Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

pink_lady
4. okt 2008

miri neblaaazni, sak kolke su tu aj take co ani partnerov nemaju a tiez sa nesnazia...nepodliehaj sebalutosti, mysli na buducnost 🙂 A ono tie 3mesiace su asi optimalna doma, ked tak odporucaju, to je pre organizmus, aby sa spamatal, ved ak by si skor ostala tehu tak by sa mohlo stat ze to skonci podobne lebo organizmus este nebude uplne zregenerovany a to predsa nechce, ci ano? 😢

babule ja mam ale iny problem 😠 velice som sa sla dat ostrihať - ze nech som pekna 😀 😵 a kadernicka ma skosila skoro na chalana ☹ ☹ ☹ ☹ proste vyzerám strašne, mam uces takej 40 tnicky 😢 😢 😢 a potom som este isla velice si ze si to nafarbim aspon nech to nejako skryjem no a tuba farby v krabicke nesuhlasila s tym co bolo na krabicke a vsimla som si ked uz bolo neskoro 😢 tak teraz vyzeram jak ... 😠 😠 😠 😠 najradsej by som sa mesiac neukazovala vonku ☹

nelly3
4. okt 2008

ahojte krasky 🙂
mirip: ako pise pink, presne tri mesiace ubehnu ako nic, verim, ze sa to podari znova, ved aj ja stale verim, ze budem tehu uz coskoro a inac v noci sa mi teraz snivalo, ze som bola tehu, ze som mala brusko a citila ako babo kope, normalne taky divny sen a pritom nejako to nesilim to otehotnenie. 😉 pink a aku farbu si si dala?

ludkala
4. okt 2008

Ahojte, kočky, prajem pekný víkend. Neviete mi poradiť dobrú knihu o priebehu tehotenstva?

pink_lady
4. okt 2008

nelly nooo musela som to prefarbit 😀 a potom som to pekne ucesala a zistila som ze ona to neostrihala zle len to divne vyfukala - ako keby pre staru babku 😀 ale ked som si to ucesala ja tak teraz sa na seba kukam furt ze aka som kocka 😀

ale baby zistila som 😔 ze sa nezmestim do rifli co som este pred 2 mesiacmi v pohode nosila 😕 😕 😕 😀

scarlette
4. okt 2008

pink aaka to bola farba???

miminap
5. okt 2008

Ahojte babule. Nerada ale asi musim pispiet k smutnym prispevkom na tejto strane.. 😢 Vcera som bola 7 den po ET. doteraz som bola este pokojna, lebo som brala 3 x denne utrogestan zdola a na intimkach bolo stale vidno len kusky tej bielej hmoty, z ktorej su tie gulicky. ale vcera ... trosku sme s manzelom obriadovali domacnos, elbo sme cakali na noc host z oslavy jeho otca. prezliekli sme periny, nic viac, nemam pocit, ze by som sa nejako namahala, ale na obed som zrazu zbaala spinenie. a na oslave som sla na vecko a ..och.. taky cudny bielo krvavy vytok zo mna vysiel, vyslovene dost toho bolo a potom uz zasa len spinenie a odvtedy uz nic. dnes mam takyy predmrchovy pocit a bojim sa, ze vsetko snazenie vyslo navnivoc. najhorsie na tom je, ze sa mi chcelo strasne plakat a zavriet sa niekam doma, zababusit a nic nerobit, ale usela so byt na oslave, usmievat sa a tvarit, ze vsetko je ok. iba nazelovinso povedala, tak ma chodil kontorlovat, ked som sedela inde, e ako sa mam, ale musela som tam vydrzat az do konca. a tolko deticiek tam bolo, na tej oslave. islo mi srdce puknut.. neviem, co si mam mysliet.. bojim sa.. ☹

pink_lady
5. okt 2008

mimi ale ved tp je dobre znamenie - ten krvavy vytok bolo uhniezdovanie a tie predmrchovske bolesti naznacuju ze je vsetko o.k. 😉 uvidis 😵

scar rysava ale prekryla som to na tmavu 😀

nelly3
5. okt 2008

miminap: ja si myslim, ze nemusis sa bat, vela bab ako ty pises tiez mali spinenie a pobolievalo ich brucho a sa ukazalo, ze su tehu, fakt. ved kukni do inych tem a uvidis. nic nie je stratene. drzim mooooc palce 🙂 kedy ides na krv?

scarlette
5. okt 2008

pink no rzsava a rysava su rozdiel, zalezi na odtieni, ja som original tak jemne rysava 😉
mimi nevesaj hlavu, a spolahni sa ay na testy z krvi, tak ako pisu kocky mohlo to byt aj uhniezdovanie
🙂

nelly3
5. okt 2008

ahoj scarlette: ako? chystas sa na operaciu? co ti budu vlastne robit?

scarlette
5. okt 2008

nelly ahoj, hej chystam, 14teho nastupujem do nemocky, v plane je hysteroskopia a kyret 😔 ale ja sa uz na to aj tesim takze v poho

nelly3
5. okt 2008

a co je to kyret?

scarlette
5. okt 2008

no to je vlastne ze ti daju prec sliynicu maternice

nelly3
5. okt 2008

a preco?

