Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

slnecnicka
25. mar 2008

Ahojte kocky, potrebovala by som od vas radu. Som po liecbe Decapeptylom, v decembri som mala poslednu injekciu a MS zatial nic, uz je to 95 den. Ake mate skusenosti, kedy vam prisla MS po poslednej injekcii? Dakujem.

petkapo
26. mar 2008

Ahojte!

Elianka...to mi je naozaj luto ☹ Budeme cakat na spravicky od teba....

Baby - mne v pondelok pichli poslednu injekciu. A musim ceste vyhlasit, ze uz mam toho vazne dost. Som strasne zla ku vsetkym, vyrazky mam po celom tele a neviem ci sa mi to len zda, ale ked sa rano pozeram do zrkadla, mam pocit, ze nadobudam take nejake muzske crty :- . Proste depka 😒

Pekny den vsetkym!

janis24
26. mar 2008

ahojky, petka neboj zachvilu to mas za sebou a uz to budu iba spomienky. S tymi muzskymi crtami sa viem do teba vcitit, ver mi 😉 😀 Ja tiez ked sa na seba pozeram, mam pocit, ze som dost oskaredela 😅 Ale tie inj. beriem dobrovolne, tak nemam dovod rozculovat sa na cely svet... 😉 Uz to pojde len a len k lepsiemu, tak nedepkuj! 🙂

slnecnicka ahoj, no viacero babam to tu trvalo tak dlho ako tebe, niektore si dali pichnut vyvolavacku, ine trpezlivo cakali dalej. Je len na tebe, ako sa citis, ak si moc nafuknuta a mas bolesti, bez sa poradit s lekarom, ak sa citis v pohode, mozes este chvilu vydrzat, v podstate cim dlhsie si bez MS, tym lepsie pre teba a horsie pre endo... 😉
Ale kazdopadne by si mala skocit za dokim, ten najlepsie pozna tvoj stav a moze ti poradit, co bude v tvojom pripade najvhodnejsie 🙂 A ides sa teraz snazilkovat, ak sa smiem spytat? 🙂

libeth
26. mar 2008

ahojte kocky 😵
ja som vylyzovana, poudierana, boli ma sice cele telo, ale to mam z toho, ze som blbla na svahu 😀 ale bolo nam supeeeeeeer 😎 len my dvaja, no proste parada. Som sa na vas mooooc tesila. A mrsinu som dostala na vellkonocny pondelok. Zase skor, ale aspon normalna.
A baby prisnil sa mi bociaaaaaaaaaaan 😀 tak hadam tento rok prileti 😅 😵

janis24
26. mar 2008

cafko libi, super ze si si oddychla, urcite ti to pomohlo... 😉 🙂
To je dobre znamenie, ze mas normalnu ms, no a ked ten bocian prileti, posli ho aj k nam 😉 😀 😀 😀

lenocka3
26. mar 2008

ahoj kocky 🙂
pekne ranko prajem 🙂
libi - super, to je dobre znamenie 🙂 a som rada, ze normalna MS. Myslis, ze pomohol ten Feminan? Dufam, ze je to v tom a vsetko je na najlepsej ceste 🙂 Mne sa minule snivalo, ze som bola tehotna asi tri roky 😀 😀 a vzdy ked som mala ist rodit, tak som im usla, lebo ze by ma to bolelo a ja uz nechcem, aby ma nieco bolelo... 😀 😀 to su stavy, to ti poviem 😀
no, moje pokrvacavanie skoncilo vcera, co znaci OVU 😀 tak sme snazili, pre istotu aj dnes budeme 🙂 boze, uz sa vidim, ako sa pozorujem najblizsi tyzden 😅 ani neviem, kedy sa konecne vychystam k tomu dokimu.. asi az ked budem citit, ze ide mrsina zase....
janis - to vies, ze prileti - libi urcite posle 😉

libeth
26. mar 2008

jasne, ze vam ho poslem, date mi adresy a ja ho pekne nasmerujem k vam, aby sa trafil do tych spravnych dveri, ze? 😀 aby nechodil po susedoch 😀

Janis, a tebe na kolko tyzdnov vydrzal ten Feminan? Lebop tam pisu o 5-6 tyzdnoch a ja som 2.5 tyzdna a pol flasky fuc 😕 Asi mi to zmizlo, ked som si davala tie male a caste davky, a kvapka po kvapke... a zachvilu tam nic nebude 😨 😅 mozno je to aj tym ze mi to tak chuti 😀

monika3
autor
26. mar 2008

take pekne sny mate kocky 🙂 caute 😉

mne sa zase sniva niekedy ze idem rodit a nechapem tomu, pretoze neviem ze som vobec tehotna...take prekvapko ..... to je sen ze?

