Biela vidiecka kuchyňa

rinkika
8. jan 2015

Ahojte mate niektorá bielu kuchynskú linku ? Ako ste z ňou spokojne ? Fakt by ste ju uz neodporúčali pretože sa špiní , a je zlá údržba ? Alebo by ste nemenili . Prosim potrebujem vediet názory dakujem

ellca123
9. jan 2015

ja mam svetlu kuchynu a skoro kazdy den umyvam skrinky,hlavne pod dresom

natalym
9. jan 2015

Lesklá biela je v pohode.

mirtill
9. jan 2015

Na lesklej vidieť všetko,na matnej menej,pur/jar čistá mäkká handra raz za týždeň poumývať a je ako nová, 😉 osobne by som nechcela mať bielu linku,kuchyňa je v prvom rade pracovňa, 🙂

ewitta123
9. jan 2015

nie je pravda ze na lesklej vidiet vsetko,my mame smotanovu lesklu a nic lepsie si na udrzbu neviem predstavit, nemusim skrinky lestit, nevidno flaky, pretriem raz za cas mokrou handrou

laurablzn
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
julianka99
27. jún 2015

AHojte ... prosím Vás poradte... mohla by byť vidiecka kuchyna aj v bielom lesklom prevedení? pýta sa mi tam stále matná biela... ale na údržbu je vraj super biela leskla.... tak teraz ako? :D Dakujem

adammelavy
21. okt 2015
Používateľ adammelavy je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od adammelavy.

Asi zalezi aj na celkovom prevedeni, ci ta biela sedi do bytu, to uz je otazka dizajnu interieru, jedna z najlepsich firiem na Slovensku pre dizajn interieru je http://zubro.sk

gab_riella
15. feb 2017
Používateľ gab_riella je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od gab_riella.

Jooj co by som ja dala za bielu kuchynu 🙂 nastastie asi bude konecne prerabka kuchyne, tiez ma velmi laka biela leskla, ale aj matna by bola fajn, netvrdim ze nie. len sa nevieme rozhodnut este🙂

doriss_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anulienkalenka
22. mar 2017
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

Neviem prečo majú všetci zafixované, že biela linka sa horšie udržuje. JA som mala doteraz hnedú a musela som ju čistiť častejšie ako terajšiu bielu. Tú prebehnem mokrou handričkou a je zase čistá., Častokrát si všimnem aká je špinavá len keď ju fakt zblízka skontrolujem

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slnieckostanka
23. mar 2017

Keď bielu tak určite lesklú. Matná biela sa naozaj zle udržiava, všetko je na nej hneď vidno

pericolosa
7. júl 2017

@magda15 zaujimava kuchyna....mozem sa opytat na velkost a cenu?

pericolosa
7. júl 2017

@magda15 este jedna otazocka...kedze je to Patina ako sa to udrziava??

zabka788
9. mar 2018
Používateľ zabka788 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabka788.

Ja mám bielu lesklú kuchyňu zo sconta a musím len potvrdiť, že predstava o tom, že na bielej je všetko viac vidieť je úplne mylná. Predtým som mala hnedú drevenú a tá sa udržiavala rozhodne ťažšie

barbara_lux
9. mar 2018

Ja mam vacsinu kuchyne matnu ciernu a nikdyyy viac. Cast kuchyne mam lesku striebornu a ta je super co sa tyka flakov a skvrn. Takze kludne lesku svetlu odporucam

slnieckostanka
14. mar 2018

Tiež by som už nešla do matnej. Myslím že v akejkoľvek lesklej farbe sa bude lepšie čistiť ako v matnej. Tam vidieť aj zaschnuté kvapky vody

michaella94
14. mar 2018

neviem ci si v skupine pekne byvanie ak nie tak sa pridaj .-) tam najdes veeela inspiracie a ked si ma das pod lupu uvidis tu moju bielu 🙂

24mima
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
montemotherone
14. mar 2018

Myslím že špinu vidieť na každej farbe 🙂 ja som mala jednu vanilka patina, na tej nebolo nápadne nič 🙂 lebo tá patina boli také frcky po celej ploche... Teraz mám vrch svetlé drevo a dole matnú bielu a v pohode. Handričkou prebehnem raz za deň a o.k. Nedávala som si žiadne rukoväte, dole sú také zárezy na dvierkach zhora a horné skrinky sa otvárajú stlačením. Takže umývanie je rýchle 🙂

mon29
14. mar 2018

Mam skusenost s tmavou matnou ako aj lesklou, s farebnou, aj bielou matnou a lesklou. Najviac som spokojna s bielou matnou. Najlepsie sa mi udrzuje.

liv1
14. mar 2018

@slnieckostanka ja mám matnú bielu a rozhodne žiadne kvapky nevidno 😊

pericolosa
15. mar 2018

ja mam bielu patinu a neviem si vyachvalit....uzasne

janinamojka
15. mar 2018

Mam bielusa matnu,muz hundral.ze kto toby bude umyvat stale,ale nic na tom nevidiet..je super,somv max.spokojna,predtym som mala jelsu aa to bola hroza!!!

eliska4
19. mar 2018

Záleží na tom, ako kuchyňu udržiavate. nech je linka z akéhokoľvek materiálu, musíte ju pravidelne umývať. Ja mám klasickú drevenú a udržiava sa v pohode. Biele mám steny, tak kuchyňu som chcela prírodnú

alexa21
19. mar 2018

Tiez mam bielu-maslovu vidiecku a nemenila by som..
Na dvierkach mam aj vyrezy a uplna pohodicka s udrzbou
Myslim ze ked sa kuchyna udrzuje pravidelne,moze byt aj zo skla a bude cista😊

damoska
28. máj 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

až na tu pračku v kuchyni...to by som asi nerozdýchala :(

sonka1981
10. sep 2018
Používateľ sonka1981 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sonka1981.

zase ak je ta pračka v tej linke pekne schovaná a nie je ju vidno tak ničomu nevadi. Len podla mna je to tiež zbytočnost, pretože to zabera miesto. Ale zase chápem, že nie všetci maju možnost dat ju do kupelne

anulienkalenka
26. sep 2018
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

prečo nie. Každemu sa pači niečo ine. Preto je tolko druhov obchodv, kuchynskych liniek, aby si každy vybral tu, čo sa mu pači najviac

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz