Asi som zjedol škrupinu

patrikvida
23. júl 2022

Pravdepodobne som zjedol škrupinu moze sa mi stat nieco vazne?

fairyprincess
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
heleninamama
23. júl 2022

@patrikvida Moja babka dávala škrupiny sliepkam bežne a vravievala, že majú po nich pevnejšie vajcia. Takže sa sleduj a potom napíš... 😂

cosmic_origin
23. júl 2022

@patrikvida Rovno choď na pohotovosť, nech sa aj tam zasmejú.

veronikaszabova
23. júl 2022

@heleninamama 😂😂😂😂😂

patrikvida
autor
23. júl 2022

@fairyprincess
@cosmic_origin no vy ste zjedli vtipnú kašu

tykat
23. júl 2022

@patrikvida nic sa neboj, kyselina v zaludku ju rozpusti 😉

euka210
23. júl 2022

@patrikvida nie, nic sa nestane, rozpusti sa

patrikvida
autor
23. júl 2022

@tykat lebo mam úzkosti,a akonahle si nahovaram tak ma zacalo pichat v pracej strane brucha a cital som ze slepe crevo

bessie12
23. júl 2022

@patrikvida a co by sa ti akoze malo stat po zjedeni skrupiny ? 😀 Nenahovaraj si hovadiny a prestan riesit somariny. Nic ti nebude.

patrikvida
autor
23. júl 2022

@bessie12 no dufajme ze nic sa nestane ona ani nebola nejaka extra velka

tykat
23. júl 2022

@patrikvida …to bude z tej úzkosti, ze sa pozorujes, skús sa zamestnať niečím iným … a slepé črevo - ak si dobre pamätám tak sa zisťuje aj tak ze sa v tom mieste brucho zatlačí (pri tlačení nic neboli) a potom sa rýchlo pustí (a vtedy velmi silne zabolí - pichne).

bessie12
23. júl 2022

@patrikvida ale prosim ta. Vies kolko krat mne spadla skrupinka do prazenice ci omelety ? Vyberat sa mi to nechcelo, tak som to zjedla a som tu. Ziva a zdrava. Neboj, vsetko bude OK 😉

patrikvida
autor
23. júl 2022

@tykat no nepichalo ma to ani nič prave somskúsal

patrikvida
autor
23. júl 2022

@bessie12 dufam ze bude modlim sa

miskamicha
23. júl 2022

@patrikvida nie tam skrupina asi ani nedojde...obotatis sa o vapnik

snezienkaaa82
23. júl 2022

Klidek, ja som zjedla zubnú korunku

sona96
23. júl 2022

@patrikvida v niektorých krajinách tehotné ženy jedia pomleté škrupiny z vajíčok, lebo sú bohaté na vápnik. Nič sa ti nestane.

patrikvida
autor
23. júl 2022

@sona96 daujem vam vsetkym moc

danica2711
23. júl 2022

@patrikvida nenapísal si, akú škrupinu - z vajca alebo z hračky z kindervajíčka? Ale neboj, jednu ti žalúdočné šťavy rozpustia, druhú vylúčiš, v oboch prípadoch prežiješ

laurita285
23. júl 2022

Mojej susede rozrezala škrupina najskôr črevo a potom keď ju šla vykadiť tak ešte aj riť, dávaj na seba pozor ☹

snezienka15
23. júl 2022

@laurita285 si trápna

snezienka15
23. júl 2022

@patrikvida aj ja som počula, že môže poškodiť slep ččrevo.ale určite to neplatí na každého.neboj sa, bude to v poriadku

tamvtme
23. júl 2022

@fairyprincess hehe u nas sa hovorievalo: dvaja na to uz zomreli a ty budes tretia 😅 si mi to teraz pripomenula🤣

fairyprincess
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
23. júl 2022

@patrikvida možno si nepamätám dobre tvoj nick, ale ak si to ty, čo tu každú chvíľu riešiš nejakú život ohrozujucu udalosť, mal by si buď vyhľadať odborníka alebo prestat sa sledovať a v usetrenom čase sa venovať biológii a zdravovede. Bude to pre teba viac ako prospesne