Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

nelly3
19. jan 2009

🙂 baby ved dajte nejaky recept ako sa to ma aj nam podarit? 😉 ked ja ani neviem ci mam ovulaciu 😕

mirip
19. jan 2009

ja mám teraz pred

mirip
19. jan 2009

prehmataj krčok alebo odmeraj teplotu každý deňa budeš vedieť či ovulku mávaš

ellianka
19. jan 2009

ahojte babuľky 😉
lenočka, pinky 😵 😵 😵 ešte raz gratulujem a veľmi sa teším spolu s vami

tiež sa chcem podeliť o náš malý zázrak a oficiálne sa pridať k vám tehulkám 🙂
je to neuveriteľné ale s mojimi nepriechodnými vajcovodami a obrovskou cystou som v 9tt 🙂 🙂 🙂
zázraky sa jednoducho dejú a tento rok je náááááááááááááš, veď ja som toho verným príkladom
doteraz to s manželom aj s rodinkou rozdychávame a stále sa opatrne tešíme...veď viete...

keď nájdem kábel k foťáku určite pridám fotečku 😉

bleelka
19. jan 2009

baby vy rozoznate ten krcok? ja som mala znizenie bazalky na 8 DC cyklu co sa mi zda moc skoro a odvtedy narast teploty a som bez hlienu... asi mam anovulacny cyklus...

mirip
19. jan 2009

som v šoku, už tu ostanem ozaj len ja netehula 🤐 😔

mirip
19. jan 2009

rozoznám, može byť že si mala ovulku skôr

ellianka
19. jan 2009

miri, tehu vlna ide postupne...neboj určite ťa neminie 🙂 pevne tomu verím 😵

nelly3
19. jan 2009

ellianka ty tajnostkarka 🙂 jupiii, dalsia tehulka aj si nieco brala? nejake tabletky? toto je fakt nieco uzasne, ja som vedla, zmen si pas. 😉

mirip
19. jan 2009

som optimistka elli tažko

nelly3
19. jan 2009

uz vidim tu zmenu 🙂

ellianka
19. jan 2009

ahoj nelly, už mením...chceli sme počkať na srdiečko...veď s mojou diagnózou nič nie je isté...ale srdiečko bije ako zvon, tak snáď to bude teraz to pravé orechové
nič som nebrala...mala som začať pichať lucrin, dokonca už mám doma aj prvú injekciu

nelly3
19. jan 2009

to verim, aj ja by som asi bola opatrna po tolkych rokoch keby som zistila ze som tehu, ale verim, ze aj mne sa zadari. a pila si nejake cajiky alebo vitaminy?

ellianka
19. jan 2009

miri 😵 😵 😵 toľko víruskov ti všetky pošleme, že inak ako pozitívne to nemôže byť
takže špeci pre teba TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

ellianka
19. jan 2009

robila som si len takú očistnú kúru čajovú a pila som pár mesiacov aloe vera. toť vsjo 🙂

mirip
19. jan 2009

no ja dnes končím, má to vôbec zmysel sem chodiť.........samé tajnosti zo všetkých strán a to sme kamarátky, teda vraj, tak ahojte

bleelka
19. jan 2009

ellianka, srdecne blahozelaaaam, a to sa vam podarilo prirodzene ked mas nepriechodne vajcovody? a cysta je endometricka, ake rozmery? a to si otehotnela s touto diagnozou? tak potom baby nemame sa coho bat a a je len otazkou casu kedy sa aj na nas prilepi taketo stasticko 😵 ellianka, uzivaj si tooooo

nelly3
19. jan 2009

ked ja som uz aj to aloe vera pila atd. ale co sa ma stat, stane sa a mirip aj ty budes tehu, len treba byt trpezliva 🙂

sue13
19. jan 2009

Ahojte. 🙂
Dostala som echo vraj sa tu velmi rozsiril tehu virus 😵 😵 😵 Mirip dakujem 😉
Lenocka, Pinky, Ellianka tesim sa velmi s Vami 😵 GRATULUJEEEEEM!!!!! 😉
Davajte si na seba pozor, opatrujte sa, hladkajte bruska 🙂

Vam ostatnym zelam aby ste ich cim skor nasledovali. Mame tu jasny dokaz ze da sa uplne vsetko, len to chce cas 🙂

ellianka
19. jan 2009

áno, zadarilo sa prirodzene aj lekár v car-ku bol poriadne šoknutý ale vraj som tretia žena za celú jeho prax, ktorej sa to s takou diagnózou podarilo.
cystu mám 7x5cm ale dúfam, že sa bude strácať 🙂

sue 😵 😵 😵
jeeeeeeeej ty už máš také krásne tt, zachvíľu sa malé bude pýtať von

nelly3
19. jan 2009

to verim, ze lekar je soknuty, ja mam cystu 4x4 cm takze nadej je tu velika 🙂

pink_lady
19. jan 2009

eelliii!!!!!!!!! ty tajnostkarka a ja ze co sa tu na nas stale tak usmievas 😠 😀 😀 😀

elli, sue, - dakujem 😵 😵

nelly neboj sa ja ti v robote dam specialnu davku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ono to nase malinke to je - vlastne vianocny zazrak 😵

sue13
19. jan 2009

Ellli dufam ze sa bude uz za chvilku pytat. 😵 Dnes sme boli na poradni. Mala ma uz 2730g ale vraj najblizsie 2 tyzdne sa este asi pytat nebude 🙂

nelly3
19. jan 2009

diky pinky tesim sa s vami mocccccc 😎

pink_lady
19. jan 2009

jaaaj aj som ti ellianka zabudla zablahozelat tak to robim teraz 😵 😵 😵 😵

baby ale to je fakt neuveritelne, ze 3 baby s endo a podari sa nam naraz a prirodzene? 😵

nelly3
19. jan 2009

tak to fakt, aspon si budete navzajom radit a pisat, ze a ako. jujjj to je super. kedy pride dalsia 3 davka bab co budu tehu? ja sa hlasim v tej druhej trojke 😵

janis24
19. jan 2009

babulky tak mna asi picne z toho, vzdy ked sa pripojim, nova tehula 😀 😀 😀
elli je to krasa, velmi ti to zelam 😵 😵 😵 😵
Tak predpokladam, ze zajtra rano ked dojdem do roboty, zasa dalsia oznami, ze je to tam! 😀
Ale priznam sa uprimne a bez mucenia, ze sa zacinam troska aj ja obavat, ze zachvilku uz tu vsetky budete spolu zdielat tehotenske skusenosti a mne nostane nic ine len sa nachvilku odmlcat, az kym sa k vam nebudem moct pridat 😔 😉

nelly3
19. jan 2009

takze nas uz tu vela nebude: ja, mirip, janis, libeth, bleelka.

nelly3
19. jan 2009

janis neboj ja som tu zatial tiez, mam po mrche a co ty? uz sa ti rozbehla? mozno si aj ty tehu

janis24
19. jan 2009

nelly este si zabudla korusku a miminap 😉