Aký záhradný daždnik kúpiť?

mirka414
1. máj 2010

ahoj uz par x sme kupili do zahradky zahradne ddazdniky,ale obcas ked pride vietor hned bol pokazeny a nepouzitelny,preto som sa rozhodla ze skor ako nieco kupim poradim sa a spytam ci to niektora maminka uz kupila a ako je spokojna.
ja uvazujem kupit takyto pavilon co by sa dal umiestnit nad bazenik alebo pieskovisko,mate ho niektora?ste spokojna? ttp://www.mytoys.de/JOHN-Disney-Princess-Pavillon/Dis...

mirka414
autor
1. máj 2010

obcas to blbne tu je obrazok 😉

maruschka
1. máj 2010

jéééj, ten je krásny. Našim babám by sa páčil. Myslím, že tieto sú stabilné. Suseda má takýto, ale biely a používa ho už tretí rok a v poriadku-vydržal všetko, slnko, dážď, vietor... 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

mirka414
autor
1. máj 2010

dakujem ano tie biele poznam ale tie sa mi zdaju trochu velke,tento je tam este aj v zltej farbe.skusim ist pozriet do obchodu ako to vyzera v skutocnosti.ako sa to sklada?

mirka414
autor
2. máj 2010

detom na zahradu...

mirka414
autor
20. jún 2010

takze tu nadobu na vodu odporucam udrzi napoj studeny a kamarat nam vyrobil jeden stojan do zahradky a deti si capuju same kolko vypiju.nakoniec som kupila dvojdielnu na dva rozne napoje. 😀 odporucam

mirka414
autor
20. jún 2010

nepozna niektora z vas tuto hru od Fischer Price?http://www.toysrus.ch/multimedia/lerncomputer-u...