Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

katrin21
20. jan 2009

No to prvýkrat pocujem, ze sa zeleny cas nemoze... alebo cierny.. to je blbost...
ale co sa nemoze, tak to je grapfruit... je tam chinin, to iste co v Tonik- u... moja segra po nom zacala krvacat.. ale nastastie nic vazne sa jej nestalo..
kavu.. pokial nepijes 3-4 denne, ale jednu, tak v pohode..- jasne ze je tam kofein, takze najlepsie je vylucit...

lenand
20. jan 2009

mne v 6tt už bilo aspon doky vravel že už je aktivne tak neviem ale niekomu vie aj neskor tak uvidíš 🙂

monika3
autor
20. jan 2009

Leni tak veroniku si nepamatam...

a neboj zeleny cajik ti neuskodil...
mam navstevu...tak zatipm pa

lenocka3
20. jan 2009

pa monik, povenuj sa 🙂

BABY - VED JA ZIJEM LEN Z PLESNIVEHO SYRA A HUB!!!! ☹ ☹ ☹ milujem plesnivy syr, sampinony plnene hermelinom, sampinonovy privarok, maso na hriboch, co ja budem teraz robit? 😨

lenand
20. jan 2009

lenocka ja aj teraz davam tak na chut do meska alebo na vianoce do kapustnice som davala a plesnivec si tiež viem kupit a apetito s nivou tiež len to neprehanam a nie každy den

lenocka3
20. jan 2009

a preco sa to nemoze? co je v tom plesnivom syre?
a v hubach? 😕

lenand
20. jan 2009

huby su vraj silne toxiny a plesnovy syr že vraj koli tomu že je ako plesnivy akoby po zaruke tak mi to bolo vysvetlene ešte pri oliverkovy

sue13
20. jan 2009

Ahojte. 🙂 Tak to je super ze tu mate taketo starosti teraz, ze co sa moze a co nie v tehulkovani 😵 😵 😵
To su tie krasjie starosti 😉 Ja z mojich skusenosti hovorim ze sa moze uplne vsetko ale s mierou 🙂
Je pravda ze som obmedzila take veci ako je tonik, plesnove syry,huby, bryndzu, zeleny, cierny aj bilinkove caje ale sem tam som neodolala 😅
Drzkajte sa, papa 😎

sue13
20. jan 2009

Huby su toxiny a su aj velmi tazke na zaludok, tazko stravitelne a plesnove syry obsahuju latky ktore nam dospelym neskodia ale plodu mozu velmi ublizit. Tak to povedali mne.

lenocka3
20. jan 2009

😢 tak to ja vela nepriberiem v tehu, ked nemozem nic co lubim papkat 😀
aspon ze taky riadny rezen mozem 😀 😀 dnes urobim na veceru a zemiakovu kasu 😀

lenand
20. jan 2009

lenocka ved možno sa ti uplne zmenia chute mne teraz vobec nechuti meso ešte kuracie ako tak ale btavčove alebo hovedzie vobec mam pocit akoby som jedla drevo a predtym som to nermalne jedla aj pri oliverkovy a teraz mi nechuti skor take mliečne vyrobky a sladke jedla alebo bezmesite 🙂

lenocka3
20. jan 2009

aha 🙂 mne dnes okrem sisiek nechuti nic. Nie som hladna. Trosku pobolieva brusko - ale ziadne krce, len taky tlaky - ale slabe, nastastie.

lenand
20. jan 2009

ja teraz papkam krupicu zo škoricou mala som strašnu chut tak som si spravila a dost často mam na krupicu chut 🙂 pridala som neake fotky do albumu

🙂

pink_lady
20. jan 2009

ahojte ☹
my sme chori - mam chripku a zapal hrtana a priedusnice, tak sa strasne bojim co to urobi 😢 moj obvodak sice povedal ze by sa nemalo nic stat ak teplota nevystupi velmi vysoko a zvladnem to v posteli bez liekov, ze to riadne vylezim ale krcna bola zdesena, ze to je obrovsky problem 😕
Inak co sa tyka hub a syrov - no huby este ako tak ale bez syrov asi neprezijem ja ich MILUJEM ...a hlavne plesnove...No ale asi ked sa nad tym zamyslim tak je to fakt skodlive lebo tam je plesen - penicilin co je vlastne ako antibiotikum takze to sa nesmie

lenand
20. jan 2009

pink tak šup do postele tepli čajik s medom a citronom

lenand
20. jan 2009

pink a ešte ma napadlo že ako tehulka možeš homeopatika tak možno skus na to hrdlo

lenocka3
20. jan 2009

pinkyyyy - normalne mlieko+maslo+med+cesnek a lezat!!!! tu teplotu zraz nejakym studenych obkladom. A davaj na seba velky pozor. A z postele nech ti ani noha necuha!!!
A nic neboj 🙂 rychlo sa vyzdravies 🙂
teply caj nie - zvysuje teplotu a tym aj zapal a mnozia sa pri nom bacile 🙂 - najhorsi je teply caj -radsej letny 🙂

