Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

ellianka
10. apr 2008

jedny na stimuláciu maternice, vlastne sliznice aby sa pekne vystlala pre malého bobáčika 🙂
a tie druhé sú potom na udržanie embryjka

ellianka
10. apr 2008

monik a ako ste sa rozhodli s heliosom?

monika3
autor
10. apr 2008

Eli nic neberiem, iba kyselinu listovu, este porozmyslam nad tym Feminamom a uvidim co mi povedia o mesiac v CAR, asi koncom maja tam zbehnem 😕

lenocka3
10. apr 2008

no - a skoro som aj ja zabudla na listovku... mam si v lekarni normalne pytat, ze chcem kyselinu listovu? 🙂

ellianka
10. apr 2008

ja mám odložený v zásobe Femigard ale rozhodla som sa ho odložiť až po KET, ak by som nejak blbo zareagovala na tie bylinky, aby som si moc nerozhodila teraz organizmus. ale predpokladám, že KET bude úspešné 🙂

monika3
autor
10. apr 2008

Helios asi nepripada do uvahy, lebo je daleko...i ked mna to tam viac taha ako tu v BA. Ale tu zase v tomto centre uz vedia zase co mi je vhodne na stimulaciu... a aj som bola u toho dokiho na operacii...tak nebudeme vymyslat 😀

ellianka
10. apr 2008

ja som v minule čítala, že nie je kyselina listová ako kyselina listová...vraj sa niektoré tabletky vyrábajú len na čisto chemickej báze a v takom prípade kyselina viac uškodí ako pomôže

monika3
autor
10. apr 2008

Jasne ze Ket bude uspesne 😉

Leni ja si kupujem kyselinu listovu z firmy Jamieson... /v lekarni/ 😉

lenocka3
10. apr 2008

...a teda sa to u tety predavacky tak pyta, ze dobry den, prosim si kyselinu listovu? .. ak nahodou bude chciet nejaky nazov vyrobku, nech tam netraposim 😀 😀

ellianka
10. apr 2008

moni 😉
a dík za tip na listovku, vyskúšam. ja som doteraz jedla len babyplan

monika3
autor
10. apr 2008

Suhlasim nie je kyselina listovna ako kyselina listova

Pocula som ze tieto zahranicne produkty su lepsie 😉 Radsej si zaplatit kvalitu 😉

monika3
autor
10. apr 2008

Ano Leni budes si pytam "kyselinu listovu" a mozes aj priamo od Jamiesonu 😉

ellianka
10. apr 2008

ženičky bežím od vás 🙂
dnes som nahovorila manžela na divadlo a tak mu idem zavolať,či nezabudol 😀
krásny zvyšok slnečného dňa
papapa 😉

monika3
autor
10. apr 2008

Pa Eli a pekny kulturny zazitok 😉

ved uz aj ja pojdem pomaly 😵

lenocka3
10. apr 2008

Dakujem moni 😀
jaj kocky, mne ide utrhnut pravy vajecnik... uz som rozmyslala, ci tam nemam nejaky zapal... dokonca ma napadlo, ci ma slepak neboli 😀 😀 ze to by bola sranda 😀 nechala si prasknut slepak, lebo si myslela, ze dostane kramy 😀 titulka jak vysita 😀

ellianka
10. apr 2008

dík moni 😉

mirip
10. apr 2008

ahojte ešte ste tu?

monika3
autor
10. apr 2008

Leni ak by to bol slepak, tak pravdepodobne by Ti bolo riadne blbo....cize ak budes odpadavat od bolesti, bezat na pohotovost 🤐
ale verim ze to nebude slepak 😉

lenocka3
10. apr 2008

miri - to nie je mozne - prave som ti pisala IP, ze kde si 😀 😀 a co mas nove 😀

monika3
autor
10. apr 2008

Miri cauko 😉 ja este takych 15 minut pobudnem 😉

mirip
10. apr 2008

Jéj super, konečne som tu nie sama, ja sem chodím každá druhý deň prečítať čo ste písali aby som potom po čase nemala toho veľa 😀 ale do fóra sa nechcem zapájať, nie preto že by ste mi vadili alebo preto že vás chcem ignorovať ale to kvoli sebe, lebo ked začnem písať do fóra tak sedím pri PC aj 4-5hodín a kecám a kecám a nieviem skončiť 😀

monika3
autor
10. apr 2008

Veru Miri je to niekedy riadna zavislost 😀

budeme na sebe zavisle asi az kym neporodime a nebudeme v ruke drzat nase dietky. 🙂 🙂 🙂

lenocka3
10. apr 2008

😀 tak to poznam miri 😀

mirip
10. apr 2008

😀 to je dobré moni to sa mi páči dúfam že to bude čoskoro a u všetkých 😀

mirip
10. apr 2008

😀 to je dobré moni to sa mi páči dúfam že to bude čoskoro a u všetkých 😀

lenocka3
10. apr 2008

jaska, ze bude 🙂 ak prave neporodim ten pravy vajecnik 😀 😀 .... ☹ a tak sa mi stale cikat... ja dufam fakt, ze nemam nejaky zapal ku vsetkemu ☹

monika3
autor
10. apr 2008

Ja tiez dufam ze to bude coskoro 😉

uplne ma vyhodil MK....ledva mi zobralo registraciu, 😨

monika3
autor
10. apr 2008

No Leni ak ti to nepride do dvoch dni, kupit testik a testovat 😉 alebo k dokimu nabehnut na krv, to je najistejsie 😉

lenocka3
10. apr 2008

no aj mne uz trikrat napisalo, ze neexistujem a mam sa zaregistrovat... 😀
nie dva dni... uvidim, len keby ustali tie krce tak je nadej, ale podla toho, ze silneju, tak neviem.... 😅

monika3
autor
10. apr 2008

Kocky neviem ci ste tu ale ja definitivne odchaziiiiiim- ale len dnes 😉