Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

katti77
19. okt 2009

prali a keby si skúsila také čo môžu detičky, viem že segra dá malému dáke kvapky...nepýtala si sa v lekárni?...
baby vám sa smeje, hmmm

alicao
autor
19. okt 2009

prali kedy si ich zacala kvpakat? pytam sa preto, lebo mam kamaratku farmaceuticku a raz bolo obdobie, ze som si kvapkala kazdu noc asi dva roky..ona mi vysvelila, ze to je ako zavislost, ze proste sliznica opuchne ked nedostane davku, ze treba proste vydrzat ako abstinent, tak som to vyskusala, horor....odvikacka..fuj...a fakt po mesiaci sa mi to zlepsovalo a odvtedy klop klop vobec nic..dycham normalne...kvapky pouzivam, len ked som naozaj chora a soplim

wolfskinka
19. okt 2009

mne sa da spaaaaaaaaaaaaaaaatttt ako tu ja vydrzim do 17.30 ... ☹

alicao
autor
19. okt 2009

mala si si dat slofika ako ja 😀
provokujem co?

katti77
19. okt 2009

wolfi nie si jediná, ale alica dostane po zadku za to provokovanie 😠

alica uvidíme či tam zajtra budú //, idem si kúpiť tristo testov, každý od iného výrobcu a boh ich chráň ak neukážu // 😀

pralinka25
19. okt 2009

kati musim zistit. Ked si spomenies skus sa jej opytat.

Alic skusala som aj to. viem o tom ale ked som si nedavala vobec som nemohla spavat. Tak som spavala tak polo sediacky. Aj tak to nepomohlo. Za tych 15 rokov som vyskusala mozne aj nemozne

pralinka25
19. okt 2009

Wolfi na bocianov je uz mozno zima. Ale neboj posielam virusiky a tie su 100% nakazlive

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

katti77
19. okt 2009

prali dnes s ňou budem, tak sa pripojím na mk a napíšem ti, aby som potom nezabudla názov 😀

prali moja kamoška tiež stále brala kvapky a potom ju operovali, ale aj tak to má znova...bez kvapiek sa nepohne ani na krok...ja ju volám šňupajúca bábika, stále poťahuje nosom a keď si kvapne tak je v siedmom nebi 😀

alicao
autor
19. okt 2009

katti, preco ze nam sa smeje?
citam tu v temach ze plno baba sa podarilo v poslednej dobe IVF, vsetky nachadzaju // , tak dufam, ze nebudeme za nimi zaostavat. Moc si to zelam a verim🙂!

pralinka25
19. okt 2009

alic zelena vlna. Uvidis teraz je dobre obdobie a vyjde to a potom bude november konecne tvoj oblubeny mesiac 😵

pralinka25
19. okt 2009

Oki kati budem rada.

katti77
19. okt 2009

veď práve, to je už tutovka ja to tak beriem, už ako by ste boli //

teraz je dáka tehu vlna, tak nasadať babulky 😉

alicao
autor
19. okt 2009

🙂 jaaaaaaaaaj 🙂 🙂 ani neviem preco sa stale usmievam, ved ma o dve hodky caka injekcia🙂

pralinka25
19. okt 2009

srdienka idem ja uz domov utriet prach a pospat si pri spravach 😀

Pekny zbytok dnika a zajtra do pisania. 🙂

alicao
autor
19. okt 2009

prali, tak papa, a nech sa ti sniva o ficovi 😀 😀 😀
len to nie..fuj, fuj

wolfskinka
19. okt 2009

prali mna uz alicine provokacie nerozhadzu, uz som si na nu zvykla

😀 😀 😀 😀

prali tych bocianov som myslela tu temu z ktorej ma vyhodili, ak si pamatas "prileti k nam bocian" a akosi im ta temicka upada do zabudnutia

alic ty nedufaj, ved sme tutovky rande v porodnici no nie ? ved sme sa dohodli tak co spekullujes

katti77
19. okt 2009

pa pa pralinka

alica ty si už skúsená pichačka, a asi sa ti to pichanie páči, hmm

katti77
19. okt 2009

aj ja padám domov, tak sa majte krásne, zajtra sa na vás teším, cmuk

alicao
autor
19. okt 2009

wolfi spekulujem?? to si zas kde vycitala, ved ja sa dnes usmievam cely den akoby sme uz boli obe v tom🙂
katti, je pravda, ze mi to ide uz ako staremu mesiarovi, ale nikdy sa na to netesim, mala by si ma pri tom vidiet, stojim v kute a najprv sa rozdychavam a potom sup a pomaly to tam tlacim...bleee

pralinka25
19. okt 2009

wolfi ahaaaaaaaa. No asi aj mne nieco stoji na kabli.

Nevadi virusiky sa vzdy zidu nie? 😀

Alic ty si potom s tym pichanim mozes otvorit aj zivnost.

Obliekam si silonky tak mi to trva 300 rokov. Uz som mala byt doma 😝

wolfskinka
19. okt 2009

heeeeeeeeeeejjj my sme v tom no super, tak ked si hodime do profilu ze tt a datum poslednej mrchy tak vies co sme 1tt 😀 😀 😀 😀

alicao
autor
19. okt 2009

wolfi, vlaste hej sem v 1tt🙂
akurat pozeram na stranku svojej gynekologicky, mam mat u nej zajtra vysledky krvi, ale ma dovolenku od zajtra...
to co toto? co teraz?
ma tam meno zastupujuceho lekara, myslis, ze budu tam tie vysledky? mna porazi, stale mi musi prist nieco do cesty?

wolfskinka
19. okt 2009

ved nevadi ty ides pre vysledky a tie ti sestricka strci do ruky, nepotrebujes doktorku

hodme si tam 1tt 😀

alicao
autor
19. okt 2009

to myslis, ze sestricka tam bude ked tam doktorka nie je?

wolfskinka
19. okt 2009

hej sestrcika tam bude kedy ides na interne ? tak tam zbehni zajtra

wolfskinka
19. okt 2009

alic dobreeeeeeeeeeeeeeeeeeeee nechame si ??? nech si zvykneme ???? 😀 😀 😀 😀

alicao
autor
19. okt 2009

idem zajtra, na interne ako vsetky 22heho..krasny profil ze🙂))))) my sme salene🙂))

alicao
autor
19. okt 2009

wolfi nechame🙂)))
ty nevies ze budes mat dve dievckatka??? ha?? 😀 😀

wolfskinka
19. okt 2009

hej sme salene ale pozri sa na datum porodu 😀 😀 😀 😀 😀
kua sme dobreeeeeeeeeeeeee ak si nechas ty tie 1tt tak aj ja 😀 😀 😀

alicao
autor
19. okt 2009

my sme inak trafene 😀 😀 😀