presvedcena ze to ona ma tu schopnost,ale ludia jednoducho maju len to co dostanu od vyssich bytosti,takze komunikovat mozu aj nevedomky (napr.vestenie z tarotovych kariet a ine)

matveja
autor
8. aug 2012

@slniecko2 rešpektujem tvoj názor...ja som nebola u veštici a ani sa nechystám....nemám na to povahu a prečo sa dopredu trápiť a myslieť na niečo čo ti povie...niekedy je lepšie nevedieť, ale rešpekt aj pred tými čo niečo také " vedia " 😉

slniecko2
8. aug 2012

@matveja aj ja respektujem tvoj nazor 🙂 Len ma vo vseobecnosti mrzi ako sa dnesnom svete ludia stavaju k okultnym praktikam a vobec si neuvedomuju ake velke zlo si na seba privolavaju-ja to velmi dobre viem-sama som sa roznymi okultnymi praktikami zaoberala a nasledky citim doteraz,ale chvala Panu Bohu uz som z toho prec a preto sa snazim varovat ostatnych-dobre uvazujes-nechod k vesticiam-nepovedia ti nic uzitocne a cena za to je ovela vyssia ako peniaze

sarinka123
8. aug 2012

Mne taz tiez vyvestila vestica a vsetko sa naplnilo. Ale ona bola aj znama. Su " vestice" podvodnice, od takych ruky prec!

cerez
9. aug 2012

Bola som so sestrou u veštici a niektoré veci sa mi skutočne naplnili. Sestra ma mala presvedčiť, aby som na to obdobie neplánovala dieťatko, lebo by som oň mohla prísť. Postavila som si svoju hlavu a hlúposti som nepočúvala. Za 4 mesiace som spontánne potratila. Po dvoch rokoch po narodení dcérky som sa odhodlala ísť znova, ale k inej. Dcérka mala zdravotné problémy a hrozila nám v roku operácia nôh. Naplnilo sa mi 80 % z toho čo mi vyveštila. Aj to,že nebudeme musieť ísť na operáciu. Musím, ale podotknúť, že pred takýmito ľuďmi mám zvláštny rešpekt a strach. Neviem prečo. Rovnako musím napísať, že nič nie je 100% lebo aj my môžeme niečo v tom osude zmeniť.

zmrzlinkams
9. aug 2012

@matveja ja napišem len jendu skusenosť z veštcou - dlho sme sa sanžili o babätko a nedarilo sa už som z toho bola zufala a nakoniec som dostala problemi s mensen a začala som chodiť k jednej dr. čo ma liečila a skumala aby došla nato kde je pričina... moja gyn. mi nakoniec povedala že ked ta dr. na to nedojde lebo sa snažila rok a dodnes nevedeli prečo tak že pojdem na Centra kde ma vyšetria aj muža a možno určia umele oplodnenie, tak mi nakoniec aj ta dr. povedala čo ma liečila a že ked nevyjde posledny pokus tak od januara tam pojdeme...... kolegina v robote bola v kontakte z jednou vešticou a dlho snou komunikovala a všetko jej do detailov višlo a dlho som vahala a nakoniec som si od nej vypytala čislo ale aj tak som nevolala hned dlho som vahala či volať alebo nie a nakoniec som zavolala a rozpravali sme sa dlho ao všetko ale poviem len to čo mne zmenilo život a som od vtedy šťastan - pytala som sa jej či budeme mať niekedy dieťatko alebo nám to osud nedopraje ( ja susedov mame čo nemoju detičky lebo nemohli mať) alebo či sa nám to podari tym umelym sposobom a tak veštila a povedala mi že budeme mať vlastne babatko prirodzenou cestou že ona v kartach vidi že je tam niekde detska dušička ktorá čaka na nas a ked pride ten spravny čas tak budeme mať babo nevedela povedať kedy, ani konkretne blišie o tom babatku ale vedela povedať len to že niekde čaka dušička na to aby sa stala našim anjelikom - neverila som jej zdalo sa mi to nemožne a divne však dr. !!! a ona že pozrie ešte do druhych kariet a povedala nám že jej vyšlo to iste že niekde na nas čaka detska dušička a že mame trpezlivo čakať na to že prijde....... asi o 3 mesiac mi náhodou zistili že som tehotna dostala som silne bolesti a dr. si myslela že to koli tej mrche a aj lieky mi dala na to aby som nemal tie bolesti nejake silne ale brala pre istotu aj krv a zistili mi že mrcha nedošla a ani nedojde lebo som tehotna čo bol velky šok pre dr. čo ma liečila aj pre moju gyn. mala mala mať termin v oktobri a narodila sa v 39tt v septembri presne ten mesiac čo som volala s vešticou 😀 zdravučka a čiperna a veru niekedy až moc hyperaktivna a velmi prefikana špekulantka je naše vysnivane slniečko lebo sme snivali o dievčatku menom Karolínka a to sa nám aj splnilo a do porodu sme nevedeli čo budeme mať 😀 😀 😀 😀
je to všetko nahoda alebo osud 🙂
ale uričte neni veštica ako veštica treba si dať pozor na koho človek natrafi.... 🙂 🙂

