Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

scarlette
11. júl 2008

yasminx tesim sa s tebou 😉

janis no dovolenka bude ale asi pracovna... sme sa pred dvoma tyzdnami prestahovali a este stale nemame vsetko poukladane, v praci mam toho teray strasne vela ☹
ale ak sa nastvem tak vzpadnem radsej na par dni z domu a budem oddychovat

sue13
11. júl 2008

Ahojte 🙂 Scarr ako sa mas???? A kam ste sa stahovali????? 😵

scarlette
11. júl 2008

sue prezivam 🙂 byvame teraz v rodinnom dome v alzbetinomdvore 🙂
ty sa pochval ako sa dari 😉

yasminx
14. júl 2008

Ahojte snažilky 😵
prajem Vám dobré ránko. Počasie sa nám zase akosi pokazilo ale pevne dúfam, že to takto nepotrvá dlho 😉 Ja už len tri dni v práci a začína mi dovolenka 😵 😎 😀 dva týždne...už sa veľmi teším...
Idem si spraviť kávičku a pustím sa do práce.
Prajem Vám krásny a ničím nerušený deň 🙂

lenand
14. júl 2008

ahojte aj ja prajem pekne rano u nas je zatial pekne slnečno zatial som ešte doma uživam si marodku a momentalne teraz ranajkujem a popijam kavičku 🙂

lenand
14. júl 2008

idem si po histologicke vysledky tak sa zatial majte 🙂

scarlette
14. júl 2008

dobre ranko,
lenand drzim palce aby bolo vsetko ok 😉

yasminx
14. júl 2008

lenand - držím palčeky 😵 potom daj vedieť ako to dopadlo 🙂

yasminx
14. júl 2008

scarlet ahoj 🙂

scarlette
14. júl 2008

yasminx ahoj, ako sa mas?
ti zavidim trosku to vytesovanie na dovolenku, my ideme s muzom na otocku na oravu tak sa tesim, mam tam skvelu kozmeticku, sa idem hned o deviatej objednat 🙂

yasminx
14. júl 2008

scarlet 🙂 mám sa celkom dobre, veru teším sa na dovolenku. 😀
Vy idete dnes ta tú Oravu?

scarlette
14. júl 2008

pardon ideme vo stvrtok v noci a v piatok poobede naspat

yasminx
14. júl 2008

Tešíš sa, však? vo štvrtok by sa malo už vyčasovať 😉
My ideme vo štvrtok ráno do Tatier 🙂

janis24
14. júl 2008

krasny dnik babulky, ako tak pozeram, tak zatial sa tie dovolenky tocia len okolo Slovenska, ja sa pridavam tiez, ideme ale az v auguste na chatu v Lipt. Teplej, je to pri Besenovej a pri lipt. mare, uz sa tesim!!! 😀
myslim ze takyto oddych nam vsetkym prospeje, co poviete?
inak som zvedava ako sa mala libi na chalupe, libi kde si? 😉

mirip
14. júl 2008

ahojte dievčatá, prajem príjemný aj ked upršaný den a tie čo sedíte v práci nech vám to ubehne rýchlo 😉

lenand
14. júl 2008

tak vysledky ešte nemam musim skusit v stedu alebo až v piatok už by mali každu chvilku prist 😒

libeth
14. júl 2008

cafte, cafte, cafte 😀 u nas sa uz vycasuje, rano som trosku zmokla 😀

yasminx, scarlette, verim, ze pocasie sa umudry a bude krasne 😵 nech si to krasne uzijete 😉

lenand, drzim paste nech je histo. v poriadku 😵

jani, dakujem, ze na mna myslis 😵 mali sme sa supeeer, a aj to je slabe slovo. Pocasie nam vyslo na jednotku, boli sme aj pri Sutovskom vodopade, potom aj fotecky pridam a presli sme si aj Janosikove Diery, a dokonca som zbadala aj vretenicu 😀 no proste parada, aj v potoku som sa vyclapkala, prechadzky, normalne som mala pocit, ze som dakde v Chorvatsku pri mori, a ze to bolo viac ako len predlzeny vikend. Len do prace sa mi moc nechcelo, ale co uz. A este jedna vec ja som mala ovuuuuuuuuuuuuu 😀 Aspon graf mi ju vyznacil, tak snad sa to nezmeni, ale dnes som zacala spinit ale len rano, aj teplota dole, ved uvidim, co bude, ale fakt to vyzera, ze moj 1cm vajecnik zabojoval 😀 ale na druhej strane, ma strasne boli cysta a mam pocit, ako keby na tom vajecniku este nejake folik. cysty zostali... ale ten caj aj ten Valoflur uz dopijem.

