Bol to sen, alebo tam niekto naozaj bol?

tatiana1122
24. feb 2016

Prosim RADU -Spala am uplne v pohode a okolo poll 4 v noci som sa zobudila ako mi niekto stoji pri posteli aj ked nemal kto lebo som bola uplne sama..len sa potichu zasmial a zmizol .ja am sa len usmiala a s kludom uplne zaspala. Ale som si ista ze sa mi to nezdalo..nikdy sa v noci nwbudim a zrazu sa zobudim na toto. Cudne bolo ze sa mi potom este snivalo ze niekto zomrel.ale netusim ze kto..

fuska
24. feb 2016

😀 Vies co, ja som tam bola celu noc s tebou a nikoho som nevidela. Bol to iba sen.

elise
24. feb 2016

@tatiana1122 mohol to byt sen alebo di citila niekoho ako pises, alebolo to prijemne, lebo si nemala strach. Mozno babenko pride k vam

cervenaruza123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bonaqa2013
24. feb 2016

možno ešte len niekto v blízkej budúcnosti zomrie.... Alebo už zomrel a ty sa to dozvieš až neskoršie...

cammille
24. feb 2016

@bonaqa2013 samozrejme ze niekto uz iste zomrel a aj zomrie, tisicky ludi zomieraju denno denne ale to s tymto nijak nesuvisi...
@tatiana1122 zrejme to bol len sen, a neboj nic o smrti blizkeho to neznamena, sny su len vnutornym hlasom nasho podvedomia a vyjadruju akysi kompromis medzi nasimi zazitkami a myslienkami a obavami...sen skor moze prezradzat tvoj strach zo smrti niekoho, ale urcite smrt nepredpoveda 😊

bonaqa2013
24. feb 2016

@cammille to sa sakramen. mýliš - poznám zopár ľudí a medzi nich patrím aj ja ktorým sa sny plnia... V jej rodine niekto zomrie, alebo už zomrel....

elise
24. feb 2016

@bonaqa2013 mne jed sa snivalo o tom ze niekto zomrel, vzdy sa niekomu narodilo dieta, ked sa mi svivalo o svadbe tak nevesta akebo zenivh zomrel.

elise
24. feb 2016

Ked niekto ma zomret bud v ten den alebo dalsie dni vidim prisebe tmavu postavu ako keby tien.

cammille
24. feb 2016

@bonaqa2013 vies co nejdem to tu rozoberat, ale ziadny normalny clovek nepovie nikomu na zaklade nejakeho sna s takou istotou ako to ty tvrdis, ze jej niekto zomrie...ak by ti nahodou nedajboze uverila, moze dostat neskutocny strach...a protom zbytocne!!! ty musis byt strasne neempaticka a negativna osoba, uz viackrat som si vsimla tvoje prispevky, ale tento to zaklincoval...

bonaqa2013
24. feb 2016

@cammille ani si ma nevidela a hneď nesympatická....A pritom veľa ľudí mi hovorí že som sympatická... Nevieš o čom rozprávaš.... Však na tej fotke tiež nie si boh vie čo a posudzuješ tu druhých....

karolina2131
24. feb 2016

@tatiana1122 Necitala som vsetky prispevky, ale mne sa take veci vedeli stat v ramci stavu, ktory sa vola spankova paralyza, alebo tak nejak, ked uz je mozog akoby zobudeny, len telo nie je, proste som hore a nemozem otvorit oci, alebo pohnut rukami, nohami. A vtedy aj ked mam zavrete oci, zrazu som presvedcena, ze niekto pri mne stoji, alebo som pocula nejake zvuky ze ma niekto vola, rozprava, aj ked nikto doma nebol. Ale naisto viem, ze uz som hore, ze sa mi to nesniva. Alebo hej? Neviem, ale tak nejak postupne sa mi zobudi aj telo a postupne otvorim oci. Ale zaujimave, mne sa to stane, iba ked spim na chrbte, co ja malokedy, vacsinou spim na bruchu.

bonaqa2013
24. feb 2016

@elise u mňa je to troška inak . mne sa sny neskutočne plnia. Len tým čo sa to nestáva tak nechcú veriť že môže byť niečo aj také....

bonaqa2013
24. feb 2016

@fuska blbý vtip...

leniciatko
24. feb 2016

@bonaqa2013 presne tak.mne sa toto iste stalo.ked mi mal zomriet svokor a krstny otec.

