Bolesť hlavy počas tehotenstva

pumperlik
26. sep 2017

Ahojte chcem sa opýtať či má niekto už z niečím takým skúsenosti , mám bolesť hlavy už asi 3týždne na ľavej strane hore chvíľu má bolelo aj ucho ale to prešlo . Bola som u lekára keďže mi nemôže nič dať na bolesť lebo som tehotna tak má poslal na masáže ,tam môžem iba slabú masáž nič viac keď mi\to rozmasirovala hlava má začala bolieť všade a bolo mi aj na zvracanie po dvoch dňoch to sem tam ustupi ale tu bolesť na jednom mieste cítim stále neni to až taká bolesť aby sa to nedalo vydržať ale je to nepríjemné keď neviem čo mi je

klaudiaden
26. sep 2017

Lekár sa vôbec nesnažil zistiť prečo ťa to bolí? Len povedal, že ti nemôže dať nič od bolesti?

kornelia1987
26. sep 2017

Naozaj nemoze nic dat. Mala som problemy tiez s hlavou, magneticka aj eeg v poriadku. Zaver - migrenozne stavy, robit sa s tym nieco da az po porode s mala som zvysit davku magnezia na 3-4 denne. A bolesti casom presli

pumperlik
autor
26. sep 2017

povedal že môžem magnezium,a som ešte len v treťom mesiaci tak by som nemalo brať ziadnie lieky teraz neboli to tak žeby som musela brať lieky

pininka
26. sep 2017

@pumperlik aj ja som mavala bolesti hlavy,ked to bolo zle a nepomohlo ani magnezko, dala som si aspon paralen. Ale ked ta boli stale na tom istom mieste a v kuse,to podla mna nemoze byy migrena,ja by som za tym isla este dalej.

pumperlik
autor
26. sep 2017

chodím ešte na masáže ,keď skoncim a neprestane pôjdem ďalej

gabona1
26. sep 2017

Ja by som si určite dávala magnezium a skusila mozno homeopatiu, moze ti to pomoct, neuskodi.

pumperlik
autor
26. sep 2017

koľko môžem magnrzia tabliet na deň v tehotenstve

pininka
26. sep 2017

@pumperlik mne kazal doktor 5 tabliet,ale pozor,obycajne magnezko,nie to B6, to mozes len dve. Ale ja som potom dost zacala hnackovat ako sa mi nahromadil v tele.

pumperlik
autor
26. sep 2017

ja pijem ale mám šumivé a len jednu denne ,idem vo štvrtok k lekárovi tak sa ho opytam

tana85
26. sep 2017

toto som mala aj ja v tehotenstve cely 4. mesiac, pomaly kazdy den bolest hlavy. vydrzala som a preslo same. nikdy viac sa mi to nezopakovalo, zriedkavo ma normalne boli hlava, takze som nic neriesila. kedze som bola PN, tak som si mohla dovolit cely den lezat, v praci to musi byt velmi tazke

jeltica
27. sep 2017

Mna tiez obcas dost pobolievala hlava, no casom sa to nastastie nejak ustalilo, ze tje to teraz v pohode. Musela som si zaklopat 🙂 Hlavne treba dodrziavat bezstresovy rezim, vela pit a oddychovat 🙂

pumperlik
autor
27. sep 2017

ani mi tak nevadí to len sa bojím toho že ma boli len na jednej strane na temene v lavo , 😞

bienennest
27. sep 2017

@pumperlik ahoj, denna davka magnezia pre tehotne (pokial lekar neurci inak) je 400mg. Sumive tablety su dost nizsko dozirovane, skus sa poobzerat po normalnych tabletach. existuje aj magneziovy sprej...ten davkuje magnezium priamo na postihnute miesto. Na bolesti chrbtice pomaha tiez teplo. Vyskusaj tepelne naplaste pripadne tepelne kremy..tie udrzuju teplo aj 3-4hod a svalstvo sa zvykne zatial upokojit. Dostanes v lekarni alebo drogerii.

pumperlik
autor
28. sep 2017

Bola som dnes u gynekologa dal mi magnerot tak\som si tie kupila

pumperlik
autor
30. sep 2017

Ďakujem ,čítala som to ale nikde tam nepíše že niekoho bolela hlava len na jednej strane temena 😒

bienennest
30. sep 2017

@pumperlik bolesti len na jednej strane su vacsinou sposobene blokadami alebo napatim v krcnej chrbtici. Hlavne v tehotenstve spi vacsina zien nepohodlne (casto len na 1 strane)..to skor ci neskor sposobi problemy. Skus trosku vazivo krcnej chrbtici trosku ponatahovat..na internete k tomu najdes viacero cvikov pripadne skus ist na masaz.

pumperlik
autor
30. sep 2017

chodím na masáž ,zacalo\ma to ešte viac bolieť aj páliť ale na tej jednej strane a mieste to neprestáva keď niečo robím cez deň tak si to nevšímam se jak\som v kľude je to taká už aj jakeby pulzujuca bolesť ale jemná tak neviem čo to\nože byt tak\ma to ešte nebolelo a to už trvá mesiac a bojím sa čo mi môže byť ide to už riadne aj na psychiku keď nemôžem ísť teraz ani na rrontgen ani nič ine

bienennest
30. sep 2017

@pumperlik uz si bola u ortopeda? Ak je za tym blokada len masaz nepomoze. Dobry ortoped odhali blokadu aj bez röntgenu.

pumperlik
autor
30. sep 2017

Bola som áno hneď má dala iba na slabú masáž to všetko zatiaľ

pumperlik
autor
30. sep 2017

bojim sa že to je nieco vážne 😳