nelly3
20. jan 2009

ahojte 🙂
pinky opatruj sa. no takze po antikoncepcnych tabletkach co som vysadila ( uzivala som ich az 2 dni) som zacala dneska krvacat 😠 a ja ze co ma tak boli brucho, ved pred tyzdnom sa mi skoncila menstruacia. no asi ma porazi 😠 😠 pekne mi to teraz rozhadze cyklus, nervy moje 😖

pink_lady
20. jan 2009

lenoc, lenand,...☹ lezim poctivo,papam homeo a mlieko, med,, cesnak nemusim :D len som sa teraz zobudila na dost velke bolesti brucha a krizov tak sa moc bojim 😕 ☹ je mi od hladu zle tak sa musim nejako vyhrabat z pod paplona a daco si ist urobit
nelly viem co hovoris ja som takto vysadila asi 2 antiky po par dnoch a potom mi dal tu cerazzete a trvalo potom pol roka pokial sa mi dal cyklus ako tak doporiadku...keby to pretrvava ...mne pomohol potom northesteron ci ako sa to volalo

nelly3
20. jan 2009

pinky ved uvidim, zatial je to jeden den co krvacam a je to take ine ko pri kramoch, slabsie, ved som si dala len 2 tabletky, tak dufam, ze to bude ok a ak nie pojdm k lekarovi. este k tomu mam aj nadchu, hrdlo ma boli ☹ ten northesteron som brala cez leto ked sme isli na dovcu pri more aby som nemala menzes a poviem ti ze po vysadeni som mala ine krce pri menzesi. boze co si este musim vytrpiet. ach jo 😠

lenocka3
20. jan 2009

baby a kedy mi uz bude zle?
mam pocit, ze ani tehu nie som, keby ma prsia neboleli.... vsade citam, ze baby prehana alebo maju zapchu, alebo vracaju alebo sa im hlava toci. A mne nic neni. Rozmyslam, ze si zajtra spravim test, ci som este tehotna 😀 ani brucho ma uz neboli. To je dobre, ci zle?

pink_lady
20. jan 2009

baby ja asi umrem 😕 teraz som sa dozvedela ze dalsie dve kamaratky su v 2. mesiaci! A jedna tiez taka co sa snazili asi 5 rokov a teraz prirodzene...Asi fakt to bol nejaky plodny mesiac ten december... 😀

lenocka ...ja si nestazujem ked mi neni zle neviem ako ty 😀 mne je iba ked idem napr hladna spat alebo som hladna moc inak nie ...ale prehanat to jo aspon ten cca 4.a 5. tyzden to bol brutus 😀 aaa...este ma strasne "naduva" vcera som v cakarni mala hrooozny strach aby som to nepustila rovno pred dr 😀

lenocka3
20. jan 2009

a ja nic. moc mi jest nechuti - nie som hlada - u mna nezvycajne 😀 len potom pride nejaky osial a idem pozrat vsetko naokolo.... vsak uvidim. 😅

ellianka
20. jan 2009

ahojte 😉

pinky, na tom tvojom poslednom príspevku o nadúvaní som sa poriadne z chuti zasmiala 😀 😀 😀
chce to veľa tekutín, nech sa tá choroba vyplaví von a netraší tam u teba 😉

lenočka neboj 😵 určite je všetko v poriadku, však tehu bez nevoľností pekná výhra 🙂
alebo to ešte všetko len príde 😀 😝

ja teda zažívam tú behavú a sem tam 😝 vrackavú variantu 😀 chutí mi len a len mäso a mliečne výrobky.
nič sladké neprehltnem a najradšej by som spala aspoň 14 hodín denne 😅

lenocka3
20. jan 2009

boooooooze to fakt? ja ze budem spat este tyzden a potom budem normalne fungovat 😀
vsak uz teraz som ako sipkova ruzenka....

ellianka
20. jan 2009

leni 😀 😀 😀

lenocka3
20. jan 2009

😀
no, uz som ozehlila, idem spinkat 🙂
ok, tak ja sa priznam - vyhnala som manzela do kuchyne, aby mi urobil hranolky 🙂 tak cakam, kedy mi ich donesie do postele, dufam, ze dovtedy nezaspim 😀
cauko zajtraaaaa 🙂

ellianka
20. jan 2009

sladké sny leni 😵
no ja tu tlačím do seba chleba vo vajíčku 😀 😀 😀

monika3
autor
20. jan 2009

ahojte...ste este tu...alebo uz spite ako sipkove ruzenky 🙂

Leni mne zacalo byt zle az od 8 tt a prajem ti aby tebe nebolo

Eli podobnu veceru som mala aj ja 🙂

lenocka3
21. jan 2009

dobre ranko vsetkym 🙂
tak uz som v praci a poctivo zarezavam 🙂
halo, je tu niekto?