Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

titkovamiriam
25. júl 2008

No a kde ste , co vas voda zobrala ☹

gabika146
25. júl 2008

ahojte my sme tu chystame sa na ockovanie na druhu davku pneumokoka 😒 konecne mame krasne pocasie slniecko sviti parada 😀

mimi109
25. júl 2008

caute kocky

gabi my ideme na to ockovanie v pondelok, tak dufam , ze mala neochorie zas 😖 tie DVD ti este neprisli? ved som ich poslala pred tyzdnom 😕

tu je stale pod mrakom no sever 😠

gabika146
25. júl 2008

ahoj mimi nie este stale nic neprislo a ako si to posielala asi nie prvom triedom ze????ozik dala som ti napalit aj nodyho,ak nie prosim ta napalim mi ho a posli dakujem 😀

mimi109
25. júl 2008

pravze 1. triedou som to poslala tak neviem kde to zas viazne 😠 slovenska posta 😠
nodyho si nedala tak ti aj toho napalim a poslem, kedy to idete na tu dovcu? ak ti to nepride pondelok tak to este raz poslem

mimi109
25. júl 2008

nedavno som tak do Anglicka posielala a trvalo skoro mesiac kym to tej znamej prislo no des inak vzdy po tyzdni ked som jej posielala balik mala

gabika146
25. júl 2008

my ideme od 2augusta do 9 😉
ok ved hadam to pride ciom skor

mimi109
25. júl 2008

no to dufam ak to zase startili ma svihne, som kamoske posielala pred cca mesiacom kupon an plienky do teraz jej neprisiel 🙄

ved ak ti to nepride tak napalim a poslem este raz 😉 a poslem doporucene ench mam od toho papierik

titkovamiriam
25. júl 2008

mimi posta je katastrofa,ja posielam vsetko doporucene ☹ ,inak u nas je konecne pekne 😀

mimi109
25. júl 2008

miriam tu konecne neprsi aj slnko chvilu svietilo ale vetrisko riadne je, sme s kosom boli este boli popolnice na svojom mieste a uz su zase na druhej starne cesty vietor ich odfukol 😠

titkovamiriam
25. júl 2008

ja som dnes obedovala vonku ako je tam fajn teplucko 😀 ,pridali sa aj dvaja kolegovia a bolo fajnucko 😀 ,teraz som dopila kavu,cakam este jedneho zakaznika a tesim sa domov ,tak keby som sem uz nezasla pekny vikendik 😀

gabika146
25. júl 2008

aj u na je krasne boli sme na ockovani maly plakal ako tur a tera zaspal 😉
mimi dufam ze pridu

titkovamiriam
25. júl 2008

gabi ja by som uz nedufala,ked to nepride do 4dni je to fuc 😠 ☹

gabika146
25. júl 2008

no aj ja si myslim ze sa to niekde staatilo 😢

wladka
25. júl 2008

jezis.. skuste to reklamovat ☹ .. mimi, hlavne ty.. to je chyba posty, ak to nedorucia do poriadku 😠 ..

mimi109
25. júl 2008

no wladi tam moc nenareklamujem nemam od toho podaci listok ten sa dava len pri doporucenych zasielkach ja som to 1. triedou poslala takze smola ak sa to stratilo co uz

gabi este dockame a ak nepridu tak ti nove poslem 😉

wladka
27. júl 2008

mimi,m jaaaj.. ty si tomu rozumies.. 😉

inak ako?? vikend na konci, a mozme zacat dalsi, a o ten dalsi sa sustia same oslavy nasich detureniec.. 😵 2 roky, boze.. rychlo to ubehlo.. 😠

gabika146
27. júl 2008

caute my mame za sebou oslavu meninjakubka bolo uzasne na dome grilovacka,torta kopu zranice maly spal od9potom veget aj dnes uz spi parada dostal bybikel-bycikel tak je statnny len sa mu nechce tahat ale ked mal staru trojkolku tahal ako das 😀
my uz v piatok dovca tak sa tesiiiiiiiiiim
konecne sa aj pocasie umudrilo