misel0806
24. feb 2016

@tatiana1122 mohol to byt sen.. Mozno ti niekto zomrie blizky zomrie a takto sa prisiel s tebou rozlucit.. Su to nevysvetlitelne veci ale stavaju sa mne sa stalo nieco podobne a nebol to sen vydela som ho stat pri posteli prisiel sa mi ukazat presne tak ako som si ho pametala..😀😀😀

bonaqa2013
24. feb 2016

@leniciatko no vidíš ale pre niektorých som hneď nesympatická a negatívna a čo ja viem čo ešte si navymýšľala. Niektorí to nevedia pochopiť že nie sme rovnakí....
@cammille

leniciatko
24. feb 2016

@misel0806 a moze to byt niekto blizky.alebo aj davny sused.

leniciatko
24. feb 2016

@bonaqa2013 presne tak.niektori sme vnimavejsi. K nam sa naposledy prisla rozlucit suseda pred vianocami.s ktorou sme sa dlhe roky nezdravili.

maslenka47
24. feb 2016

@bonaqa2013 pise neempaticka, nie nesympaticka ale to je fuk. A ano, sny mozu do istej miery ovplyvnovat realitu tym sposobom ze sa niecoho obavam/tuzim, tak sa mi to ukaze v sne a nakoniec z toho vylezie, ze sa sen "splni". (Prikald: babicka je dlhodobo chora, prisnie sa mi so smrtou pretoze ju mam dennodenne na ociach/mysli aj ked si ju vedome nepripustam a ona cuduj sa svete naozaj umrie). Alebo sa mi nieco sniva, tak sa tym potom vedome alebo nevedome riadim az si tu vysnenu situaciu navodim. Ale robit taketo radikalne zavery na zaklade jedneho riadku na fore pride aj mne trochu moc. Takto nejak to funguje aj s "vestcami".

@tatiana1122 V kazdom pripade je viac ako pravdepodobne, ze ten sen vzdikol na zaklade nejakeho nespracovaneho zazitku alebo obavy. Realita to nebola, nakolko ludia nemiznu (aj ked kazdy by urcite nasiel zopar kandidatov, ktorych by rad zmiznut nechal)...

cammille
24. feb 2016

@bonaqa2013 napisala som "neempaticka", to je ine ako "nesympaticka" 😀😀

margaretkamirka
24. feb 2016
Používateľ margaretkamirka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od margaretkamirka.

ako malo staci k nedorozumeniu

nyusika
24. feb 2016

@bonaqa2013 v kazdej rodine niekto umrel, alebo este len umrie....

stanusa89
24. feb 2016
Používateľ stanusa89 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od stanusa89.

nedorozumenie vznika velmi rychlo niekedy

kiwi82
24. feb 2016

presne ako píše Karolina, je to tzv. spánková obrna, mne sa to tiež niekedy stávalo, hlavne, ked som malan nejaké psychické vypatie. počas spánku sa mozog akoby prebudí ale telo ešte spí. mne sa to stávalo tak, že som sa na pár sekúnd nemohla ani pohnúť hoci som veľmi chcela. pri týchto stavoch môžeš mať aj sluchové alebo zrakové preludy. raz sa mi stalo, že som videla malé dievčatko pri mne ako spieva, nemohla som sa ani pohnúť. trvalo to pár sekúnd potom som zaspala. ráno som si to pamatala a tiež som nevedela či to bolo reálne alebo sen. opakovalo sa to viackrát, až kým som sa nedopátrala na internete, že je to spánková obrna. neboj, nič sa nedeje, stáva sa to len je to nepíjemné.

moonshine1
24. feb 2016
Používateľ moonshine1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moonshine1.

o tom som este nepocula ze je aj take nieco

bonaqa2013
24. feb 2016

no dobre žienky nechajme to tak, sme predsa rôzny ľudia a niektorí chodia večer spať ako do kina - stále sa im niečo sníva a oni tie sny vedia aj vysvetliť. podĺa mňa to bude alebo to môže byť tak ako som napísala, ale zakladateľka témy časom uvidí čo to vlastne znamenalo. Inak sen sa nevyplní hneď na druhý deň, ale asi tak do 2-3 týždňov.
a ešte treba pozrieť skupiny, viem že je tu skupina čo sa zaoberá snami a ich vykladaním. isto maminky poradia ....

alami
25. feb 2016

@tatiana1122 ako cez kopír s príhodou, čo zažila moja mama toto leto. Zobudila sa, chlap stál medzi dverami, vedela ho dopodrobna opísať,... a len sa otočil a odišiel. Nemala z neho vôbec strach. Ale je si istá, že sa jej to nesnívalo.
Odporúčam (ak si veriaca) pomodliť sa za jeho dušu. To, že duše chodia medzi živých sa stáva....