pink_lady
5. okt 2008

scarlette to bolla taka ohniva rysava, nie ako mas ty 😅 ale dala som si na to taku fialovu potom, vinovocervenu 😉

takze uz sa pomaly chystas do nemocnice? 😉 no, sak tam bolo dobre, isla by som si polezat 😀

scarlette
5. okt 2008

pink hej oddychnut si tam idem 😅

pink_lady
5. okt 2008

😀

miminap
5. okt 2008

no.. na krv mi povie docent, kedy mam prist. zatial mam jest estrofem a uzivat ten utrogestan. to mi pisal smssku den po ET, ze ma robit dvanast dni a potom si urobit test a zavolat mu. ja neviem.. mam mu zavolat, ze mam to spinenie? mam pocit, ze mi aj tak povie, ze nic teraz neurobi.. treba len cakat. ale ako to vydrzim do soboty? uz 1000 krat som chcela ist do lekarne kupit test. este ze doma ziaden nemam, uz by som testovala. ale bojim, bojim, bojim..

pink_lady
5. okt 2008

mimi ak to spinenie neprestane tak mu radsej zavolaj a uvidis 😉

nelly3
6. okt 2008

ahojte 🙂
taka som cela dolamana, zacala som chodit do fitnesu a som uplne dneska z toho hotova 😠 dufam, ze postupne to bude o.k.
pink_lady: IP 🙂

scarlette
6. okt 2008

nely tak aspon tebe sa to podarilo, ja zial zatial na cvicenie kaslem, na tyzden to nema zmysel a po zakroku par tyzdnov fyz. namaha nehrozi

nelly3
6. okt 2008

scarlette ale dokedy ma to bude drzat 😀 zacali sme spolu aj s manzelikom, tak snad to pojde 🙂 jasne, tebe sa to teraz neoplati, po operacii tiez nebudes moc a potom uz budes tehu 🙂 idem uz domov z prace. tak zatim

scarlette
6. okt 2008

nooo bodaj by si mala pravdu ale aspon som si zacala postupne upravovat stravu, aby v nej bolo dostatok zeleninky 🙂
drzzzzzzzzzzzzz sa 🙂

janis24
7. okt 2008

aaahojte babulky! 😉 Nejak je tu v poslednej dobe malo diskusie, sak nemam co citat, aj ked si ukradnem trocha casu v robote 😨 Tak podme podme, nech sa to tu troska rozprudi. Ja sice uz len dnes, od zajtra mam dovcu a naplno sa venujem pripravam, zatial aj pocasie na sobotu vyzera slubne, ale radsej sa predcasne netesim 😅 😀
Tak mi teda drzte palceky, nech to ako tak dopadne, hlavne neznasam zhony...
No a na pondelok po svadbe som objednana do CARka a zacinam so stimulkou, jupiiiii! 😀

lenocka3
7. okt 2008

helou kocky 🙂
cely den v robote mi nesiel kon ☹ taka som letela natesena z Heliku za vami a nedalo sa 🙂
a kedze som sa prave dojedla vecere 😀, tak sa ozvem zajtra, lebo ja tak dobre varim, ze teraz ani sediet za pc nevladzem 🙂 😵 /samozrejme za kila naviac moze stale zoladex, co som brala pomaly pred rokom 😀/
jani - drz sa moja🙂 chce to pevne nervy do soboty a pocasie urcite vyjde 🙂 😀 😵 😵 😵 😵 dufam, ze sa este do soboty ozves ak budes stihat 🙂

dobru noc!!!

scarlette
7. okt 2008

jani to je super, uz ako cerstva manzelka tam pojdes 🙂
lenocka z bolo take super ze si sla z heliku natesena?

lenocka3
8. okt 2008

dobre ranko vsetkym 🙂
Kdeze Vas mam?
Vcera v Heliku: mali robit postkoitalny test, ci nevytvaram protilatky 🙂 A dokina zlata, ze najprv sono, este nic nechystajte, ci to ma vobec zmysel, ci je nejaky folikul atd. Tak zacala robit sono a cela vytesna, ze z praveho vajecnika folikul 21 mm, z laveho vajecnika folikul 20 mm, oba tesne pred prasknutim, sliznica vysokaaaaa 😵 Som bola na seba normalne pysna 😵. Tak zobrala do tej skumavky hlien z krcka - ze je ukazkovy. A poslala nas rychlo domov a nemame najblizsie dva dni vyliezat zo spalne 😀 😀 😀 Dala mi Duphaston, ze ak motyka vystreli, nech sa to udrzi 😀.
Ja som bola taka rada. Sice povedala, ze na lavom vajecniku mam cystu - len 2 cm, ze predbezne endometriozna.... 😔 a nemam sa jej lakat... ze uvidime nasledujuci mesiac... 😅 aj tak sa jej bojim... dufam, ze by mohla byt vodova alebo aka... ked som tak dlho ziadnu cystu nemala, to je ako naschval, ze ked zacnem chodit do CAR-ka, tak sa zrazu objavi ... hadam nenarastie do neviemakych rozmerov, kym nebudem tehu.
No a v piatok mame konzultaciu ohladom vsetkych vysledkov a este nam povedala, ze manzel ma SPG ukazkovy 😵

scarlette
8. okt 2008

lenocka supeeer ...
btw co robis pri pc ked nemate vyliezat zo spalne? 😀

nelly3
8. okt 2008

ahojte:
lenocka: super, dufam, ze aj ja sa uz dopracujem k niecomu, cakam na sono, mam ist v piatok, ale mam aj dostat menzes, tak uvidim. ked ano tak zase cakat atd. 😠

nelly3
8. okt 2008

miminap: ty chodis do blavy do centra? kolko krat sa musi ist aj vratane transferu? lebo keby nahodou aj ja som musela, tak nechcem moc vymeskavat v praci. da sa objednat aj na neskorsiu poobednu hodinu? napr. po 16 hod.?