zmrzlinkams
9. aug 2012

@slniecko2 či existuju veštica no je ich plny svet z toho viac ako polovica su podvodnici ktori si vymyšlaju nemaju šancu o čom hovoria a blba nahoda ak niečo vyjde ale su uričty ludia čo maju niečo v sebe ako ludi čo vedia zistiť ak niekto zmizne alebo ludi čo vedia dodať energiu alebo vidia určite veci v živote človeka tak ako su ludia čo maju tak hlboky pohlad že dokažu dieťa tkz ušknuť aj ked tomu nejako neverim ale niečo maju v tom pohlade že to dieťatko deprimuje tak ako su ludia čo z nás možu vysavať energiu ich sposobom života to všetko je okolo nás len su ludia čo su citlivejši viac na tieto veci a vnimaju ich viacej ako iny tak ak osu ludia čo veria na poveri a možno sami si to privedu, ja som človek z veriacej rodiny a verim že su určite veci okolo nás a v živote a že každy z nás ma svoj osud už dávno napisany a že napr. ludia ako koprfild su podla mna nie kuzelnici ale ludia čo su spriahnuty so samim diablom ktorí s krz neho robi to čo robi z oči mu to je vidieť že tam dobo neni a samozrejme aj moderna technika podvodu ale je tam za tym niečo viac ako len podvod tak ako je čierna magia ludia ktorí preklaju moja vlastna babka mi o tom rozpravala aky mala zažitok ked bola mlada ako jedna žena čo sa venovala čiernej mágii prekliala všetkych veriach čo poznala a čo všetko s vtedy dialo ........ to su zažitky zo žovota ja osobne som mala jeden divny zažitok ked som bola mlada v dome starich rodičov a nikdy v žovote by som nepovedala že take niečo može existovať a byť ale su podla mna ludia čo vedia aj dobro a dobre spravi priniesť alebo skor človek čo neni zlom posadnuty ale takych je velmi maličko a na takych treba natrafiť a už len na nás ostane to či budeme alebo nebudeme veriť ale niekedy človek musi dufať a veriť neda sa len plachtiť životom čo nám osud prinesia tak to bude, my sme ti ktori si musime vybrať tu spravnu cestu ktoru nám osud ponukne lebo to nikdy neni len jedna a my si v podstate ten život sami riadime a vobec si to neuvedomujeme pokial sa nad tym nezamyslime ale ked sa niekto tomu v hlbke venuje tak to ináč všetko okolo vnima..... tak ako je aj zlo tak je aj dobro tak ako skrz niekoho to zlo ide von tak ide aj to dobro - len čo mi ludia viacej vnimame .... 😔

asfodelka
9. aug 2012

@matveja ja som bola raz u vestkyne lebo ma stiahli kolegyne. ta vestkyna je znama, dokonca pise aj do casopisov. ani jednej sa nam nic z toho nesplnilo. ja som bola po rozchode a ona mi povedala ze nenajdem nikoho dalsieho a ze ak ano tak mi ho preberie moja najlepsia kamaratka blondina... samozrejme nemam najlepsiu kamaratku blondinu a do roka som mala priatela, (zial)nikto mi ho neprebral a vydala som sa za neho a mame krasne dieta. sesternica si sice dala blond melir, spolu so mnou, a hoci sme 2 roky byvali vsetci traja v jednom byte predsa ostal moj muz na krku len mne 😀
vela vie taka vestkyna zistit z nevinnych otazok a clovek ani nezisti kedy a vytara vsetko o sebe a ona si uz len povymysla blbosti. klobuk dole ak niekomu vyvestia aj pravdu 😉

danu
9. aug 2012

@matveja pozri do tem na ktore ti dala linky ikke