titkovamiriam
28. júl 2008

ahojte tak ja som aj zavarala aj sme boli pri vode 😀 a stihli sme aj grilovat vcera vecer - sice len spekacky no aj tak bolo fajne na zahradke 😀 ,marek sa naucil na jazere zadrzat dych pod vodou tak uz sa moze ponarat a hadzat do vody 😀 😀 😀 pocasie je konecne letne a dufam ze vydrzi do vianoc 😀 😀 😀

mimi109
28. júl 2008

caute tak konecne je vonku krasne a my musime dnes doma sediet 🙄 sme boli na tom preockovani prevenarom a kazal nam doktor nech dnes nechodime pio slnku tak sedime doma ale zajtra frcime do mesta 😀

titkovamiriam
28. júl 2008

tak nech nemate ziadne problemi 🙂 a vonku je fakt super uz nech som doma na zahradke 😀

mimi109
28. júl 2008

gabi oneskorene ale predsa 😉 prajeme Kubkovi vsetko naj naj naj k meninaaaaaaaaaam cmuk

wladi veru uz sa nam schyluje k oslavam 2 rockov nasich certikov 😵 my presne o mesiac mame 2r

miriam no vam je hej aj pri vode ste boli 😉 tu bola sobota este otras vcera uz sa dalo uz bolo pekne ale este vetrisko fukalo

gabika146
28. júl 2008

mimi diky....
aj my sme boli na preockovani ale nam nezakazal ist von toto ockovanie by nemali byt ziadne reakcie 😒

titkovamiriam
28. júl 2008

jasne ze vo vode od soboty tu boli 30st a vcera uplne bezvetrie 😀 ,ved ak bude priatel doma na vsetko sa vyklasem zobereme mareka a pojdeme k vode do vecera-babka moze strikovat a lustit krizovky 😀

mimi109
28. júl 2008

gabi len on zakazal po slnku chodit a tu teraz slnko pecie stale tiena nikde tak sediem doma 😒

ozaj DVD noc?

jej miriam to mate super tu nenia nni kde ku vode poriadne ist 😅 len na Milosovu a tam je zas nebezpecne pre deti je to tak blbo moze hoc kedy spadnut do rybnika 😖

wladka
28. júl 2008

cafte.. konecne teplo co?? 😵 .. my zas mame horucu debatu v Nitre.. bo sa tam zistilo, ze jedna osoba ma 3 nicky.. a vyuziva to.. tak ju adminky blokli.. a zistilo sa, ze hrala jednu, ktorej akoze umrelo decko.. my sme ju polutovali atd.. a nakoniec ze je to ona.. krucispagat.. jake spiny sa tu pohybuju 😠

wladka
28. júl 2008

aaale vy opice.. nepisete 😀 ..

dobru noc 😉

gabika146
29. júl 2008

dobre ranko
mimidvd nic....
wladi no pekne trochu som to citala uz je to iste?aj ste ju poznali osobne?ako sa mohla robit ze jej zomrelo dieta 😠
my cakame ma nam prist jeden pan vytepovat sedacku a ideme na kupko tak idem spravit kafe a balit
krasny slnecny den 😀

titkovamiriam
29. júl 2008

ahojte dobre horuuuce ranko!wladka a to uz ludom naozaj zasibava k comu je to dobre?!

rano som v labaku zachranovala male ropusky,ani neviem ako sem vliezli a kolegovia si robili srandu ci ich nepoboskam ze su to mozno princovia 😀 - su zlaty/aj kolekovia aj zabky/

caka nas aj horuci vikend a mozno si spravime vylet do senca 😀

mimi109
29. júl 2008

caute zienky

no wladi nemam slov 😠 to co za tapa 🙄

miriam to vam tam ako vliezlo tie ropuchy? 😀