Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

scarlette
18. dec 2008

csilka lenocka ma pravdu, ja viem ze sa bojis, ktora z nas by nevedala ako sa citis, ale nepoddavaj sa zufalstvu a stresu a skus mysliet na nieco alebo nieco rob, samozrejme nenamahave a popri tom nezabudni vela vela pit 😉

monika3
autor
18. dec 2008

Ahoojte,
Jej Csilka no to je super podla mna, my sme mali 4 vajka a podarili sa nam tiez len dve a to cez P a tiez sme si dali asistov. zonalny hatching, neboj urcite to bude vsetko OK 🙂 A tie stresiky asi budu bez toho to nejde 😉

scarlette a ty kedy testujes?

csilla76
18. dec 2008

dakujem kocky ste také zlaté ze ma povzbudzujete,strasne dobre mi to padne.

idem si dat sprchu a háro umyt..tak pekny vecer zatial 🙂

scarlette
18. dec 2008

ahoj monika, no ak mrcha nedorazi zajtra tak si spravim testik v nedelu alebo v pondelok, aj ked neviem dnes som tak mrchovo citila brusko ale zaludok po kazdom jedle strajkuje, zatial mi je len tazko ziadne grckanie.... ale oficialne idem na krvicku 29teho

pink_lady
19. dec 2008

dobre raaano!

tak konecne tu mam vytúžený den 😅 😵 Posledný den v praci tohto roku,m juchuchuchuuuuuuuuu 😀 😀 😀 😀

janis24
19. dec 2008

ahoooj, pink ale ti zavidiiiim 😉 Uzi si to 🙂 To uz ti od radosti musela aj ta vcerajsia kyselina odist vsak? 😀

csillka myslim na teba, aj dvaja bojovnici mozu dokazat velmi vela, o to budu silnejsi, uvidis... 😵 Ale mam otazocku: preco vam dali PK, ked su len dve vajka?

pink_lady
19. dec 2008

janis ja vas nechcem provokovat 😔 ale proste strasne sa tesim 🙂 😀 😀 no neda sa povedat ze by mi bolo lepsie nez vcera, skor naopak, rano som skoro ovracala vlak 😀

baby co je to to PK? 😕

csillka ja verim ze to proste vyjde 😵 len musis verit a byt silna 😵

csilla76
19. dec 2008

Ahojte 🙂 dakujem vám za povzbudivé slová 🙂

pink to sa teda tesis ze posledny den v praci a potom oddych 😵

janis doki tak povedal vcera ked som mu volala ze je vacsia sanca na uchytenie ked si dám PK a este aj lepidielko.

strasne na tie 2 fazulky myslim,aby boli silné a pekne sa delili 🙂 ono doki dáva PK aj pri 1 embryjku,minule jedna kocka z Gyncare témy mala len 1 a tiez aj PK som sa cudovala tiez.len dúfam ze to nejde len o peniazoch...

pink_lady
19. dec 2008

a co je to to PK? 😕 ja fakt neviem 😔 ☹

janis24
19. dec 2008

pink nie neprovokujes, neboj, ved ja uz len dva dni do roboty po vikende a tiez mam volno 😉 PK je predlzena kultivacia, to znamena, ze embryjka sa nechaju vyvijat o dva alebo tri dni dlhsie mimo maternice, tam je vraj vacsia sanca na uchytenie. Ale u nas v carku popisuju tie dovody tak, ze by sa to malo robit len ked je viac embryjok, lebo ked sa nechaju dlhsie vonku, tak vlastne po case tie slabsie sa vyvijat prestanu a ostanu im len tie silnejsie a tie potom vlozia. Ked je vajok malo (3 a menej), vraj sa to neoplati a rychlo sa to vklada, aby sa zbytocne nezmarila nadej...
Ale tu mas dokaz toho, ze v kazdom carku to funguje inak a sem tam to vyjde a sem tam nie, takze aj tak sa neda posudit, co je lepsie.
Csillka takze ti ostava naozaj len silno verit 😵 Ja tomu verim 😉

pink_lady
19. dec 2008

jej janis dakujem za objasnenie 😅 lebo mna tak pri skratke PK napadal akurat pezinok a auto byvaleho sefa s EC PK... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

csilka urcite to vyjde, proste iny vysledok proste nepripustam 😎 ved treba tej hnusnej endo konecne ukazat ... 😠 velke bruska s babatkom 😠 😅 😵

lenocka3
19. dec 2008

dobre ranko kocky :-d
pinky - Pezinok 😀 😀 😀
kocky, ja dnes porodim 😒 mrcha prisla na hodinu nacas 🙂 bez spinenia 🙂 ... ale uz som od piatej hore a mala som dve ruzove 400-tovky... a za chvilu to vyzera na dalsiu.... 😉

janis24
19. dec 2008

pinky 😀 😀 😀
lenoc ajoj, tak to nespinenie ma tesi, skoda len tych bolesti, dufam, ze sa to da aspon ako tak vydrzat... Sak si si dala nase klasicke ranajky, snad pomozu 😉 Ja uz ked som ich zjedla osem a nepomohlo, uz som vedela, ze skoncim v nemocke... 😅

lenocka3
19. dec 2008

osem za akol dlho? 😅
ja mam v sebe uz dalsie 2x400... boooze, este len obed..... este celu noc vydrzat nejako 😔

monika3
autor
19. dec 2008

ahojec 😉

uf Lenocka sucim s Tebou 😖 uz aby bola zajtra a bude Ti lepsie 😉

A Scar teda mozno dnes testovala? Drzim palce aby si videla pekne dve palice 🙂 🙂 Ja som si testla 11 den po ET 🙂

janis 🙂
Pinky 🙂

janis24
19. dec 2008

monik avoooj 😉
lenoc neviem presne za ako dlho, priblizne 3 hodiny myslim, to ked som sa v noci zobudila na hnusne bolesti a za boha to nechcelo prestat, uz som bola strasne zmohnuta a vycerpana z toho skrucania, tak som to do seba len tak ladovala... 😅

pink_lady
19. dec 2008

no baby ked to citam tak my aspon vieme na co zomrieme 😅 ...stvrdnutu pecen 😔

ale nie vazne, janis, tak to si tromfla aj mna 😀 ja som mala maximalne 10 za den 😀 lenoc, a nemas kvapky algifen?

