Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

monika3
autor
13. aug 2008

hej Lenand nastastie ta velka jazva dole nie je tak vidno 🤐 - po case 😀

inak mna by velmi zaujimalo ako to vobec v mojom bruchu vyzera - musi to byt asi hroza ale aj tak by som to chcela vidiet - blaznivy napad ze? 😀

pink_lady
13. aug 2008

leni - no mna ti komari dostipali pred 2 tyzdnami a furt to vyzera ako keby vcera 😖 ale na tom ako pises ze si zavidela ludom s jazvami som sa zabavila 😀 😀 😀 😀 no co s jazvami budeme viac pritahovat pohlady 😀 😀 😀 😀
lenand a to co si robila ked si s nimi tak dobre? 😀 mne inak menia aj farby dakedy su jasno cervene - ako keby krvave - vraj to je ak je vo vnutri daky zapal 😖 a dakedy su take brontovo-fialove 🙄

libeth
13. aug 2008

no tak ked vravite o tych jazvach 😀 tak lenocka, mne uz koza previsa a to som ani neschudla 😀 a inak mam ju stale taku fialovo-bledo neviem aku, no ale inak je ju dost vidiet ked sa vyzleciem a co som prekvapena nechce potvorka zarast co je tym padom este viac vidiet 😀

monik, mas maila 😀 a chcem ist okolo 20.8 😎 😉

lenocka3
13. aug 2008

moni - vobec nie je blaznivy napad 🙂 aj ja som rozmyslala nad mojim lavym vajcovodom, ze ako je tam chudak poprirastany o maternicu a o creva... a este lepsie, ked vidim tehotnu zenu, tak sa mi hned vybavi pohlad ako z knihy - vajickovody tam kde maju byt a priechodne a ticho jej zavidim... 😕

lenocka3
13. aug 2008

pinky - privolala si mi svrbenie stipancov aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaau 😢 😢 😀

libeth
13. aug 2008

lenocka, 😀 to bolo dobreeeeeeeee, to ma nenapadlo sa tak pozerat, ze aha ona to ma tam kde treba... 😉

monika3
autor
13. aug 2008

no mozno keby som videla ako to ozaj je tak by ma napadla otazka - O co sa vobec snazim? 😨

Libi tak 20.8 super

pinky ahojky 😉

lenocka3
13. aug 2008

no libi 😀 co uz so mnou...horsie, ze mi niekedy pripada, ze to len ja to tam mam take divoke v brusku - vsade same tehule a male babata 😒
monicka- ty si trdlo, o babo sa snazis. tak ako aj my - a si ho zasluzime, pretoze pre ne robime vsetko to, co je v nasich silach - ci uz fyzickych alebo psychickych 😎 a co nie je v nasich silach - to je v rukach lekarov. A urcite pomozu Moni - urcite 😵 musia - ved my sme tiez rozhodnuti ivf-kovat od januara 🙂 teda, v januari pojdeme prvykrat do Heliku 😵 sa tesim 🙂

pink_lady
13. aug 2008

monika ahoj 😅

leni to mi je luto to som nemala v plane ☹ 😀

no baby s tymi predstavami - ani mi nevravte - 😀 😀 😀 u mna je to o to "lepsie" ze mam zdravotnu skolu a aj na vs sme mali skusku z anatomie a tak si vsetko hned anatomicky predstavujem 😀 😀 😀 😖 ked mi taky mlady 27 rocny doki povedal ze mam zrasteny slepak s vajecnikom tak to som si hned predstavovala ze co je vsetko medzi slepakom a vajecnikom 😖 a ze ako sa mohli tieto dve veci k sebe dostat 😀 😀

ellianka
13. aug 2008

pink ahoj
sa tu dnes rozpútala živá diskusia 🙂 ja mám ešte jazvu po hernii a teda tá je krásna, tenká ako vlások
monik, tak to sa hlásim k tebe, aj ja by som sa rada kukla do svojho brucha, škoda, že nerobia aspoň foto ako pri sono 😒 ale zopár fotiek som kedysi našla na nete...len tak zo zvedavosti 😅

ellianka
13. aug 2008

monik, snažíš sa o mimi 🙂 a ono príde, určite 😵
lenočka, tak snáď sa v helíku konečne stretneme 😀

lenocka3
13. aug 2008

no prosim 🙂 takze sme blaznive vsetky 😀 zaujimaju nas vnutornosti 😀

ellianka
13. aug 2008

lenočka, ale zas tak zlé to nie...lebo nás zaujímajú vlastné vnútornosti 😀

lenocka3
13. aug 2008

eli - no veru 🙂 vy mate v plane kedy?

