Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

monika3
autor
24. apr 2008

Jej vy ste este tu , to je dobre 😉

janis ahojky 🙂

ellianka
24. apr 2008

ahoj mirip 😉
už som tu

monika3
autor
24. apr 2008

eli tak aj tu Ta este pozdravim 😉

ellianka
24. apr 2008

ahoj moni 😉 aj ja ta zdravím 😎

monika3
autor
24. apr 2008

Skoda ze uz musim ist , Mirip hadam nebludi niekde po MK?

ellianka
24. apr 2008

práve ju pozerám 🙂 lebo ma vyvolávala na raKETkách a zrazu zmizla 😨
aj ja za chvíľu pôjdem
pa 😎 vonku je tak krásne

monika3
autor
24. apr 2008

Ano eli vonku je pekne...pa 😎

a Miri Teba aspon zdravim lebo sa stale miname 😉

ellianka
24. apr 2008

paaaaaaaaaa
bežím aj ja 🙂

scarlette
24. apr 2008

ahojte kocky, ste tu niektora?

janis24
25. apr 2008

Krasne slnecne ranko vsetkym 😉 Keby mi tak chcelo dodat energiu... 😅 Esteze je piatok, lebo dalsi den uz nezvladam, baby a taka alergia ma chytila, rano mi tak slzili oci a take ich mam napuchnute, ze ani nevidim, pomoooc 😲 Vyzeram jak orangutan 😀

libeth
25. apr 2008

dobre ranko babulky 🙂

janis, to uz chvalabohu nemam, ale byvalo to strasne....
Teraz ako kvitli tulipany, cervene, tak som ich obdivovala v predzahradkach, a strasne som tuzila mat ich plnu vazu. Nakoniec som si aj doniesla, no a vecer som ich vonala a vonala a chytala. Potom som zrazu zacala kychat, kaslat, dusit, ale isla som spat. A na druhy den to iste.... Takze tulipanky isli prec ☹ som netusila ze som nate tak prudko alergicka 😅 A take boli krasneeeeeeeee

ellianka
25. apr 2008

príjemný dníček žienky 😎
janis, libi ☹ hmm, takže sa poväčšinou tešíte z kvetiniek len z diaľky...užívate aj nejaké lieky na alergiu? ja jedine prskám a kýcham keď som v moc zaprášenom prostredí.
áááá janiska, som si spomenula, že teba sa už blíži ten veľký biely deň 🙂 akú budeš mať kytičku?

ellianka
25. apr 2008

ale teraz som trochu ostala v pomykove...dúfam, janis, že si to správne pamatám 😅

monika3
autor
25. apr 2008

Cafte holky 🙂

Scar pozeram ze si nocovala na MK 😀 V tom case som tuhu spala, teda neviem ako ostatne ale ja urcite 😀

ellianka
25. apr 2008

ahoj moni 😉
no občas ale fakt len občas sa aj mne stáva, že nemôžem zaspať a tak kuknem na koníka ale včera som už aj ja tvrdo spala 🙂

janis24
25. apr 2008

ahojte bambulky, no este nic neuzivam, ale idem si asi do lekarne kupit ten claritine...

elli no este sa to az tak neblizi, len vcera sme definitivne dohodli termin, miestnost aj kostol, a dali sme to na 11.10., takze nad kytickou este nejak nepremyslam, skor nad satami, lebo v tom som extra narocna 😉 😀 😀

ellianka
25. apr 2008

jani 😉 neviem prečo som si myslela, že to budete mať nejak v máji...stáva sa 😅
nad šatami som aj ja špekulovala...nasťahovala som si vtedy z netu tony obrázkov 😀

libeth
25. apr 2008

eli, ani ja uz nic neuzivam. Proste mi alergia zmizla, brala som stale lieky, injekcie... a po operacii endo. som mala ine problemy v hlave a alergia bola fuc. Objavila sa len pri tych tulipankoch.... inak mi kvetiny nevadia, lebo ja mam v nich hlavu stale 😀 ked ich fotim 😅 a samozrejme sadim, a staram... milujem kvety 😀

janis, jej, tie pripravu a vyberanie je najkrajsie... aj ja som saticky dlho vyberala a take co som po nich tuzila, s cipkou, tak som sa znich vyhadzala... tak som si nakoniec vybrala najjednoduchsie, si pamatam sa ma bracho opytal, ze to co si si vybrala???????? a trval na zmene, ale ja som bola spokojna.

