Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

ellianka
29. sep 2008

nelly takt na tej foto vyzeráš super 😉 takže aké klamanie 😀 😉

nelly3
29. sep 2008

ja prave jem polievocku zeleninkovu s kuracim maskom, ale este si asi nieco dam, som tiez hladna 😀

nelly3
29. sep 2008

to ja sa tak viem tvarit a pozovat na fotkach, brucho, zadok a boky mam dost velke 😀

ellianka
29. sep 2008

baby nerobte mi chute 😀 už tu začínam poškulovať po marse 😀 😀

nelly3
29. sep 2008

inac v poslednej dobe nejako moc sladkeho jem, no musi to prestat, len ked je to take tazke 😠

ellianka
29. sep 2008

nelly to si teda musím vyskúšať tú pózu 😎 hoci moje líčka gulaté neviem ako skryjem 😀 😝

scarlette
29. sep 2008

nelly tak to by som podla foto v pase voooobec nepovedala 😉

nelly3
29. sep 2008

ozaj hrali ste alebo hrate niektora squash? chceme to s manzelikom vyskusat 😵

scarlette
29. sep 2008

ja nie, ale asi by som si dala povedat ale az ked zhodim lebo sa rychlo zadycham 😀

pink_lady
29. sep 2008

baby ja vam nesitham 😀 jeden telefonat a uz je tu druha strana 😀
veru vcera som myslela na libeth ze ktovie co je snou 😔

a ideme cviciiit 😀 😀 😀 😀

janis24
29. sep 2008

jeeej babule ale ste sa rozpisali 😉
ahojte vsetky 😉
no vy mi tu hovorte o zhadzovani, zachvilu mam svadbu a vsetky zavazky som porusila, ale ja vlastne ani schudnut nemozem, lebo by tie saty na mne potom viseli... dobra vyhovorka vsak? 😀 😀 😀

scarlette
29. sep 2008

jani hej by bola skoda take krasne saty prerabat 😀 😉

janis24
29. sep 2008

no veru scar 😉
squash nehravam, ale tenis drtime pravidelne, akurat ze teraz uz neni cas, a aj dost zima...

nelly3
29. sep 2008

janis24 uz sa ti to blizi. ja by som si to este zopakovala, tak rychlo to uslo, samozrejme s mojim manzelikom 😉

nelly3
29. sep 2008

my sme v sobotu hrali tenis a zvazujeme na zimu ten squash

janis24
29. sep 2008

nelly ja dufam, ze tiez tie sprievodne dojmy budu take, ze si to budeme chciet zopakovat, zatial su pocity take, ze uz aby bolo po tom... 😅 😀 😀 Ale nie, sem tam sa aj tesime. Ja hlavne na to, ze hned po svadbe idem do CARka a zaciname na tvrdo 😉 😀 😀

ludkala
29. sep 2008

Baby,ahojte! odpoviete mi? Co to je za záhadu, keď sa mi 2.čiarka na teste urobí až o 10 min a nie o 4. To nie je tehu, čo? Sú to nejaké hormóny?

nelly3
29. sep 2008

ludkala tak ja ti neporadim, mne sa to este nikdy nestalo ☹

janis24
29. sep 2008

ludkala poznam asi dva take pripady bab, co zahodili test do kosa, ze negativny a na druhy den rano tam nahodou zbadali druhu ciarku a skutocne boli tehu 😉 Zelam ti aby to bol aj tvoj pripad 😵

nelly3
29. sep 2008

skus posurfovat po konovi, urcite nieco najdes 🙂

ellianka
29. sep 2008

no na squash sa chystám aj ja ale zatiaľ som tam bola len na kávičke lebo sme sa tak zakecali s kamoškou, že sme sa k hre ani nedostali 😀 manžel sa mi doteraz smeje, že squash je krycí názov pre riadny pokec krúžok 😀
janis 🙂
ludkala, ahoj...nemôže to byť tehu?

ludkala
29. sep 2008

Hm, to nebude ono. Aj mne sa to už stalo, ale tehu som nebola. Som po IUI, tak hľadám nejakú nádej, lebo až v piatok idem na krv... Ja to nevydržíííííííííííííííím. 😉

ellianka
29. sep 2008

a koľký deň po IUI si?

ludkala
29. sep 2008

Počkaj, musím rátať... deviaty.

nelly3
29. sep 2008

idem si lakovat nechtiky tak zatim pa-pa 🙂

ellianka
29. sep 2008

tak to je ešte skoro na poriadnu čiaročku ale budem ti držať aby sa v piatok potvrdilo krásne tehu 😵 🙂
určite sa potom ozvi 😉

ellianka
29. sep 2008

😀 😀 😀 myšlienky mi predbiehajú prsty...ludkala...budem ti držať palce 😵

ludkala
29. sep 2008

Joj, ja mám už nervy nadranc... Ale veľa nádeje si radšej nedávam... bola som len na prvom...

ellianka
29. sep 2008

aj prvýkrát môže byť úspešný...

ludkala
29. sep 2008

Nepoznám nikoho, kto by otehotnel na 1. IUI. Ale poznám viac, čo na druhý raz.