inak baby...spoznala som sa s jednym chalanom, jeho sestra ma tiez endo, no a ze jej pomahalo, ked dva ibace 400 zapila 2 decmi cerveneho 😅 inak ze nemala sancu 😔 ...o babo ze sa snazili nejakych 15 rokov ...a vysledok.... 😢

pink_lady
19. dec 2008

monika a kde su virusiky?

janis24
19. dec 2008

pink tak taka kura sa mi celkom pozdava 😀 Skoda ze uz nemam take bolesti, aby som to vyskusala 😅 Ale nieee, fuj, dufam, ze sa uz nikdy take nevratia 😨 😠
Hm, myslim, ze 15 rokov uz je fakt riadna vytrvalost 😔 Ja sa tak dlho ubijat neplanujem, davam tomu este jednu sancu a nasleduje adopcia... Skusat mozem aj potom, ale uz menej zaväzne... 😉

monika3
autor
19. dec 2008

joj mam tu reklamaciu od Pinky 😉
posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTT......
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT....
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

janis my ked sme si vybavovali adopciu tak mne to osobne velmi pomohlo, bola som kludnejsia a istejsia ze to uz niekam konecne speje, ze babo bude urcite 🙂
a prestav si ze pred tyznom nam volali ze manu pre nas trojmesacneho chlapceka, bola nam ho velmi luto ale nechem riskovat si brat babo ked neviem ako to vsetko bude u mna prebiehat... 🙂i ked v kutiky duse verim ze dobre 😉
tej pani sme to vysvetlili, tak sa tesila s nami ale nedali sme sa vyradit este zo zoznamu. 😉

janis24
19. dec 2008

ano presne o to nam ide, nechcem to nazvat ako "mat nejaku zalohu" ale skor zabezpecit si ten zmysel zivota inym sposobom, aby nas to zbytocne neubijalo. Ked zostavas v pohode, aj tie sance su urcite vacsie potom...
A dik za tt 😉
Inak uz ked o tom vravis, kolko bolo ten casovy interval medzi tym, ked ste zacali vybavovat a ked vam zavolali? Ako dlho to trvalo?

monika3
autor
19. dec 2008

Janis my sme si to zacali vybavovat tak cele postupne minuly rok ked navyslo ivf, tak ziadost sme podali asi v marci minuleho roku a stale nieco chceli, a psychologicku pripravku sme mali po lete , niak koncom augusta a to trvalo dlhsie ale to preto ze my sme to tak chceli , tie terminy sedeni sme nemohli mat za sebou, a ozvali sa nam presne po roku ako nas dali do zoznamu, cize islo to rychlo . My sme mysleli ze to bude trvat aj viac lebo sme chceli len zdrave a biele a do jedneho roka babo. 🙂

prajem vam vela stastia ak sa date aj touto cestou 🙂

janis24
19. dec 2008

No tak to bolo naozaj rychlo, teda na to, ake ste mali podmienky... 😉 Mozno ze je to trocha aj o stasti...Tak si ma potesila, super, my sme dohodnuti, ze akonahle to druhe ivfko nevyjde, hned nabehneme na vsetky vybavovacky 🙂

lenocka3
21. dec 2008

caute kocky 🙂 v piatok mi zacala mrcha a teraz uplne konci... ☹ ani nie cele tri dni... 😢 hrozne ma ale boli brucho, hlavne maternica /myom?/ a cela lava strana /tam mam zrasty..../, neviem, ci mam ist na pohotovost na sono a injekciu alebo co.... ibalginy uz do seba nevladzem davat, mam zaludok ako na vode...
navyse mam od dnes brat clostil

pink_lady
21. dec 2008

ahojte....leni, to mi je luto, ale skus byt v klude a ak to neprejde tak radsej sup k dr... 😔

pink_lady
21. dec 2008

a scar sa davno neozvala ze co ako, ci testla alebo nie 😕

bleelka
21. dec 2008

ahojte babulky, viete mi napisat kolko stoji umele oplodnenie? vdaka moc

pink_lady
21. dec 2008

ahoj bleelka, ja neviem presne, ale myslim ze to zalezi jednak od poistovne, od diagnozy atd...niektore holky doplacaju cca 4 tis, niektore 30 000...a ak to nerhadi poistovna tak je to nejakych 75 000

scarlette
21. dec 2008

bleelka zavisi hlavne od CARu do ktoreho budes chodit a aj podla toho v com je pb...

pink netestla som, s muzikom sme si povedali ze pockame do toho 25teho 😉

csilla76
21. dec 2008

ahojte 🙂 scar tak este nevies vysledok?cakas na krvicku? 🙂

drzte mi na zajtra silno palceky,ideme si pre fazulky 🙂 neviem od stvrtka o nich nic tak hadam je vsetko v poriadku.rano o 6 hod uz ideme , 🙂