Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

mirip
14. mar 2008

Jéj super, konečne tu niekto je. Ty si tu tuším nová, že? No aj tak by som sa s tebou a dalšími čo tu sú najradšej stretla v inej téma a nie o endometrioze

ellianka
14. mar 2008

áno nová 🙂
snáď sa raz stretneme aj vo veselšej téme

lenocka3
14. mar 2008

janis - aj ja som rozmyslala nad tym valoflurom - veru na ziadnych inych kvapkach nie je pisane, ze su ucinne pri endo..., ale neviem, skusim ten femigard a ked sa po nom budem citit blbo alebo ako, tak ho zamenim za valoflur.
libi - a aj ja sa dnes nudim, dnes uz vynimocne nic nemusime v robote robit 🙂 a sa tesim, ze pojdem o stvrtej z robotky /tak som nesla domov hadam posledny rok/ a pojdem domkov, a lazkam si a vecer pride muzik a budeme tulinkovat 🙂 ale len trosku 🤐
cau mirip - fiha, ty si tu dnes skorsie ako o piatej 🙂

janis24
14. mar 2008

ahojky mirip, dneska si tu akosi skoro 😉
elianka to je super, tak ked ti to pomoze, rozhodne daj vediet 🙂

mirip
14. mar 2008

hej lenocka prišla som domov o 11tej, každý druhý týďeň tak chdím, a ked sem prídem neskôr tak akurát len čítam čo všetko ste popísali cez deň lebo tu nikto nie je. Aj teraz o chvílu padám preč, ideme z mužom zaplatiť zálohu za auto 🙂

ellianka
14. mar 2008

určite dám vedieť 🙂
jani len som sa práve dozvedela, že femigard sa môže piť aj počas tehu ale ten valoflur vraj len po konzultácii s lekárom
ale tak ako hovorí lenka, vyskúšam a možno zamením 🙂

lenocka3
14. mar 2008

babenky, este hodku a idem domov 😵 😵
mirip bude mat nove auticko, fiha, ake? ja by som mala to svoje uz aj umyt konecne... chudiatko moje 😅 a povysavat....
idem sa uz odpojit pre dnesok 🙂
tak sa majte vsetky pekne, uzite si vikend, oddychnite si a zabavte sa 🙂 papapa buduce tehulky 😵 😵 😵

ellianka
14. mar 2008

papa lenočka a krásny večer v náručí mužíčka 😉

janis24
14. mar 2008

babule aj ja uz sa pomaaalicky balim, drahy si ma vyzdvihne zachvilku a utekame domkov, zelam krasny vikendik tym co tu nebudete, ja sa este ukazem, mozno aj dnes vecer, papapa 😉

ellianka
14. mar 2008

krásny víkend 😉

mirip
15. mar 2008

Ahojte, lenočka kuk na moje nové auto aj taká farba: http://www.toyota.sk/applications/colorchooser/...

mirip
15. mar 2008

No vidím že som tu len sama, tak pekný víkend 😢 😔

lenand
15. mar 2008

ahoj mirip si tu este ako sa mas 🙂 tu raz prsi a potom svieti slniecko som sama doma tak mam trosku cas

janis24
17. mar 2008

bre ranko, aky ste mali vikendik? 😉

lenocka3
17. mar 2008

dobre ranko kocky 🙂
ahoj janis 🙂 vikendik bol dobry 🙂
mam mrchu... uf, ta sa teda spustila... 🙂 kazdopadne som zjedla od stvrtku LEN 5 ibalginov...., co je u mna fakt neuveritelne.... 🙂 obycajne by som mala uz jeden a pol celej tablicky davno za sebou 😀 takze sa to da celkom vydrzat 🙂 ty mas co nove?

libeth
17. mar 2008

dobre ranko krasky 😵
vikendik bol fajn, iked kratky. Ale vo stvrtok idem na chatuuuuuuuuuuuu 😀 to ma drzi pri zivote, inak by som spala.
lenocka, len si mrsku uzi, mozno bude posledna 😎 😀 😵

lenocka3
17. mar 2008

ahoj Libi 🙂 aj my ideme na chatu - ale az v sobotu..., len tak na jeden den 🙂. A ta mrska, no neviem 😅 rano o pol siestej som sa nasla na wc-ku, mala som krce a v duchu si hovorim, ze paneboze, co ja budem robit, ked sa najdem niekde na koze, ako rodim....ja tam odpadnem od bolesti... 😅 😅 😅

petkapo
17. mar 2008

Ahojte dievcata!

Dufam, ze ste oddychnute po vikende.....

Ja som sa rano zobudila s prisernou bolestou hlavy 😢 Ale to bude asi tym, ze v Presove od rana prsi.....