libeth
13. aug 2008

lenocka, ee, nemas to sama, pozri kolko nas tu je a kolko tehuliek uz z toho vzislo, takze neboj, hlavne nech pracuju ako maju, a je jedno ci su zopar cm dalej 😀

monik, no no no, a to bolo co za otazku? snazime sa o mimi jasne? 😉 😵 😎

monika3
autor
13. aug 2008

Leni my spoliehame na lekarov za nam pomozu. Mienime si odniest z Gf niakeho maleho gynfivaka, dufam ze nam to tam dobre zamiesaju 😀 a daju injekcie so 100% ucinkom 😀

libeth
13. aug 2008

monik, tak to je rec 🙂 tak sa mi to paci 😵

ellianka
13. aug 2008

leni, ja idem do helíka koncom augusta a potom sa uvidí, ale určite sa ma tak ľahko nezbavia, kým si neodnesieme nejakého malého silného heliosáka 😀
monik, prepáč, odvodila som to od tvojho gynfiváka 🙂 a jasné, že namiešajú čosi veľmi účinné, však keď ich tam budeme všetky svojimi myšlienkami hypnotizovať, tak rátaj len so 100% ak nie s 200% účinkom
🙂

janis24
13. aug 2008

juj babule tak mna ten pohlad do brucha moc nelaka, otazne je, ci by som vobec pochopila rozdiel medzi normalitou a abnormalitou... Ale staci mi citat tie pooperacne spravy, mam ich teraz doma, aby som ich mohla vziat do CARka, no a ked tam vidim: tam a tam rozsiahle loziska modrej endo, tam a tam bielej endo, hentam zase cervenej... vyteka cokoladovy obsah cysty, fuj, alebo mnam? 😅 😀 Akurat by ma zaujimalo, ci to fakt hyri tolkymi farbami... O prirastenych organoch sa tym nastastie nic nepise... 😒

monika3
autor
13. aug 2008

Libi tak uz budem len a len takto mysliet 🙂

Eli Heliosak - super 🙂 sa tam s lenockou mozno stretnete, 😉

ellianka
13. aug 2008

hmmm, janis ja to tak farebne napísané nemám ☹ tak to teda zaujíma už aj mňa
žienky, inak som sa vás chcela spýtať či je nejaký rozdiel medzi injekciami na tú hormonálnu liečbu alebo sú všetky viac-menej rovnaké? 😨

libeth
13. aug 2008

jani, take farebne? 😕 som nevedela, lenocka sice uz spominala biele cysty myslim, ale teda modre? Nemas aj modru krv 😀 nahodou?
ja som si precitala len histologiu, teda podla tohho tam mam nic. Som bola taka zdeptana az ked mi to na utz. doki ukazala kde co je, aj ked som to tam nevidela ale bola som spokojna, ze ona to tam vidi.... 😀

janis24
13. aug 2008

elli mne povedal primar, ze Zoladex je uz prezitok, hlavne kvoli tej hrubej ihle, ze do brucha by sa uz pichat nemalo, je to zbytocne bolestive a este sa robia aj nepekne podliatiny z toho... Vraj ten Lucrin je najlepsi, myslim, ze o nom si aj pisala, ze ho zvazuju... 😉

lenocka3
13. aug 2008

kocky - tie farby su ako pise jani - podla aktivity - biele su uplne necinne 🙂 tie mam teraz ja - doki vysvetlil 😵 a cysty su tmavokrvave - tmave a na kolonoskopii mi hovorili, ze na crevach ich vidno modro az fialovo - samozrejme, ze museli prerusit pred tym ako mi ich vobec nasli, kedze to bolelo 😅 a ze este na plucach ich vidno modrofialovo..

janis24
13. aug 2008

libi no ja neviem 😅 zatial ked sa porežem alebo tak, tak mi tecie cervena 😀

ellianka
13. aug 2008

jani, písala som, že mám len doporučené zoladex a lucrin...takže sa rozhodne môj doktor alebo si to môžem povedať sama 😅 ja by som teda radšej ten lucrin 🙂

libeth
13. aug 2008

a decapeptyl? Ten sa pouziva aj pred IVF ... 😕

ellianka
13. aug 2008

leni, dík za info 🙂 vôbec som nevedela, že sa to rozdeľuje farebne podľa aktivity...len ja v správe pri tých ložiskách nemám napísanú farbu, takže predpokladám, že sú aktívne...

ellianka
13. aug 2008

decapeptyl je na rast folikulov...ak sa nemýlim 😅 pozerám do letáčika

janis24
13. aug 2008

Vidite babule ake rozdiely su v informovanosti od lekarov... 😅 Nerozumiem tomu, pre mna je ta aktivita lozisk tiez nova info... Leni budes nas zasobovat, oki? 😀
elli, ja si myslim ze sa mozes rozhodnut, ved ide o teba... Ale zalezi aj od toho, ci ma tvoj doki zmluvu s firmou, ktora tie injekcie dodava, lebo inak by si si to musela platit...Ale ten Lucrin je vazne fajn, nikdy som nic necitila pri pichani, iba raz som od strachu napla sval, lebo ma sestricka nepripravila, ze uz ide pichat a potom ma tyzden bolela noha, au 😅