Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

adriana111
6. aug 2007

ahojte 🙂

nejak to tu uticha ☹ davaju vam deticky zabrat? my musime byt tiez stale v strehu, mala by najradsej uz chodila sama a chce byt vsade. tak ju nemozem spustit z oci. dnes uz isiel manzel do prace, tak "bacujeme" same 😒 ked bol doma aspon trochu pomohol, teraz mi to normalne bude chybat ☹

malinka spinka, tak idem rychlo este zehlit, cez vikend som prala o dusu, len to zehlenie je hrozne ☹

atiatko
6. aug 2007

Ahojki,
iba sem mrkam, aby som bola v obrazeco noveho maju moje augustovky.
U nas uz sopliky snad nadobro zmizli - drobec je uzasny - aj vase deticky zacali odrazu tak vela rozprvat ako ten nas ???? Stale objavuje co noveho sa da vypustit z pusinky 🙂 Milujem hoooooooo ..... 😉

wladi - uvedomuje si vobec ten Miso, ze dostal v podstate novu sancu, a zase je zrejme len pos..... 😠 Podla toho co pises by som ho ..... 😠 😠 😠

gabi - normalne tichucko zavidim 😉 a chcela by som si tu nasu svadbu prezit znovu 🙂 🙂 🙂

eli - takze trenujes ako to budes zvladat, ked by sa vam nahodou "pritrafili" trojicky 😉 😉 😉 Pranie to mam aj ja rada, ale to zehlenie by som prenechala niekomu inemu ☹

No idem este pokukat tie torty - uz jemoja svokra cela nervozna, ze chce dat malemu upiect tortu cukrarke a este nevie aku - tak jej ideme nieco poslat mailom .... paaaaa 🙂

elliana
autor
7. aug 2007

bre ranko...baby, pred chvilou som tu dopisala slohovu pracu a nevzalo mi to prispevok, zase zblbol kon...uz ma to fakt ser..
nervyyyyyy, ale uz sa mi to nechce pisat znovu

adriana111
7. aug 2007

haloooooooooooooo, kde ste kto???????????? ☹

gabika146
7. aug 2007

dobre ranko 😀

adriana111
7. aug 2007

ahoj gabika 🙂
ako pokracuju svadobne pripravy? a kedy to presne bude? 🙂

gabika146
7. aug 2007

pripravy v pohode vsetko ok zatial este zajednat tortu 😀 15.9 😀 😀

alena1
7. aug 2007

pekny den babenky🙂
my si uzivame tatina,znova ma dovolenku tak pomaha ako vie🙂
nestiham vas ani citat,malinky ma nejake extra nespave obdobie,vcera napriklad zaspinkal az o 22.30 a po 1,5 hodke sa znova s placom prebudil....
takto sa to opakuje uz par noci do rana a ja neviem co sa deje,ci zubky,alebo nieco ine...(?)
uz som rozmyslala,ze pojdem s nim k lekarke......
teraz isli na prechadzku,snad podriemka v kociari a ja aspon stihnem navarit a upratat...
pozdravujem🙂

mimi109
7. aug 2007

ahojte ten kon zas blbneeeeeeeeeeeee 😠 😠 😠

ja mam dnes muzika doma a prave zdriemol tak az teraz som sa sem dostala aj vonku sme uz boli a sme len tak tak dobehli domov co sa z nicoho nic taka burka tu dohnala 😲 hromy blesku lejaaaaaaaaak brrrr

mimi109
7. aug 2007

baby ja mam srdce v gacach 😲 😲 akurat tu bola u nas policia ze tu medzi 10-11 hodinou nad nami vykradli 2 byty ze ci sme si nieco nevsimli fuj ale ma dolakali aby sa clovek teraz doma zamykal a nikomu neotvaral 😲 😲 😲

