Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

janemari
26. feb 2009

Caute babule uz som tu.Pre istotu som si pozrela tie vysledky a predposledne meranie folikul do 40mm.Tak potom neviem.Ale bolo to v obdoby ked som brela calibrum a aj maternica bola hruba/endometrium/ 9 mm.

zajacik...
26. feb 2009

Janemari endometrium 9mm je normalne, ale take velke foliky, no neviem... doki ti na to nic nepovedal?

miminap
26. feb 2009

ahj kocky. tak pozera, ma napadlo, baby zo starej partie, uz tu ostala len mirip. kde ste, janis, libeth, ostatne? ani pinky ani monika, ani lenocka, ani lenad .. smutno nam je. je mitak prazdno tu. aspon nam sem tam pridite dodat nadej. a mirip, nevieme, co je s janis?

pink_lady
26. feb 2009

cafte 🙂

T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵
T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵
T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵
T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵
T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵
T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵 T 😵

...co sa tyka vajok...resp. vajcisok ...no, u mna bolo bezne ked mi robil uzv ze na 4DC som uz mala 30 mm ...co bolo v case ovu, netusim 😀

tittika
26. feb 2009

ajooojte 😵
pinky ja si daaaam veeela 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝
teraz ich potrebujem kwantum 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

uf uz puknem 😀 ale nechala som este 😀

janemari
27. feb 2009

Viete u mna su vzdy vysledky vysetreni divne a to nie len na gyn.Zz som si zvykla.Myslim,ze ked su take velke/inak doktor sa ma pital ci neberiem nejake lieky/tak to nevadi,hlavne ze su a ze su zivotaschopne a pouzitelne.Dufam,ze take budu aj po liecbe,aby sme mali s coho mat to mimino. 😉

scarlette
27. feb 2009

titika tak si zvysok dam ja mnaaaaaam, pink dikes 🙂

mimi a na mna si zabudlaaaaaaa 😢

lenand
27. feb 2009

ahoj scar kedy ideš na krvičku

scarlette
27. feb 2009

leni v pondelok a na obed vysledok

lenand
27. feb 2009

tak poobede ta už čakame v našej temičke a neskušala si testovat

monika3
autor
27. feb 2009

Scar tak v pondelok ...😵 😵 😵 😵 verim ze to bude dobre ;-

Mimi bolo by veru super byt zase vsetky spolu 🙂 Citala som tusim ze ides na operaciu, viem si predstavit ze je to o nervy...ale daju Ta zas do poriadku a to pomoze aby ste sa mohli zase snazit, normalne alebo ivf.
Mas pekne motto tak sa ho drz 😉

zdravim aj ostatne babulky
😉

pink_lady
27. feb 2009

scarlette tak v pondelok ta cakame, aj sampanske /destke/ na privitanie otvorime, ze tehule? 😵 😵 😵

monika3
autor
27. feb 2009

Pink jedine detske sampano😀 😉
a pekny vikend vam prajem vsetkym 🙂 😵

zajacik...
27. feb 2009

Tittika, Scarlette, tak vy ste si zobrali vsetky virusiky od pink lady a nam ostatnym ste nic nenechali? ☹ No tak nic, nabuduce budem rychlejsia a uchmatnem si aj ja nieco 😵
Scarlette, silno drzim palce v pondelok. Ja sa v pondelok chystam testovat, tak uvidime, mrska zatial neprisla, dnes som 28DC a krize stale bolia a aj brusko sem-tam 🙂

zajacik...
27. feb 2009

Prave citam clanok o endometrioze, pozrite:

http://zena.centrum.sk/clanek.phtml?id=100005638

mirip
27. feb 2009

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
tak aby ti nebolo lúto zajačik to je pre teba aj pre tie čo sa im neušlo

zajacik...
27. feb 2009

Mirip cmuuuk, dakujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 To su uplne cerstvucke tehuvirusiky, tak snad ta budem nasledovat 😵 Na jednej strane sa uz zacinam trosku tesit, ze by to mohlo vyjst, na druhej strane mam strach ze co ak nie, no ved uvidime o par dni... ale strasne mi dodalo nadej, kolko babuliek s endometriozou v poslednej dobe otehulkovalo, babulky tehulky ste pre mna velkym povzbudenim 😵 😵 😵

mirip
27. feb 2009

veru vela nás je tehotných ale dve // nájsť ešte nie je výhra....ešte veeeeeeeeeeeeeeeeeelmi dlhá cesta do ciela

zajacik...
27. feb 2009

Mirip ved ja viem, ale predsalen // su lepsie ako /, aspon na zaciatok urcite 😉

rikuska21
27. feb 2009

Ahojte babulky, tak po dlhej prestavocke, ale teism sa velmi ze ste mi tu potehozneli, mirip super a ostatne zienky tiez, ja od pondelka zacinam brat prednison, lebo som bola v prahe a tam mi zistili ze si vytvaram protilatky na manzelove spermijky, a idem o 3 tyzdne na 2 iui, tak dufam, ze sa coskoro pridam do klubu
krasky vikendik

vejinka
27. feb 2009

kto je tehotny??? mirip? waw kde som bola ze mi to uslo???, gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😉

vejinka
27. feb 2009

mirip precitala som par stran dozadu a odvolavam to gratulovanie...iba tak potichucku sa tesim ok? 😉

vejinka
27. feb 2009

a my mame dnes presne pol roka 😉 a ja mam narodky uz 26 😒

zajacik...
27. feb 2009

Vejinka ze UZ 26 😀 Ved to si este mladucka, a uz mas aj dietatko, to bud rada 🙂

janemari
27. feb 2009

Ahojte babule,zdravim vsetky. 🙂

tittika
27. feb 2009

ahojte
zajacik ved sme nespapali vsetky Tcka 😅 😀

rikuska v teme o prednisone si spomenula neakeho Madara, to by bolo asi blizsie ist do madarska na vysetrenie ako do Prahy 😕 vies prosim napisat kontakt?

zajacik...
28. feb 2009

Tittika ja viem ze si nespapala vsetky Tcka, ale scarlette spapala ten zvysok 🙂 😀

tittika
28. feb 2009

ahoooj 😀

mirip
28. feb 2009

ahoj titti T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂

tittika
28. feb 2009

ahoj miri 😝 dakujem 😵