Bola to len vidina?

kamca495
19. feb 2022

Prosím vás stalo sa vám to ? Včera nad ránom sa mi dcéra zobudila na papať o pol 2 ráno dala som jej papať a uložila späť do postielky zaspala hneď ja som sa len otočila a len tak bola hore na nič som nerozmyšlala len som ležala že idem spať oci som mala otvorené a zrazu som videla v okne ako bábiku pozerala som nanu vkuse ešte som si aj sadla na posteli a pozerala potom som drgla rukou na priateľa a povedala že či tiež vidí dievča v okne a on pozerá a nič zmyzla neukázala sa už alebo bola ako balíka dve copiky mala a bola taká tmavá baby ja od včera mám taký zlý pocit a inak kupili sme dom bývame tu len 2 mesiace zkysla

angi07
20. feb 2022

@kamca495 ja som kupila v cajovni ale da sa kupit cez net alebo v ezoterickych obchodoch alebo tak .treba zapalit prejst po dome prosit pekne nech odide potom nechat dohoriet v izbe kde sa to stava .ked nepomoze tak hladat pomoc inde , ja nie som veriaca nevolala som knaza ale mozes aj to skusit

ankare
20. feb 2022

@kamca495 Preboha.... No nezávidim Vám to. 😔 Skús dať odsluzit omšu za dušičku. Je dosť možné, že aj tá matka tam niekde blúdi a stále nenašla pokoj. 😔

ankare
20. feb 2022

@angi07 si asi na takéto záležitosti vnimava...