Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

pink_lady
31. jan 2009

scar: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
to su take cesrstve, 8 tyzdnove, mali by zabrat - infikovat 😵 🤐 😀

bleelka
1. feb 2009

ahojte, tak po 2 pozitivnych tehu testoch dnes dorazila mrcha... 😢 boli to psychicky aj fyzicky...
jedine pozitivum je, ze aspon vieme, ze mozme otehotniet... snad nabuduce vydrzi babo az do konca... 😢

monika3
autor
1. feb 2009

Scar tak zacine znovu - drzim vsetky palce co mam a ja posielam take trosku pokrocilejsie virusiky tt
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT......................... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

a aj ostatnym 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT............

jej bleeka ty si mala pozitivne testiky, to je fakt tiez uspech, ze sa to da....tak nech je to co najrychlejsie uz ozaj to prave 🙂 🙂 🙂

scarlette
1. feb 2009

pink, monika dakujeeeem papkam

bleelka ☹

monika3
autor
1. feb 2009

papkaj 😉 urcite zaberu, teraz uz ano 😉
a vela vela stasticka 🙂

scarlette
1. feb 2009

moni dufam aj ja, aj ked zaciatok bol perny kedze sa mrche nechcelo dojst...

monika3
autor
1. feb 2009

no hlavne aby sa jej teraz nechcelo dojst, ked netreba 😉
ja verim ze kazda snaha a usilie o to co chceme raz bude odmenena 🙂 🙂 🙂 🙂

prajem Vam vsetkym peknu nedelu 🙂

scarlette
1. feb 2009

hej urcite bude len k tomu vedie straaaaasne dlha cesta...

bleelka
1. feb 2009

babulky, dakujem, tiez sa utesujem tym, ze aspon vieme otehotniet... nabuduce to uz musi vyjst 😵

pink_lady
1. feb 2009

bleelka je mi to moc luto ale ako hovoris - aspon vies ze to ide ... 😉 Nabuduce som si ista ze uz sa udrzi 😉 A- aj ked to je ako klišé, ale lepšie teraz ako neskôr - bolelo by to oto viac ☹

scaar moc moc drzim palce, ale som si ista ze budes tehulkovat spolu so mnou - ved nam tu operaciu naraz odkladali a potom nas aj naraz operovali takze neopovaz sa ma nechat v stichu 😀 😀 😀 😀

bleelka
1. feb 2009

pinky dakujem za povzbudenie a drzim ti palce aby slo vsetko ako ma ...

pink_lady
1. feb 2009

bleelka kujeeem 🙂

ellianka
1. feb 2009

scar 😵 😵 😵 držím všetky palčúre, nech na konci snaženia budú krásne dialnice //
a pre teba špeci dávka TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
🙂 😵 🙂 😵

ellianka
1. feb 2009

bleelka 😔 je mi to ľúto ale verím, že nabudúce to určite vyjde 😵
ale ako hovoríš...aspoň ste zistili, že to ide a to je dobrá správička...
držím palec moc moc 😵 😵 😵 😵 😵

bleelka
1. feb 2009

ellianka moc moc dakujem, pevne verim, ze februar je nas 😵

scarlette
1. feb 2009

elianka dikes 🙂

zajacik...
1. feb 2009

Bleelka prisla som tu pozriet ako sa ti dari a pozeram ze nic moc... nechcem ti robit plane nadeje, ale podla mna mrcha este neznamena definitivny koniec, citala som o mnohym pripadoch ked zena mala menzes a predsa bola tehu... Viem ze na psychike ti to asi neprida, ale mozno by si este mohla o par dni skusit test, hmm? Silno drzim palce!

scarlette
2. feb 2009

caute bbulky

scarlette
2. feb 2009

skusim ci funguje ozvena...
halooooooooooooooooooooooooooooo

lenocka3
2. feb 2009

ahooooooooooooooj Scaaaaaaaaar 🙂 pocula som, ze dnes ci vcera? si zacala pichat 🙂 moc ti drzim palceky 😵 😵 😵 😵
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

och kocky, mam chripku, je mi blbo, davajte na sa seba pozor, aby ste nic nelapli 🙂

scarlette
2. feb 2009

lenoc od vcera picham a dakujem,
ty to hlavne pekne vylez a cajik s medom a citronom sup sup

bleelka
2. feb 2009

zajacik, viem, ze niektore maju mrchu aj ked su tehu, ale ja ju mam dost silnu, takze silne pochybujem... sice teplota stale vysoko, vcera prvy den mrchy, klesla o 0,2, ale v posve zostala hore, tak neviem, dnes zas hore, neviem co to je, uvidim zajtra... no necitim sa tehu a ako hovorim, mrcha silna, takze urcite nie a aj ten druhy test mal slabsiu ciarku a ta by mala naopak silniet...

nelly3
2. feb 2009

baby sup na druhu stranu, je to moc roztiahnute 🙂

nelly3
2. feb 2009

😉

nelly3
2. feb 2009

pinky nam to tu teda poriadne zavirila 🙂

nelly3
2. feb 2009

no uz ma to nebavi 😠

zajacik...
2. feb 2009

Ahojte 🙂

Bleelka tak aspon kramikujeme spolu, ajked by sme radsej tehulkovali, ze?
Scarlette stimulujes na 2.IVF? Ci na KET?
Lenocka tak len pekne domka lezkaj a oddychuj, nech sa coskoro vyliecis 😉

zajacik...
2. feb 2009

Babulky chcem sa opytat, neviem kde som to citala, ci v tejto alebo ktorej teme, o nejakych bylinnych kvapkach, ktore pomahaju aj pri endometrioze, nieco take sa mi zda a tusim zacinali na V... neviete mi poradit? A chcem sa vas opytat, vy uzivate nejake vitaminy alebo nejake pripravky, ktore by nam mohli dopomoct k babatku?

bleelka
2. feb 2009

ja som uzivala kys.listovu ale to este ked som mala tu cystu, takze zbytocne... potom som prestala a az teraz v januari som zacala Calibrum babyplan a aj mozno vdaka nemu sa podarilo otehulkovat, ale keby som ho brala dlhsie, tak uz by sa babo mozno udrzalo, asi este nemam telo na to dobre pripravene, chce to este nejaky mesiac, dva, tri brat vitaminiky 😉 oni pomahaju aj spravnemu deleniu buniek a tak...

zajacik...
2. feb 2009

Bleelka ja som calibrum brala mesiace... a nic... 😒