lenocka3
26. mar 2008

je monicka, sme ta tu nechali ☹ inak, aj ten tvoj sen je mily, ine prekvapko, ti poviem 😀. Aby to aj tak nebolo, ze nic mi nie je, len som konecne pribrala 3 kila 😀 a bude z toho trojkilove babo 😀 Inak, ja v tom mojom sne som uz mala take brucho... take rozliate okolo celeho tela.. vobec nie tehulkovske .. a to z toho, lebo som im vzdy usla a ono rastlo 😀. To mam z toho jedenia po nociach 😀

a kedy uz zacne jar konecne? uz by veru mohla, lepsie by sa snazilo, keby bolo vonku krajsie 😵

mirip
26. mar 2008

ahojte dievčatá už som tu aj ja konečne doma z roboty 🙂

lenocka3
26. mar 2008

cau mirip 🙂 no co? ako sa citis? kedy to mas dostat? vyzeras tak nadejne, tak na teba myslim, ze aspon niekomu sa podari 😵

mirip
26. mar 2008

no ešte dlho čakám som 21DC a včera som rneodolala a na vyhecovanie muža som robila supercitlivý test a.....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................bola tam........................................................... jedna čiarka

lenocka3
26. mar 2008

ale mirip, ty si trdlo.... kasli na supercitlive tesy....paneboze, niektore maju testy pozit pomaly az v osmom tyzdni..., skoda penazi na 21DC. Pockaj aspon na 28DC... ak nie aj neskorsie 🙂

mirip
26. mar 2008

no myslím že aj ked budem čakať dočkám sa akourát menzesu, mám síce výbornú náladu ale v tomto som už poriadny pesimista, nechcem si robiť žbytočné nádeje a potom aj tak príde MS, ten by mal dôjsť v stredu alebo vo štvrtok ale doky povedal že pri táchto liekoch môže teraz trochu meškať, ale cíti aj tak že dorazí a vplnej paráde, lebo tento mesiac som po clostilbegite mala /nežiadúci účinok nízku sliznicu/ tak mi dal estrofem na rast sliznice. Rastie síce pomaly, ale ked sa tá hrúbka bude olupuvať 😒 bŕŕŕ krámy jak "hovado" silné 😠

mirip
26. mar 2008

ach tie preklepy pani učitelka, no hambím sa 😲

lenocka3
26. mar 2008

no sa mi zda, ze myslis pesimisticky 🙂 prestan mysliet na olupavajucu sa sliznicu a zacni mysliet na bociana 🙂

mirip
26. mar 2008

veď hej no bárs by priletel, tento mesiac sme sa stopercentne trafili do ovulky lebo 2, aj 1 den pred a v den ovulky sme snažili a to som cítila mi išiel bok roztrhnúť od bolesti ale šup panadpl a šlo sa snažilkovať , takže uvidíme či sa aj potápačom chcelo hľadať a oplodniť 😀 ale skôr nie ako áno, neviem ale cítim to, no ak hej tak by to bol zázrak z veľkým Z. A ty si na tom ako ?

lenocka3
26. mar 2008

my mame ovulku prave teraz 🙂 snazime od vcera, aj predvcera, aj dnes budeme, aj zajtra aj pozajtra 🙂 a ako vravis, sup Panadol, lebo ma ide roztrhnut, ale hadam sa im bude chciet potvorkam plavat 🙂

lenocka3
26. mar 2008

aj ty vidis tuto stranku ako taku "roztiahnutu"? 😕

mirip
26. mar 2008

to som urobila ja tými bodkami, chcela som dať tri a ono sa mi zasekoo to tlačítko na klávesnici, sorry 😀 😀 😀 😀 😀 no v den ovulky mi išlo bok roztrhnúť, večer sme snažili a v noci bola ovulka a nič nevyšlo von 😀 😀 tak uvidím či sa im chcelo plávať budúci týždeň ale vložky už mám do zásoby 😒

monika3
autor
26. mar 2008

jej to sa dobre cita, buduce tehule za chvilu supeeeeeeeeeeeeer ...len snazilkujte.... 🙂

fakt je ta str 😎 ana roztahana

mirip
26. mar 2008

to mám na svedomí ja monika 😀

monika3
autor
26. mar 2008

Miri mozno ked nabehneme na druhu stranu tak bude normalna, lebo ta pred tym je OK.....

mirip
26. mar 2008

ano to bude, v snažilkách toto robí ked baby posielajú tetu výrusy, aj ked poslala naposledy babulinka to urobilo, na dalšej strane to bude už normál

monika3
autor
26. mar 2008

Miri ak budeme mat aj my tehu virusytak sa to moze posuvat az neviem kam..... 🙂

Veru babulina by uz mala teraz rodit? Nevies co je s nou?

mirip
26. mar 2008

Ja nie, nemám na nu kontakt

lenocka3
26. mar 2008

ta urcite hadam uz aj porodila 🙂 len bude mozno niekde v nemocnici ...
a uz chapem - za vsetko moze miri - len poslala bodky namiesto TTTT 😀

mirip
26. mar 2008

ved aj tých TT sa dačkáme lenocka ale najskôr určite od teba 😀

lenocka3
26. mar 2008

😀 no neviem neviem 😀 uvidime... ja stavim na teba 🙂

mirip
26. mar 2008

😀 no neviem neviem, ked motyka vystrelí.......možno vystrelia tie motyky obidve