Bolo aj vám do plaču pri predaji kočíku?

kate1616
3. mar 2013

Baby aj vy ked ste predávali po rokoch používania kočiar tak vám bolo z toho až do plaču? Ja som teraz predala po 3 rokoch kočiar a je mi smutno. Akoby som predala aj kúsok spomienok. S tým kočiarom sme prežili vela a hlavne precestovali a pri druhej dcérke som ho používala celý rok Neviem či som jediná taká ktorá to tak vníma, alebo sa tu nájde mamička ktorá mala podobné pocity pri predaji. Som dosť emotívna možno aj preto.

katy1979
3. mar 2013

Myslim ze to je normalne. Tiez mi bolo smutno. Ale to pominie. Je to cast zivota. Ale kocik si malokto necha ako pamiatku. Prve topanocky, nejake to bodynko ci ciapocku.

ematko29
3. mar 2013

Aj mne bolo smutno ,ešteže mám z neho fotky 🙂 .Máš pravdu aj ja som mala pocit akoby som predala spomienky,,ale katy má pravdu je to súčasť života,takisto mi bolo smutno kde deti išli do škôlky cítila som sa hrozne.Tiež ked prestali spávať v postielke aje toho ešte velmi vela.4o sa dalo som pofotila . Jedné ponoštičky od oboch som si nechala na pamiatku,anejaké maličkosti.Dokážem sa velmi upnúť na veci apotom mi je smutno.Ale čím sú staršie deti tým to už tak nevnímam 🙂

malinkaaninka
3. mar 2013

kočík som predala,syn mi ostal,takže ani nie.

cerez
3. mar 2013

Ty si ho aspoň predala, náš išiel do charity. Vieš čo, zobrať, predať, okradnúť ti môžu čokoľvek, no spomienky na to najkrajšie ti nikto nevezme. Teš sa, iné bábo si užije výlety na tvojom kočíku a hlavne nezabudni! Kočík plní zase svoju funkciu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

luna22
3. mar 2013

tak toto by ma nenapadlo 🙂 bola som rada, že mám viac priestoru a korunky miniem inde 🙂

zuzana2000
3. mar 2013

áno bolo...a aj mi slzy vyšli....bolo mi ľúto za obdobím malého bábätka....a za kočikovaním..... používala som ho rok a zrazu som tu mala chodiace dieťatko, ktorému stačil golfáč....ale neboj, rýchlo ma smútok prešiel. 🙂

adeli79
4. mar 2013

naco sa viazete citovo na veci? veci nie su dolezite. pomahaju nam,ale skutocne hodnoty su v inom.

sasiki
4. mar 2013

Nie, nebolo, je to len vec 🙂

959touareg
4. mar 2013

nie, absolutne, ani ma to nenapadla takato myslienka. 😕

lubikan
22. mar 2013

ano,bolo mi velmi smutno,aj som si poplakala,predavala som velmi dobry kocik,takisto som sa citila,ako ked prides napr. o "starozitnost po babicke"....predavala som kus krasneho obdobia

irriss
22. mar 2013

Ja mam schovane dva..🤐
jeden, co NIKDY neztrati svuj puvab a druhy je dvojcatovy, kdyby nahodou me deti porodily v podobnem terminu, abych mohla kocikovat obe vnoucata zaroven...
Uz se tesim, ze s nima vyjedu 🤐

kvetinka211
22. mar 2013

@kate1616 ja som predavala po roku, kedze som kupila golfac a sportak mi zavadzal ... no bolo mi luto, skoro som ho nakoniec nepredala 😀 Dufam ze som urobila dobre a pri druhom si budem moct este kupit zasa taky pekny ... aj na fotkach mi je za nim trosku smutno ... ale no treba to brat s rezervou, fakt to nie je vec ktoru by mal clovek nejako velmi riesit ...