Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

janis24
2. máj 2008

ahojky theresa, to je krasne, velmi ti gratulujem!!!! Super ze to hned vyslo, ja teraz koncim liecbu a tiez sa chystam na IVF, dufam ze aj u mna to vyjde na prvy raz 😵
A mala si velke problemy s endo? Skusali ste aj prirodzene alebo ste hned isli do CARka?

mirip
2. máj 2008

Ahojte dievčatá, janis no ja som tu ale dnes nepracujem, inak by som tu však áno nebola 😀

mirip
2. máj 2008

Haloooooooooooooooooo kde ste všetky??????????????????

janis24
2. máj 2008

cau mirip, ako?

mirip
2. máj 2008

Jéj konečne tu nie som sama, no je fajn že mám dnes volno 😵 ale som chorá ako pes 😒 a ty?

janis24
2. máj 2008

na mna tiez nieco lezie, ale to je skor alergia, teraz ked vsetko kvitne...
Nemam dovcu, ale deturence su skoro vsetky na brannom, tak mam trocha fraj 😉 A nejak ma zacala pobolievat maternica, netusim preco, lebo este minimalne dva tyzdne by mala injekcia posobit a ja uz sa citim, ako keby mali dojst kramy... Divne...

mirip
2. máj 2008

No ja som 28DC a také pobolievanie ako pred MS nemám, krčok tuhý a teplota 37,0 ale velkú nádej tomu nedávam v sobotu bola na teste / takže sa môžem tešiť, že po pár mesiacoch čo bol cyklus presne 28dnový bude tento dlhší 😒

janis24
2. máj 2008

A preco si si tak skoro robila test? Ten vysledok vobec nemusi byt spolahlivy... 😉 Chapem, ze si asi nechces robit zbytocne nadeje, ale takisto to vopred nevzdavaj 🙂

mirip
2. máj 2008

No ja to vzdávam, mne nikdy nevyšlo v živote nič tou lahkou cestou ale vždy tou tažšou, a tak je to aj teraz, lacná liečba tri mesiace tabletkami a teraz ma čaká tá drahá injekciami, a zbytočné nádeje si nerobím, baby tu všeličo píšu a 14den od ovulky keby to vyšlo už mám aspon náznak toho že je zmena a mne nie je nič okrem toho že som bez hlasu, a kašlem a mám nádchu, vždy všetko mne ide ale tým komplikovanejším mspôsobom, ešte aj muž ma zbalil ale až na druhýkrát 😀

mirip
2. máj 2008

aj tak sa dnes chystám do mesta, pojdem na pohotovosť popoludní, nechcem ísť k mojmu dokymu obvodákovi lebo ako ho poznám, tak bud má dovolenku alebo mi predpíše klacid alebo duomox alebo sumamed a mne lieky z tejto rady vôbec nikdy nezaberú, skôr tie čo sú na báze penicilínu ako bol kedysi penclen, ampicilin, tertacyklin atd. teraz sa už volajú inak a kúpim aj pár testov a ked nič tak v nedelu skúsim druhý urobiť,

janis24
2. máj 2008

s tymi tazsimi cestami sme na tom podobne, s drahym odkedy sme spolu, vzdy ked sme nieco chceli, museli sme prejst neskutocnymi torturami, aby sme ziskali to, co inym doslova pada z neba... Ale my to berieme tak, ze sme dostali dar ktory nas nauci omnoho viac si veci vazit a tesit sa z malickosti...
Mirip aj ty si skus vazit aspon to, ze mas omnoho mensie zdravotne problemy ako my ostatne, co by som ja dala za to, mat priechodne vajcovody, dobry SPG, istotu, ze liecba mi pomohla a ze mam sancu otehotniet prirodzene, aj keby to malo trvat dalsi rok...
Tak dobre pochod u lekara a oddychuj cez vikend 😉

mirip
2. máj 2008

Janis nemám to ani ja až také ružové ako sa na prvý pohlad zdá, máš IP

mirip
2. máj 2008

Ozaj chceš vidieť môjho fešného dokyho? 😀

libeth
2. máj 2008

Ahojte dievcence 😵
dnes je kraaaaasne, mam strasne vela roboty, tak ani neviemkde mi hlava stoji, ale sak pohodka co uz. Rozmyslam, ze si pojdem kupit farbu na vlasy 😎

mirip, sak si trosku ver, teplota vysoka, krcok tvrdy.... 😅

janis, uz si zacinam vybavovat doktorku 😀 😉 Drz palce, nech daku najdem 😅

mirip
2. máj 2008

........a menzes príde zajtra 😅 Ahoj libi, aj ty dnes makáš ako janis?