Chcela som sa vas opytat, ci vas pocas liecby injekciami bolievalo brucho ako pred mrchou....

monika3
autor
17. mar 2008

Ahojcek,

jej tu sa uz pise o vikende, hned mi je dobre.... uz len par dni...
A ja sa uz vidim v nasej chatke 🙂

lenocka3
17. mar 2008

🙂 cau moni 🙂 vidim, ze vsetky ideme na chatky 🙂
petkapo - no, mna pocas liecby bolelo brucho ako pred mrchou vtedy, ked som ju nakoniec naozaj aj dostala ☹ hadam to nebude aj tvoj pripad

janis24
17. mar 2008

my sice nejdeme na chatu, ale planujeme zajst k svokrovcom, no a tam je to take iste 😉 😀
petkapo mne to teraz posledne dva mesiace zacalo, ze sa citim ako pred mrchou, bolia ma krize a semtam kdesi pichne, fakt uz mam niekedy pocit, ze uz uz musia tie kramy prist a nakoniec nic. Snad to nezakriknem, zajtra idem na piatu inj. Uz to konci pomaaaly, neviem, ci sa mam tesit alebo byt smutna 😅

petkapo
17. mar 2008

Mne sa to zda strasne cudne, lebo brucho ma boli takmer nepretrzite ako pred mrchou.... Normalne velke bolesti. A cez vikend som len tak ''skusmo'' oblizovala ovulacny mikroskop a tam mi vysli take ovulacne paprade, ze mi skoro oci vybilo! Myslela som si, ze tie injekcie vsetko zastavia...aj ovulku.... 😖

lenocka3
17. mar 2008

petkapo... no vacsinou zastavia 🙂 ale napr. mne nezastali mrchu, mala som aj pocas liecby - kazdych 28 🙂 aj mirip mala mrchu pocas liecby.... naviac su pripady, ked zeny dokonca otehotneli pocas liecby.. takze tak 🙂

petkapo
17. mar 2008

Ufff...to som vedela, ze vlastne by som mohla teraz aj otehotniet!!! Dobre vediet.... Ja som pocitala s tym, ze sa vsetko na 100% zastavi....

janis24
17. mar 2008

no petka, malo by sa, ale niekedy su zenske hormony take intenzivne, ze to na ne proste neplati... 😉 Na jednej strane je to nevyhoda, lebo liecba neucinkuje tak ako by mala, ale na druhej strane pozitivne je, ze tvoj hormonalny profil len tak nieco nepokazi a tym padom mas asi vasie sance na otehotnenie... 🙂

lenocka3
17. mar 2008

janis - ale ucinkuje 🙂 ja som sa na to pytala gyndosa, a hovoril, ze ucinkuje tak ako ma. Aj na webe som to nasla, ze to je u niektorych zien normalne, ze krvacaju. Navyse, ked tak uvazujem, tak som hormony brala hlavne kvoli krvacaniu z lozisk, co mam na crevach 🙂 pocas liecby sa to zlepsovalo, krvi bolo cim dalej tym menej 🙂 a teraz? teraz ziadna!!!! baby, je to neuveritelne 🙂 som taka rada, ze krvacam len odtial, odkial mam 😵 😵

veronika13
17. mar 2008

Ahojte, ešte sa vrátim k tým čajom, ako libeth písala, je to čaj s : alchemilky, myšieho chvosta (rebríček), prasličky

tento víkend chystáme pre drobca menšiu oslavu narodiek, idem mu robiť tortu, tak sa aj trochu bojím ako to dopadne 😒

petkapo, si asi superplodná 🙂

janis24
17. mar 2008

tak to je super lenocka, aspon sa nemusim stresovat, ze co keby nahodou... Ale aj tak mi to nejde akosi do hlavy, ved logika hovori, ze ked krvacas, vyplavuje sa s tym aj ta sliznica (ktora by sa vlastne vobec nemala vytvarat, aby ta liecba ucinkovala). Lebo loziska sa vytvaraju najma pocas kramov, pokial ja viem...

lenocka3
17. mar 2008

🙂 ano janiska, tak je - logika nepusti 🙂 preto som hned ako som dostala pocas liecby prvykrat kram som nabehla za dokim fialova-zelena 🙂 tak mi tam vtedy povedal, ze stava sa 🙂 zas na druhej strane, potom ked som mala ms, tak bola absolutne bezbolestna a vobec nesla taka ta krv so zliznicou..., ziadne zhluky ciernej krvi, len normalne cerstve krvacanie. Inak, muselo to zabrat a pomoct, ved ako pisem, tak tie loziska na creve podla toho, ze krv ide iba odtial ako ma, museli vymiznut, alebo sa tak strasne zmensili, ze to uz nevidno... 😵

lenocka3
17. mar 2008

a nemala som ani ziadne cudne spinenie pred. A ked mi skoncia, tak som zvedava, ci budem spinit az do plodnych dni, dufam, ze nie. Ze to sposobovali u mna loziska vo vagine... tak neviem - tie mi vyrezali... 😅