Aplikácie do mobilov na sledovanie ovulácie

nanervy_2
31. okt 2014

ahojte.

kedze tuto temu som tu nevidela a mnohe z nas uz vyuzivaju krasu a moznosti 21. storocia, podelte sa ci a aku aplikaciu pouzivate na sledovanie ovu ci tehotenstva 😎 ja si svoje teploty a ine symptomy zapisujem, vdaka tomu mam vsetko poruke (lebo zosit by som stratila) a vdaka tomu mi aj trklo ze je cas otestovat nejaky ten tester...

nanervy_2
autor
31. okt 2014

takze pridam svoje, ked sme sa s mm zacali snazit, stiahla som si OvuView, mala vysoke hodnotenie. Zapisujete si symptomy od vymyslu sveta, su tam popisy metod a tak. popis v google play je v Aj, ale ked som to nainstalovala tak sa jazyk prisposobil nastavenia v mobile, t.j. je to v cestine

micikatka
31. okt 2014

ja mam ovu view v slovencine, menstruacny kalendar tiez v sj, a este fertility friend v aj.

nanervy_2
autor
31. okt 2014

a ked mi vysiel pozitivny testik, z vela aplikacii pre mna vyhral pregnancy tracker, lebo v ostatnych bolo strasne vela crt ktore som nechcela ako nove videa a tak. tato sa mi paci jednak kvoli uvodnemu obrazku, jednak ze kazdy tyzden je tam popisany, co sa deje, napr 1 tyzden ze to sa rata vlastne menstruacia, takze este nie ste tehotne 🙂 atd. 3ti uz pise ze morula sa zachytava do maternice, takze mozete mat bolesti podbruska a tak, 4 ze uz zacinaju rozdiely v chutiach a tak.
+ diet plan, to znamena ze co potrebujete prijimat a v ktorych jedlach sa to nachadza.
akurat ze je to cele v anglictine

miculiatko
31. okt 2014

Ahojte ja pouzivam menstruacny kalendarik s kvietkom v ikone. Uplne super prehladna appka kde si mozes zapisovat bazalnu teplotu a urobi ti to graf tiez mozes znacit vselijake nalady, samozrejme keksik, vyznaci ti to ovu (obcas sa trafi) a vypocita priemernu dlzku cyklu za tri mesiace. Vsetko co potrebujes mat zaznacene o cykle to v tejto appke najdes. Ja som s nou velmi spokojna. Je v slovencine

nanervy_2
autor
31. okt 2014

@miculiatko tak kvietok ma asi polovica aplikacii :D ja som mala s kvietkom ptracker, ale ten nemal graf, preto som ho vymenila

miculiatko
31. okt 2014

@nanervy_2 vola sa to period kalendar 😉

nair
31. okt 2014

Ja som mala asi tri alebo štyri, skúsila som čo ponúkajú, a napokon zvíťazil OvuView, dokúpila som pro, mám ho v slovenčine. Vyhrala jednoduchá a vkusná grafika, prehľadnosť, vlastné a farebne odlíšené symptómy.. Hodnotím 1* 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre