Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

yasminx
15. apr 2008

😀 aký extrém 😀 Ty sa kúpeš v mori a ja sa snowboardujem na kopci 😀

monika3
autor
15. apr 2008

Taku zimnu lyzovacku by som este zobrala aj teraz🙂

A Lenocka ty si nam kam zmizla? Lezis doma v postielke? alebo si v robote? 🙂

lenocka3
15. apr 2008

tu som tu som 🙂
len som musela aj nejaku cinnost v praci vykazat 🙂 brusko ako tak sa uz umudrilo po lentilkach 😀 a krvacanie nie je take to klasicke tmave silne, ale take cerstve, slabsie, tak aspon to ma tesi 😵 a vonku je pekne 😵 vyzeram sice ako snehulienka - lebo som total biela, ale inac v poho 😵
moni - snezik? juuuuj, ja som ako maco, najradsej by som prespala celu zimu 😀

monika3
autor
15. apr 2008

Tak vidim ze "maco" sa nasiel 😀 sa tu hladame ako v bludisku 😀

som rada ze uz Ti je lepsie 😉 a ja teda od snehulienky tiez nemam daleko 🙂

lenocka3
15. apr 2008

🙂 no - aj ty mas tmave vlasy a plet belsiu nez sneh? 😀 ja veru ano 😀, hm, ale radsej som taka biela. Lebo ked sa cez leto opalim, vsetci sa mi smeju, ze vyzeram ako male ciganca 😖 a pan manza je tiez taky.... no ja veru male blondate s modrymi ocami domov doniest nemozem 😀 😀 😀

monika3
autor
15. apr 2008

ja mam hnede vlasy a modre oci ale som bledula no a ja zase take tmave a s tmavymi ocami nemozem doniest 🙂 😀

no to neviem ako dlho by som sa musela vypekat na slnku aby som vyzerala ako cigan 😀 😀 😀

lenocka3
15. apr 2008

jeee, to bol kedysi moj sen, ze tmave vlasy a modre oci 😵 len ja mam aj oci cierne skoro 😵

libeth
15. apr 2008

ahojte babulky,

yasminx, jeje konecne fotecka

lenocka, ale ja ta tam nevidim 😕

babulky, prave som stravila hodiny a pol na rebriku vonku. Taka som prefukana, a hlavne vajecniky a krize 😢 modlila som sa cely cas, nech to nema zly dopad. Normlane sa bojim, ci so si s tym neublizila. 😨 Mam sice tenke silonky, aj tielko, natelnik a bindu taku prechodnejsiu po boky. Ale aj tak so to moooooc citila. 🙄

lenocka3
15. apr 2008

libi - a co si robila na rebriku? 😨 a nevidno ma tam.. ja sa tam maskujem a prave som hladala rybky pod vodou so snorchlom 😀 tam boli take pekne... take by sa mi hodili do akvarka 😀 😀

libeth
15. apr 2008

mala som taku blbu pracicku, no ale veru citim cele podbrusko 😖

monika3
autor
15. apr 2008

ahoj Libi 🙂 vitam Ta a aj sa lucim, idem uz domko 😉
Libi teply caj + kupel to napravi 😉

tak cafte babule 🙂 🙂

libeth
15. apr 2008

dobre monika skusim. Maj sa, papa 😵 a pekny vecer 😀

lenocka3
15. apr 2008

pa moni 🙂
libi - no, skus ako hovori moni - a zober si do kupela aj muzika 😵 😵 😵 jeee.
ja budem romanticky dnes zehlit a varit. manza romanticky makat na chalupe - tak aspon si vy uzite 🙂 jeden druheho 😵

libeth
15. apr 2008

lenocka, no ja asi tiey nie, lebo budem sa ucit a pri tych bolestiach co mam to asi nepojde 😖

lenocka3
15. apr 2008

no libi - tak to chapem. Napr prave dnes by som bola schopna tvrdit vdaka tej bolesti, ze ziadne mimi nechcem - kto by to porodil? 😀 co porodil, kto by to vobec splodil? .. 😀