ellianka
25. apr 2008

libi, takže tá operácia endo bola dobrá aj na alergiu 😉 🙂
musíš nám ukázať nejaké fotečky 😕 aby sme sa pokochali kvetinkami

janis24
25. apr 2008

no elli to by bola ina rychlost, ze v aprili zasnuby a v maji svadba,fuha tak to si neviem predstavit 😉 😀
a ano, tiez uz mam dost zaplneny comp fotkami a mam taku predsatvu, ze tie naj vytlacim, pridem za navrharom, ze nech sa paci, toto je moja predstava, takyto vrch, takyto spodok, nieco z toho vymyslite a usite... 😀 😀 😀

libeth
25. apr 2008

janis, tak to bude mat z teba navrhar/salon radost 😀 ale zas od toho tam aj su, ze? Sprav si albumik na Svadbe nech sa troska pomrkneme 😉 😵

eli, mas rada kvetinky? 😵

ellianka
25. apr 2008

libi mám a strašne 😵 a tiež jarné rozkvitnuté lúky 😵 už len predstava ma ťahá von...ale ešte musím počkať 🙂

jani, ja som to presne tak urobila a dopadlo to super 🙂 a tento rok som v spodku bola na plese 😀

monika3
autor
25. apr 2008

jej vybearame svadobne saty pre Janis 😉 veru hod niake foto a my Ti kazda povieme nieco ine 😀 a pridame Ti akurat starost navyse 😀

ja neviem baby aj Vam sa zda tento tyzden taky dlhy... 😒 ja sa tak tesim ze zajtra rano sa nevstava tak skoro

Eli aj mna to taha uz ist von 😉

ellianka
25. apr 2008

moni, aj mne sa to nejako vlečie, najradšej by som zaspala aspoň na mesiac a potom sa zobudila, presne pred testom na krv...alebo lepšie až poobede, keď budú výsledky 🙂 😀
aj ja milujem dlhé víkendové rána 😵 ale občas zabudnem večer vypnúť budík a tak máme krásne sobotné prebudenie 😀

monika3
autor
25. apr 2008

to s tym vypnutym budikom musi byt nepijemne, uz aj nam sa to stalo, neprijemneeeeeeeee 😀
urcite sa zobudis v pravy cas, na magicke slova sestricky - pozitivneeeeeeee 😉

ellianka
25. apr 2008

moni, s tým v tej mojej predstave rátam 😀 odhalila si ma 😉

monika3
autor
25. apr 2008

ano ak sa predstava a sen stava skutocnostou tak to je teda nieco 🙂 🙂 🙂 🙂

tak nech sa zobusi ako sipkova ruzenka do peknej prestavy 🙂

monika3
autor
25. apr 2008

zase tam mam chyby, tak pardon uz je piatok a meliem z posledneho 😉

monika3
autor
25. apr 2008

musim sa s vami rozlucit, aspon ze za chvilu padam...na dnes mame este toho vela, tak sa majte a uzite si vikend ako sa patri

rano spat a potom oddychovat 😀 ma byt pekne pocasie tak si to uzite 🙂

ellianka
25. apr 2008

hmm len aby som nežila v predstave a v odlišnej skutočnosti zároveň...to by už mohlo byť nebezpečné 😀
snáď ma ten môj princ zvládne včas zobudiť 😉
monik, s tými preklepmi si fakt nič nerob...veď je fakt piatok a ja už mám myšlienky inde ale telo a prsty tu 🙄