mirip
2. máj 2008

Libi chceš vidieť toho mojho dokyho? 😀

lenocka3
2. máj 2008

caute kocky, tak som tu. Prave som sa vratila od dokiho 😒
pozrel ma teda riadne, nahmatal a "ukazal" mi, kde vsade boli loziska... kuva - to bolelo, ale povedal, ze to su uz len podla hmatu po nich zrasty. A ze mam ist na second look. Tak som mu povedala, ze ja radsej babo. Pozrel na mna, naordinoval otehotniet okamzite, a v mojom pripade, pri takej rozsiahlej endometrioze, ze je postihnuta pomaly cela panva, mam uvazovat nad Heliosom /zacal mi vysvetlovat, ako cez google najdem "centrum as. repro", tak dostal vysvetlene, ze vdaka google mozem o endo robit prednasky aj jemu 😅 /, ze ked budem vidiet, ze to prirodzene nejde - aby sme nic nezmeskali.
Som znechutena a otravena uz len tym, ze svojim milym pristupom /fakt bol mily a on ked je mily, tak je velmi zle/ mi dal na vedomie, ze no moja - ono to normalne nepojde.... a mily bol len preto, nech sa mu tam asi nerozplacem. Nemam uz chut na nic, prestala ma bavit vyroba babatka 😢
a este mi tam zavalil, ze "nieco v maternici je zvacsene" - tak to napisal aj do papierov... no este nejaky myom mi treba, aby ma uz komplet drblo 😢 😢

mirip
2. máj 2008

to mi je lúto lenocka ale neboj všetko sa na dobré obráti, zaujímavé že doky niekomu navrhuje second look mne to ani len nespomenul 😒

lenocka3
2. máj 2008

a este mi povedal, ze som jeho najtazsi pripad endo!!! 😢 😢 😢

mirip
2. máj 2008

nezúfaj, určite nie si ten najtažší prípad, možno u neho hej ale určite najtažší prípad endo nie si

mirip
2. máj 2008

tak by som teda nemeškala, leni ked ti povedal že to normálnou cestou nejde, išla by som do centra aha napr. lauritka bola a ja už tehula 😉 to ja ked som zase pred tým mojím spomenula centrum a umelé tak povedal, že ked sme netrpezliví tak nás môže poslať ale že je to zbytočné, že máme byť trpezliví a neulievať sa v snažení

lenocka3
2. máj 2008

sa mas ☹

mirip
2. máj 2008

no nie je to také ružové ked môžeš aj normálnou cestou a nedarí sa 😒 ten muj, myslím muž by aj súhlasil už s umelým, a doktor sa vždy pozrie na mna a povie p. p..............á nebodaj ste zleniveli že sa vám neche snažiť sa normálnou cestou, až mi je to trápne, ale vždy ked vidím, muža smutného ked mi príde MS tak by som súhlasila aj z hocičím

lenocka3
2. máj 2008

a moj muz povedal, ze v poho a?? ideme, kedy budes chciet. ten by siel aj dnes, keby sa dalo. Mne to lezie na nervy, ja chcem babatko ked ja poviem, nie ked budem trpnut, ci sa umele podarilo alebo nie 😢

mirip
2. máj 2008

ved o to ide, aj niektoré baby hovoria že som velký pesimista ked sem prídem, ale aj mna serie to že musíme sa snažiť ako nám to doky naordinuje a vôbec ma neunavuje a nestresujem sa ked k nemu chodím pomaly ako na hodinu klavíra každý týždeń a že robí rôzne výtery a odbery a džgá do mna tabletky a od budúceho cyklu injekcie ale ma unavuje a stresuje to naordinované snaženie sa, muž hovorí že práve preto sa nám nedarí, ale už som povedala ked sa musíme snažiť ked to povie doktor, tak sa snažíme aj ked to úplne nejde sa snažiť a to naordinovanie brať s rezervou. A navyše tu na koníkovi som tento týždeň čítala že jedna baba je tehotná a prirodzene a to jej doktor a nie len jeden povedal že v žiadnom prípade neotehotnie normálnou cestou tak ked nie tak nie a sa začala pripravovať na návštevu centra a práve vtedy otehotnela lebo myslela len na to že pojde do centra a nie na snaženie sa, takže aj zázraky sa dejú........

mirip
2. máj 2008

haló leni kde si zmizla ☹ som ta nechcela uraziť len povzbudiť

lenocka3
2. máj 2008

nie nie, len som mala telefon 😵 ty si trdlo, na co som sa mala urazit 🙂 😀 skor dakujem za povzbudenie 🙂

mirip
2. máj 2008

neboj, ja si myslím že aj ked nás teraz obchádza všetko len to zlé po burke zase vyjde slnko a budeme mať trochu šťastia aj my 😉 ozaj ukážem ti mojho dokyho 😀

lenocka3
2. máj 2008

a ja do Heliosu pojdem, len ked mi zarucia, ze budu dvojicky 😵 v mojom pripade najlepsie trojicky 😵

mirip
2. máj 2008

možno budeš prekvapená a budeš svetovo známa ako mama patorčiat 😎