janis24
14. júl 2008

no paradicka libi!!! 😀 😀 Strasne sa tesim, aspon vidis, co vsetko dokaze psychika, ked sa dobre citis, aj telo funguje tak ako by malo... 😉
Ja uz som tiez nabehla na ten valoflur, mnam 😉 😀 😀 😀 Dobrucky... 😉 Vela alkoholu v nom... 😉 😀
No som zvedava, co to so mnou spravi 😨
no na to podozrenie ohladom cyst ti odpovie jedine sono...
libi pisem ti ip, potrebujem sa nieco spytat ohladom GF

lenand
14. júl 2008

ahoj libi tak a čo keby si si pri tej ovulke priniesla s dovolenky aj neaky darček to by som ti priala zo srdiečka 😵

janis24
14. júl 2008

lenand a co su to za vysledky? ale mam pocit, ze to uz je len formalita, asi sa nedozvies nic nove, ved uz ti povedali, ze vsetko je v absolutnom poriadku, ci nie?

yasminx
14. júl 2008

libi ahoj 🙂 s tým darčekom to znie príjmene ...tiež by som Ti to veľmi priala 😵

libeth
14. júl 2008

jeeej babulky, dakujem, aj ja by som si ... ale nechcem si nic nahovarat a slepo verit.

jani, no veru je dobrucky, taky likerik 😀
a na sono pojdem az po mrche, treba mi aj preventivku spravit.

lenand
14. júl 2008

to už by mala bit len formalita ti vysledky to robia každemu po operacii aspon u nas

janis24
14. júl 2008

takze to uz sa neni co bat lenand... 😉

libi no veru aj ja behnem na preventivku, asi bud. tyzden, doki ma uz v auguste dovolenku, takze musim poponahlat, ale teda moc sa mi nechce... 😅

lenand
14. júl 2008

to dufam že neni aj ja to tak beriem 😉
to behani po doktoroch sa nechce nikomu to je ešte horšie ako byt v robote od rana do večera 😝

yasminx
14. júl 2008

ozaj snažilky, tak ma napadlo...
už druhý mesiac užívam ten Femigard a už mi pomaly dochádza. Mám si hneď a zaraz objednať ďalší a pokračovať v užívaní? Alebo si mám dať od neho pauzu. 😕

janis24
14. júl 2008

yasminx skus sa asi spytat v teme, tam ti lepsie poradia... Ale podla mna pauza neni nutna, ak ti zabera, kludne pokracuj v uzivani. Ja myslim, ze keby tam bola obmedzena doba uzivania, bude to napisane v pribalovom letaku... 😉

yasminx
14. júl 2008

ok Jani 😉 mrknem do témy....
Ja už idem domkov babulky 😀 majte sa pekne, prajem Vám pekný zvyšok dňa. Ahojte 😵

pink_lady
14. júl 2008

ahojte kocky
posledne dni som tu nebola, prelezala som v tme, mala som silnu migrenu a len tiekla a tiekla ☹ Ked som sa dokazala pozviechat tak dnes hajde k dokimu. Jak na potvoru ked som tam sedela som mala len slabe krvacanie, taksom si pripadala ako kebych si vymyslala - a pokial som dosla domov tak som pretiekla 😖 operovany vajecnik mam v poriadku, na lavom mam 3 cm cystu 😖 dostala som norethisteron tak dufam ze do zabere. 😲 😝
libi super ze si si oddychla 😵 😵 a ten darček ti velmi zelam aj ja 😵
vsetkym co sa chystate na dovolenku tak - nacerpajte vela sil a posretajte co najviac bocianov 😀 a ked si jedneho uchytite ostatnych viete kde mate poslat 😀 😀
tie co sa chystate k dokimu alebo cakate na vysledky - tak nech to dompadne dobreeee 😀

libeth
14. júl 2008

cafte babulky, tak z tohto cyklu zas nic nebude. Kym som prisla domov, zacala som krvacat 😔 z nicoho nic. Nechapem. Takze tentokrat 18dc. 😕 😔 fakt nechapem, koncne som mala ovu, a takto sa to na 6dpo pos.alo 🙄 netusim kde som spravila chybu...

pink, teda dostavas zabrat moja, dufam, ze ti Noreth. pomoze a znormalizuje ti to, drz sa.

Prajem dobru noc, ja to idem dako predychat... ved co, uz som si zvykla. Ale bol to tvrdy pad do reality. 😢