Atestácia v Ružomberku - skúsenosti

lienka361
20. sep 2017

Dobrý deň,

mám napísanú prvú atestačnú prácu na KU v Ružomberku. Chcem sa opýtať, či sa táto práca vkladá do systému CRZP. Už som písala na štúdijné oddelenie ale odpoveď som nedostala ☹ Nemáte niekto s tým skúsenosti?

Ďakujem 🙂

zuju2
9. jan 2019

@zuzanabanacka Ano'treba mať aspoň 30kreditov a mať po adaptacnom

rosabella
9. jan 2019

@zuzanabanacka 5 rokov praxe netreba, kolegyna odovzdavala teraz a ma 3 roky praxe. Na atestaciu momentalne treba bud 30 kreditov + predatestacne vzdelavanie alebo 60 kreditov.

andabubua
21. mar 2019

Ahojte dievčatá, máte, prosím Vás, niektorá vypracované tematické okruhy pre prvú atestáciu v Ružomberku? Ďakujem za odpoveď.

dadinamartanka
21. mar 2019

Ahoj, ja nemám a tiež by sa mi to hodilo.... inak neviete niektorá dokedy je potrebné poslať prácu ak chcem ísť na skúšky v tom období november/december???? viem ze sa asi skusa niekedy maj/jun... a potom november/december... ci mam zle info?? viete poradit prosim??

teniskapp
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rosabella
28. mar 2019

@dadinamartanka prácu posielaš buď k 30.6. alebo 31.12. kalendarneho roka. Tento rok viem iste, že k júnu sa dá poslať, ale neviem, či sa ešte budú dať poslať práce k decembru.

dadinamartanka
29. mar 2019

@rosabella uff, si ma trocha vystrasila, ale mam za sebou predatestacne vzdelavanie a povedali nam ze do maja 2021 musime napisat a urobit atestaciu...tak snad to neprepadne.. a nove veci budu platit pre tych co by chceli ist dalsi na predatestacne.... :/

lusika18
16. apr 2019

Dobry den, mam rozpisanu prvu atestacnu pracu chcela by som ju odovzdat v Ruzomberku, Citala som predosle komentáre a chcela by som poprosit ci ,mi niekto nemoze poslat ako vzor ako pisal, rozpracoval aktivity(neviem ako si vytvorit strukturu) vo svojej atestacke. Poprípade ci bude ochotna niektora poslat mi vypracovane otazky prisposobene na MŠ. DAKUJEM.

susanne6
16. apr 2019

@lusika18 ahoj,posli mi tvoj mail

lusika18
17. apr 2019

@susanne6 Ahoj lusika18@azet.sk
DAkujem

susanne6
17. apr 2019

@lusika18 odoslane 🙂

lusika18
17. apr 2019

@susanne6 DAKUJEM!!!!

kissiska
22. máj 2019

@susanne6 ahoj prosím ťa mám taký istý problem ako lusika18, mohla by som ťa aj ja na mail poprosiť poslať tu štrukturu, lebo aktivity som si napísala ale neviem ako to do tej práce vpísať, tie vyučovacie hodiny ako to ide. Dakujem, mail veronikaondercinova@gmail.com

kissiska
22. máj 2019

@susanne6 pardon, mail ondercinovaveronika@gmail.com

veronikakupculakova
3. jún 2019

Prosím vás. Kolok stran má mať prvá atestacka na KU?

dadinamartanka
3. jún 2019

@veronikakupculakova cca 30minimum 1/3 teoria, 2/3 prax 🙂

lalai
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lalai
14. jún 2019

Ahoj, chcela by som sa opytat ak som neabsolvovala edukacnu pripravu v ruzomberku aj tak si tam mozem podat ziadost o vykonanie atestacie ? a na skusku sa pripravuje zo vsetkych okruhov alebo len s toho v ktorom je pisana praca ? dakujem pekne za akukolvek odpoved 😉

bernynka
14. jún 2019

Ahoj. Chcem sa spytat,ci je tu niekto,kto robil alebo planuje robit 2.atestaciu? Dakujem

dadinamartanka
15. jún 2019

@lalai ahoj, ak nemas edukacnu pripravu pracu musis zaslat do 30.6. kdekolvek len ty chces... aj ruzomberok. A skuska je asi zo vsetkych okruhov....

lalai
15. jún 2019
jankanelka
21. jún 2019

@lalai do RK mozes pracu poslat az do 31.8.

jankanelka
21. jún 2019

@dadinamartanka ak chces robit atestacku v RK,tak musis poslat pracu do 31.8.2019,potom sa uz pojde po novom a predatestacne ti prepadne

dadinamartanka
21. jún 2019

@jankanelka dakujem za info 🙂 Je tu niekto kto posiela az jul/august?

jankanelka
22. jún 2019

@dadinamartanka ja 🙂 ak to nestihnem buduci tyzden, co asi nestihnem :D

dadinamartanka
23. jún 2019

@jankanelka aspoň nebudem sama ;)

jankanelka
23. jún 2019

pocula som, ze uz aj MPC prijimaju atestacky do 31.8.

dadinamartanka
24. jún 2019

@jankanelka hm, doteraz tvrdohlavo len do 30.6 ... Kazdopadne ak je to naozaj tak, tak je to dobra sprava pre mnohych urcite 🙂

goli1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenka2232
28. jún 2019

@dadinamartanka
@jankanelka
Ahojte,budete posielat atestacku do 31.8 alebo ste uz poslali? Chystam sa pisat aj ja 🙂