Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

mirip
21. apr 2008

Jééééééééééééééééjjjjjjjjjjj supéééééééééééééééééééééééér 😵

ellianka
21. apr 2008

ahoj pink 😉 hmm ja som sa tak cítila keď som bola chvíľu tehu po IVF...žeby motyka strelila? 😵 😵

ellianka
21. apr 2008

ako sa máš mirip? pekne snažilkujete? 😉

mirip
21. apr 2008

aká motyka, ja nechápem no asi mám dlhé vedenie 😀 ozaj nevieš čo je s lenockou ked vás tak čítam tak tu dlho nebola, a ty sa máš ako

ellianka
21. apr 2008

miri, to sa tak hovorí, keď sa niečo nie a nie nedarí...že nakoniec predsa len motyka strelí...
lenočku som tu veru ani ja dlho nevidela, myslím, že už od štvrtka minulého týždňa
ja čakám na mršku a potom KETujeme 🙂

mirip
21. apr 2008

no ja sa mám ako 17DC som po snažilkovaní teraz sucho ako na sahare a už len čakať

ellianka
21. apr 2008

a ako Ti dopadla štvrtková folikulometria (dúfam, že sa mi to podarilo napísať správne 😅 )?

pink_lady
21. apr 2008

jej ja som si nevsimla ze uzpokracujete na druhej strane 😅

ellianka, mne to uz "diagnostikovali" aj kolegyne 😀 ale ja tomu neverim 😔 😎

ellianka
21. apr 2008

pink 😵 to by bol nádherný zázrak 😵

ellianka
21. apr 2008

pink a koľký DC si?

mirip
21. apr 2008

hej podarilo elli no v utorok to bolo maternica 7mm a folík 16mm a vo štvrtok maternica 10mm a folík 20mm, doky chcel skôr vidieť či folík podrastie ale viac ho zaujímala maternica lebo aby rástla som mala teraz tabletky, lebo len 30% žien reaguje na clostylbegit tak že folík raste ale naternica rast sa ubrzdí a 70% žien sa tabl. nijako nedotknú rastu maternice, teda sliznice no a ja čo čert nechcel patrím k tý 30% žien minulý mesiac si to všimol a dal tabl ale to už bol 11DC a teraz som začala tieto tabl brať zároveň s clostylom tak uvidíme

ellianka
21. apr 2008

miri, tak to je super zistenie, ktoré vás posunie zas o krok vpred k vytúženému snu 😉 😵
ale folík pekne narástol, možno sa tam vo vnútri už niečo začalo diať 😉

mirip
21. apr 2008

neviem a nateraz na zo kašlem, teda niežeby mi to bolo jedno to nie ale snažím sa myslieť na niečo iné a už sa ani nesledujem a mám pokoj, nemeriam teplotu nesledujem hlien ani krčok paráda som kludnejšia 🙂

ellianka
21. apr 2008

miri, to je najlepšia liečba na všetky neduhy 😉
ja som teda nič z toho čo si písala nikdy dlho nevydržala robiť 😀

pink_lady
21. apr 2008

ellianka, nemam tu kalendar 😀 😀 😀 tak neviem presne, ale uz tyzden a pol som nemala mrchu 😀 😀 ovulku som mala pred tyzdnom 😅

ellianka
21. apr 2008

pink 😨 tak prečo neveriť, keď to znie tak nádejne 🙂

mirip
21. apr 2008

ani ja ale snažím sa teplomer mi ovulku neukázal, chcela som merať do ovulky a potom už nie ale od piatku mi až do dnes ukazoval rovnako 36,7 ale určite ovulka bola v piatok alebo v sobotu ajebo z paitka na sobotu, lebo aj ked si nesledujem hlien stále nemrkám na toaleták po vytretí som si nemohla nevšimnúť že som bola v piatok ako počúraná a nestíhala meniť intimky 😀 😀 😀 😀

ellianka
21. apr 2008

zvláštne, že sa to neprejavilo na teplote...ale keďže moje skúsenosti sú z dvojmesačného merania, ktoré vtedy bolo ako hodinky...tak nie som žiadny odborník 😉

pink_lady
21. apr 2008

mirip a ked od ovulky teplota stupa, co to znamena? ja sa v tom moc nevyznam 😀 😀 😀

ellianka - lepsie je neverit a potom sa milo prekvapit 😅 ako verit a potom sa sklamat, nie? 😉 ja som skeptiiik 😀 😀 😀

ellianka
21. apr 2008

pink 😀 ja som na tom podobne ale v kútiku duše vždy verím, že teraz to je 100% 🙂 🙂 🙂

mirip
21. apr 2008

ani ja ale tentoraz som asi na stope právnemu vyriešeniu záhady, že je pokazený teplomer, aj na ciferníku som si všimla že je akoby podliaty vodou alebo čo 😲 a ovulka bola lebo som dostala od mojho sexi dokyho vo štvrtok vyvolávačku ovulky a tá po nej príde najneskôr do 38hodín, každopádne teraz som ju aj cítila aj ked nič nesledovala a tak na teplotu a teplomer kašlem 😅

ellianka
21. apr 2008

mirip, takže zhruba za tri týždne tu budeme mať od teba krásne // a začne sa tehu sezóna aj u nás 😀

mirip
21. apr 2008

no to neviem ani ja či budú // alebo MS ale nechám sa prekvapiť a ani sa dopredu neteším aby som potom nebola sklamaná

ellianka
21. apr 2008

ok, tak ja ti budem tak v tichosti držať silno silno palce 😵

ellianka
21. apr 2008

nooo, vyzerá to sľubne keď sa tu črtajú dve adeptky na tehu 🙂
miri, pink 😵 musíte to tu odštartovať

mirip
21. apr 2008

no po dvoch a pol rokoch snaženia ma už nič neperkvapí a určite viem že aj keby boli dve čiarky tak kým by mi to doky nepotvrdil tak by som sa netešila. Inak chceš vidieť aké ho mám feši dokyho?

ellianka
21. apr 2008

jasnééééééééé

ellianka
21. apr 2008

teda chodiť k takému dokimu musí byť radosť...škoda, že to nie je bližšie 😒

mirip
21. apr 2008

fešný že? 😎

ellianka
21. apr 2008

veru fešný 😉