gabika146
7. aug 2007

😢 😲 😖 tak to ti verim marianka je ale krasnucka zubacik 😀 😀

mimi109
7. aug 2007

gabi diiiik 😉

no hore nad nami stale bachaju 😠 sa cudujem ze sa mala na to nezobudila

gabika146
7. aug 2007

mi ideme estelen spat
dnes som posielala postu pre teba 😀

mimi109
7. aug 2007

🙂 super

mne mala dnes zaspinkala okolo 8 daka bola dnes aktivna na to ze spala za cely den asi 1,5 hodinu

gabika146
7. aug 2007

mi spavame len od 12-13 a to je vsetko 😝
uz mam zajednanu sv.tortu 4poschodovu len nemozem taku najst aby som si mohla dat do albumu 😖

mimi109
7. aug 2007

jej no super uz sa ti to krati este mesiac a par dni a budes MLADA PANI 🙂

no aj mne mala uz casto spinka len 1x za den a ked skor zaspinka doobeda tak este si poobede chvilku pospinka

gabika146
7. aug 2007

mi len raz a potom vecer az okolo 21-21.30 😖

mimi109
7. aug 2007

no to zas mne mala uz o 7 spinkava niekedy uz od 6 a buva do rana do tej 6 pol 7

ozaj uz spinkate v noci celu noc ci sa este Kubko budi?

mimi109
7. aug 2007

gabi kukla som vase foto s dovci krasne 🙂 maly je podareny v tom auticku a ako pekne papa lizatko no zlaty 😉

gabika146
7. aug 2007

uz spinkame celuuuuuuuuuuuu noc do 8.30-9 😀

mimi109
7. aug 2007

jej tak super a aj sa vyspinkas ked ti tak dlhsie spinkava, my skor zaspavame tak aj skor vstavame 😀 ale kolkokrat mala este zaspi ked si da mliecko a buvinka do 8

atiatko
7. aug 2007

je tu este nejaka sovicka ???

atiatko
7. aug 2007

Tak asi vsetky uz spinkate 😒 ja idem tiez, len sme s ocinkom este objednavali nieco pre nasho drobca na

http://www.prvahracka.sk/?loc=cata&cont=list&ma...

a k jeho 1.rociku mu urobime odliatok nozicky a rucicky a bude mat svoj druhy obrazok v izbicke. 🙂 Tym prvym je odtlacok rucicky a nozicky po prichode z porodnice.

Tak idem za svojimi chlapcami. Bru nocku .... 🙂 😔

elliana
autor
8. aug 2007

bre ranko...ati, nad tym som rozmyslala aj ja, ale neviem, ci sa podari odliatok pri takom sidle, ako je Zoja....Ci tam musi rucku a nohu drzat dlho, alebo ako to je...ak ju tam treba podrzat dlhsie, takneviem, ci sa nam to podari

gabi a kedy bude rozlucka zo slobodou?

gabika146
8. aug 2007

dobre ranko trochu bola aj na dovolenke a rozmyslam este aj na uduci vikend 😀

adriana111
8. aug 2007

ati, super napad 😉 ja som na to tiez pozerala.

my sme malej robili par dni po narodeni otlacok rucicky aj nozicky do knizky, teraz, ked bude mat rok, tak jej zase urobime. nie je to sice take efektne ako toto, ale tiez je to pekna pamiatka 🙂

mimi109
8. aug 2007

ahojte som 10 minut cakala kym ma to tu hodilo as ten kon blbne 😠

EMKE a CHRISOVI zelame vsetko najlepsie k dnesnemu 1. rociku hlavne vela zdravia, stastia, lasky, stale usmev v tavricke a dobru naladu, posielame s Marianku cmuk cmuk na licka

elliana
autor
8. aug 2007

jeeeeee, naaarodky.....ja som nejaka hlupa z tych datumov, sa priznam, ze by ma to ani nenapadlo, keby nie mimi...ale naozaj, vsetko naj, naj, naj, neh dalsie roky prezivate aspon tak stastne, ako doteraz...

gabika146
8. aug 2007

vsetko njlepsie 😀 😀
my utekame na ponaucenie fararovi
wladi kde si sa stratila aj liska??? 😢

mimi109
8. aug 2007

ahojte ja som konecne dozehlila malu som ulozila spinkat a konecne sedim 😀