libeth
15. apr 2008

no ja si yas vravim, ze za vsetku tu bolest, by sa uz patrilo... a ono nie a nie prist. Zato bolest, ta sa ohlasi ked sa jej zachce. Kolko este to bude trvat? Mimochodom uz som si supla 2 ruzove 400. 😠

lenocka3
15. apr 2008

libi - ja dnes 4.... 😅 jaaaaaaj, ta moja pecienka uboha.... a feminan ma v sebe este aj alkohol 😀 a ja ze co mi je dnes veselo 😀

ellianka
15. apr 2008

leni, ty máš akvárko? jeeej my tiež 😀 😀 😀 to je u nás obľúbené hobby mojej polovičky
také krásne letné fotečky ste nahodili, že už myslím len na dovolenku 😎 ale kto vie, či sa tento rok k moru dostaneme...
libi pekne sa opatruj a vyhrej 😉

mirip
15. apr 2008

Haló je tu ešte niekto?????????????

ellianka
15. apr 2008

ahoj mirip 🙂 čakám tu na teba

mirip
15. apr 2008

ja viem ale si tu len sama 😀 teda ty a ja 😀

ellianka
15. apr 2008

😀 však na pokec to stačí a možno sa k nám ešte niekto pridá 🙂
ako sa Ti darí mirip?

mirip
15. apr 2008

no ani sama neviem, dnes som bola na folikulometrii a vo štvrtok idem zase

ellianka
15. apr 2008

folikulometrii? čo to znamená, merajú tam veľkosť folikulov? 😨

mirip
15. apr 2008

ano aj hrúbku meternice

ellianka
15. apr 2008

jaj, podľa názvu to nepoznám ale vlastne niečo podobné mi robili pred ET počas IVF, keď sledovali dozrievanie folikulov 😉
a ako si dopadla na tom vyšetrení? je všetko ok?

mirip
15. apr 2008

ono je všetko ok u mna už tretí mesiac a stále je to bez výsledku, taraz chce len vidieť či folík dorastie za dva dni a o kolko, teraz som 11DC a má 16mm tak preto idem druhýkrát vo stvrtok

ellianka
15. apr 2008

hmm, to je pekný cvalík 😉
myslím, že pri veľkosti 22mm sa uvoľňuje...ja som mala pred odberom niektoré ešte len 18mm a dva boli už 26mm
aj by ma zaujímalo ktoré sa vlastne oplodnili ale to sa už asi nedozviem 😖

mirip
15. apr 2008

no to ani ja neviem aký by mal byť veľký ale kdesi som čítala že aj to závisí od organizmu u niektorých vyrastie a praskne nad 20mm a u niektorých pod 20mm, ani neviem či je 16mm na 11Dc dosť veľký a už mi je to jedno, vždy mi doky povie vyzerá to výborne dokonca dnes lepšie ako minule lebo maternica je dosť vysoká a výsledok je stále rovnaký, tak už ani nič nesledujem ani hlien ani BT jednoducho na všetko ser.................iem, už sa budem len snažiť a ked to vyjde tak to vyjde ked nie tak nie

ellianka
15. apr 2008

mirip 😉 občas aj ja rozmýšľam, že niekedy sa až príliš sledujem a práve tým si možno viac škodím ako pomáham 😅
keď sme sa po neúspešnom IVF obaja s manželom uvoľnili, zrazu po toľkých rokoch snaženia vyšli hraničné výsledky tehu...síce sa to neudržalo ale natoľko nás to šokovalo, až sme si uvedomili aká pravda sa skýva za slovami "že často veci prídu práve vtedy, keď ich najmenej čakáme" 😉
preto sa aj napriek predpovedi lekárov neustále snažíme a snažilkujeme 😵
možno sa vám to práve teraz podarí, ak nebudete do toho vkladať toľko nádejí...kto vie 🙂