Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

lenocka3
10. apr 2008

😀 no, my sice nejdeme rovno ku svokre, ale par metrov od nej to vychadza. Budeme osve, ale to je jedno.... stale bude v okruhu 2 km 😀 😀

monika3
autor
10. apr 2008

No ja som sa napapala, uf.... Uz mi je lepsie, uz sa aj aklimatizujem zase na toto pocasie, lebo vcera ma priserne bolela hlava 😖 Nemam rada tieto prudke zmeny...

Aj my sme tak isty cas byvali aj s nasimi aj so svokrovcami, ale vlastne je vlastne... 😉

kedy sa budete stahovat Libi?

libeth
10. apr 2008

lenocka, no veru 2km by malo byt dane aj zakonom. Boli by sme si vzacnejsi. 😎

monika, az ked nam postavia bytovku, bo ziadost sme podali, ale akosi to padlo, tak neviem. Som sa tesila predcasne. Ale tak hadam daju veci do poriadku a postavia ju. 😕

lenocka3
10. apr 2008

ale jasne, ze daju, libi, neboj 🙂
jaj baby... dnes len dva silne krce v brusku boli. A stale ma tak picha v tom pravom vajecniku 😒 kym sa mrcha spusti, to zas bude trvat...

monika3
autor
10. apr 2008

No veru vzdialnosti od rodicov musia mat niake hranice 😀

Tak sa Vam deturence aspon obidvom uz nastahuju do novych bytikov 🙂 🙂

pink_lady
10. apr 2008

Ahojte, prave som prisla z roboty, bola som sluzobne mimo a idem hned spat 😝

Libi - mne dali len tabletkovu liecbu a aj to ze najsetrnejsiu a tak to dopadlo 😠 A ze co planuju robit? Ani neviem 😀 😀 ja uz ich mam vsetkych tych ujov a tiet v bielych plastoch plne zuby, povedala som si, nech sa organizmus sam nejako potrapi a zregeneruje a najblizsie idem k dokimu az v 3.mesiaci tehotenstva a to bude najneskor v oktobri 😅 😅 😅

lenocka - mrcha mozno nepride, uvidis 😵

Idem hajat, dobru noc 😔 😔 😔

monika3
autor
10. apr 2008

tak Pink dobru noc 🙂

a ostatne uz tu asi nie ste...????? 😉

ellianka
10. apr 2008

ahojte 🙂
monik ja tu soooooom 😉

monika3
autor
10. apr 2008

jej Eli ahoooj 🙂

to mame dnes pekny slnecny den ze? 🙂

ellianka
10. apr 2008

pozerám, že máš novú peknú fotečku s dovolenkou atmosférou 😉 hmm také kúpanie v mori (ale ani to by nemuselo byť) by mi po dnešnom dni veru bodlo...ak nebuš proti skočím si k Tebe osviežiť aspoň kurzor 😀
ja sa mám stále rovnako ale keď som viac pracovne vyťažená, tak na nič ostatné ani nemyslím...len sa mi to už kráti tak dúfam, že mrška príde načas a nebude nás zbytočne naťahovať 😠

leni 🙂 dúfam, že Tvoja mrška nepríde

dobrú témičku ste dnes nahodili...svokra 🙂 ja mám dobrú skvokru a v dostatočnej vzdialenosti, aby sme si nestihli ten náš vzťah pokaziť 🙂 tak sme si skôr vzácnejšie a to je fajn

ellianka
10. apr 2008

máme 😵 sa tu vytešujem len dúfam, že to počasíčko vydrží až do budúcich Vianoc

lenocka3
10. apr 2008

ahoj eli,no asi je to tak, ako pises dobra svokra = min 2 km daleko 🙂
a dakujem, naozaj by som bola rada, keby nedosla... ale tie krce 😖

ellianka
10. apr 2008

leni možno je to niečo iné 😉

monika3
autor
10. apr 2008

no mne niako blbne MK aj Vam 😉

Inac nam sa nasi ani svokrovci do nicoho nestaraju a tak to ma byt, a ja som typ ktory si nenecha do nicoho hovorit 😀

Veru Eli ja uz mam letnu atmosku 😉

Lenocka mi Ti to tu zhypnotizujeme a nepride 😉

ellianka
10. apr 2008

aj mne kobylka blbne 😨
a keď sa chcem prihlásiť, tak vraj neexistujem 😀

lenocka3
10. apr 2008

eli - no, veru neviem, co ine ako mrcha 😀 tieto stavy poznam doverne 😀
fuha moni - ok, len hypnotizuj, uz nech to ma ten efekt 😀
inak mne dnes blbne cely comp, keby len MK....

ellianka
10. apr 2008

leni a koľký deň cyklu si?

monika3
autor
10. apr 2008

Leni ja som pocula u niektorych bab co boli tehu ze si stale mysleli ze uz dostanu MS a aj mali take priznaky...takze..... 🙂

lenocka3
10. apr 2008

juj, ale tie krce.., uz su dost silne... uz si myslim, ze aj ked sa tam nieco naslo, tak sa to tymi krcmi silnymi vypudi 😅

monika3
autor
10. apr 2008

Leni ale nekrvacas ze? a to je podstatne 🙂

lenocka3
10. apr 2008

nie, ani trosicku - zatial...ani ziadny vytok, ani nic... 😅

ellianka
10. apr 2008

monik, si mi pripomenula jednu kamošku, ktorá už mala poriadne kontrakcie a myslela si, že je tie kŕče má od hladu a tak miesto na sálu sa išla do bufetu najesť 😀

monika3
autor
10. apr 2008

tak to je fajn, ze nic take.... 😉 ja sa toho nie a nie zbavit 😖
Ale Lenocka ty si velmi zatial nasa nadej ze to mozno....... 😉

lenocka3
10. apr 2008

ja viem...aaaaaau moje brusko... uf uf, to tu rozdychavam akoby som uz rodila 😅
no, ja sa toho co ty nemozem akosi zbavit po mrche... to je nas udel, ty po ovulke - ja do ovulky.... ja len dufam, ze mi ten feminan pomoze 🙂

monika3
autor
10. apr 2008

Eli a ty kedy ides na KET? teraz po MS? 🙂

monika3
autor
10. apr 2008

Leni podla mna si urobila ze si sa rozhodla pre Feminam, nez pre ten Femigard... Ved aj Libi to podla mna pomaha 😉

Ten "konik" nas nema dnes rad 😀

ellianka
10. apr 2008

prvý deň MS by som mala začať užívať tabletky ale ak bude MS moc meškať tak to asi zas posunieme na ďalší cyklu

ellianka
10. apr 2008

moni a ty teraz užívaš niečo?

lenocka3
10. apr 2008

eli - a to sa ake tabletky uzivaju?

monika3
autor
10. apr 2008

Tak to dufam Eli ze teraz strajkovat nebude 🙂

Ja dufam ze mne nepride skor, lebo o mesiac chceme ist do tatier a mat to tam, nic moc...mam to vyratane presne na den 😀