Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

scarlette
5. aug 2008

mirip more na alergiu pomaha, ja som bola par rokov do zadu 2tyzdne v grecku a potom som tak 4 roky o alergii nevedel 🙂
mimi este cakame na schvalenie ziadosti, dnes sme ju len podavali 😉

miminap
5. aug 2008

aha, jaaaajjj. si predstav, ze ja som bola na laparo a lekar mi hned po tom, ako som sa prebrala, dal podpisat ziadost, aby sme necakali. a ked som prisla na kontrolu po mesiaci, tak uz mal ziadost schvalenu a predpisal mi lieky. to bola rychlost. a hned som mala zacat brat lieky, ale nevychadzalo to, lebo isiel na dovolenku, tak aby ma mohol sledovat,zacinam az od dalsieho cyklu. bal sa, aby sa endo nespamatala medzitym velmi a netoxikovala panvu.. 😒

mirip, ja som bola alergik strasny, ale odkedy som rala lucrin sest mesiacov pred dvoma rokmi, nemam nic, ani nekychnem. neviem, aky to ma vplyv, ale zjyvne to naozaj suvisi s hormonmi. moja sestra zacala byt alergik, az ked bola tehotna.

mirip
5. aug 2008

Ahoj freyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😎

mirip
5. aug 2008

neviem s čoho to je ale mna pár rokov taký blbý alergik liečil a robil mi testy ked som bola na ATB tak mu nič nezistil samozrejme..........a potom som prešla k inej ked som bývala často chorá a tá mi zistila roztoče obidva typy

miminap
5. aug 2008

fuj, hnusota. ja mam krsniatko male, tiez ma na roztoce- pomaha preplachovat nos vincentkov alebo solnym roztokom. a more. kazdy rok!

mirip
5. aug 2008

ved ja viem mini som to zistila že ked k moru nejdem tak som spolava každú jeseň až do vianoc a ked idem tak nič mi nie je 😉

miminap
5. aug 2008

a este predavaju v lekarni nieco.. ma to nazov ako.. "xxmar".. tiez je to nieco na alergie. skus sa opytat. hmm?

lenocka3
6. aug 2008

Ahojte kocky 🙂
Dnes nepracujete? 😀 😀
Uzivam ten Klimonorm a spinim aj tak po mrche... uz piaty ci stvrty den. Asi ho vyhodim do kosa a pojdem k dokimu pre vypis zo zdravotnej dokumentacie a sup do CAR. Som sa rozhodla.
Chcem sa opytat akurat skusenejsich v tomto smere, ze kedy tam najlepsie ist. Ci pred OVU, ci po OVU, ci kedy....

libeth
6. aug 2008

ahojte dievcence 😵

lenocka, takze ani toto nezabralo? A nemala by si dat tomu este cas? Rozhodne vsak daj na vnutorny pocit 😉 A co sa tyka centra, tak je to asi jedno hlavne nech nemas mrchu, bo oni ta aj tak objednaju kedy budu mat volno. A potom az ked ti budu brat krv tak zacnu sledovat co a ako, vstupne vysetrenie je len orientacne.

lenocka3
6. aug 2008

libi IP

libeth
6. aug 2008

babulky, teda dnes je tu nejak mlkvo. ALE!!!!!!! Dnes boli u nas v praci dvaja kominari 😀 a tak som si chytila gombicek pre stastie, aby sa nam to mimi podarilo. A samozrejme som to zazelala aj v mene vas vsetkych, takze sa teskajte 😀 😀 😀

a dnes mala ist na laparku elianka, tak jej drzim palceky 😵 😉 urcite to dobre dopadne 🙂

sue13
6. aug 2008

Ahojte zlaticka 😵 Ako sa mavate? My sme dnes boli zase na sone. 😎 mame uz 7 cm a vsetko je uplne v poriadku. 😵 Drobcek sa krutil a vraj nam kyval 😀 😀 😀 Moj manzel bol uplne mimo. 😅 Este som ho takeho nevidela 😅
Aby ste rychlo mali aj vy taketo radosti tak Vam posielam virusky 😉

😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵
😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵
😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵
😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵
😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵 TTT 😵

lenand
6. aug 2008

teraz som sa dostala k netu zdravím vás 🙂

elli hned rano som na teba myslela tak držím pršteky nech to dobre dopadne 🙂 😵

mirip
6. aug 2008

Ahoj elli budem na teba myslieť, 😉

dievčatá tak muž mi povedal nech dám foto do albumu, ale prosíííííííííííííím ešte žiadne gratulácie, sa ešte tak strašne bojím že to nie je pravda alebo že nakoniec MS predsa príde..... 😕

lenand
6. aug 2008

tak si myslím že petkapo tu rozbehla vlnu tehuliek 😵 😵 😵 😵 😵 dufam že to bude takto dalej pokračovat 😵 😵 😵 😵 😵 mirip 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

scarlette
6. aug 2008

mirip ja negratulujem ale "neverim" 😉 daj potom vediet ked to potvrdi dr.

mirip
6. aug 2008

kuk foto

scarlette
6. aug 2008

kukla som preto "neverim" ale zagratulujem ti az ked budes chciet 😉 som rada 😀

mirip
7. aug 2008

Ahojte dievčatá, určite ešte hajáte 😉 a ja som tu prvá tak vám prajem pekný aj ked pre niektoré praconý deň 😵 😉

lenand
7. aug 2008

dobre ranko 🙂 😵

libeth
7. aug 2008

dobre ranko dievcence 😵

to tu dnes zacina krasnou spravickou od Mirip 😉 tak vidis, si sa tak bala a nakoniec si sa aj dockala 😵 Gratulovat ti teda budem az ked to doki potvrdi, dovtedy krasne oddychuj a vychutnavaj si ten uzasny moment 😵

mirip
7. aug 2008

ahoj libi dík ani sama tomu ešte neverím, ked som vtedy s testom vyšla s wecka sa ma muž spýtal či som tam stretla ducha alebo smrtku vraj som sa tak tvárila.......... 😎

lenocka3
7. aug 2008

miri..... to je naaaadherne 😵 😵 asi sa tvarim ako by som stretla ducha teraz ja 😀 😀 booooze, zenulky nase... to je supeeeeeeeeer 😵 😵

lenocka3
7. aug 2008

miri - kedy ides k dokimu???? uz chod!!! Vsetky len na to cakame 🙂

scarlette
7. aug 2008

miri lenocka ma pravdu uz na to vsetky cakame aby ti to doki potvrdil 😉

scarlette
7. aug 2008

inak dobre ranko, ja som teraz dosla domov som bola odviezt muza do prace a taka zapcha bola ze ma az nozky bolia /brzda - plyn - spojka/ stale dokola 😠

lenand
7. aug 2008

ale sa nám to tu začina rozbehovat 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 super 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mirip
7. aug 2008

ahojte chcem ísť v pondelok to už bude týždeň meškať, ked mu zavolám že čo je vo veci tak povie že mám prísť o 2týždne ako to povedal kamoške že test neklame a on to hned na začiatku nechce rýpať...a ked sa spýtam len kedy možem prísť tak mi to povie sobne ale chcem s ním hodiť reč....či možem na dovolenku a o tom že sme predtým ako som našla// riešili kvasinky, ja som nemala ale ako partnerka som bola preliečená tiež a ešte som alergik, mám tabl. teraz neberiem nič som všetko dala bokom....tak mi povedala aj alergoligička že ked zistí že by som mohla byť tehula mám to okamžite vysadiť a prísť...myslím že mi v pondelok aj tak ešte krv brať ani sono rpbiť nebude ale čo už, ukradnem mu s toho vzácneho času tak ako aj iné pacientky kúsok 😵

scarlette
7. aug 2008

mirip tak v pondelok tu budem kvoli tebe cely den visiet a ani riady neumyjem

lenocka3
7. aug 2008

aj ja tu budem visiet a ani nenavarim 😀 😀 😀