Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

katti77
6. nov 2009

mirka neboj zaten čas sa tak naučíš italiano, že im ešte aj vynadáš 😀
myslíš, že tam už ostanene navždy?

miroslava89
6. nov 2009

no naucim len keby mne sa chcelo 😝 😅

no co uz v pripade nudze pri prvej navsteve u dr. tu som mala zo sebou manzela ako tlmocnika tak si ho budem brat stale zo sebou.. a budem vyzerat ako blba..

katti77
6. nov 2009

mirka ber to s tej lepšej strany, aspoň chodím mm s tebou, keby si bola tu na slovensku tak by tak často nechodil k ledárovi 😉
a kde presne si v taliansku?

miroslava89
6. nov 2009

katti ze vynadam😀 to budem radsej po slovensky😀 nemusia vediet vsetko 😅 😀

a myslim ze ostaneme navzdy.. jedine keby motyka vystrelila a podarilo sa manzelovi a jeho spolupracovnikom spojazdnit firmu na slovensku...

a sme v Neapole..

pralinka25
6. nov 2009

mirka ved ked sa kriza skonci na slovensku budeviacmoznosti, tak sa mozno vratite. Teda ked sa vam bude chciet

miroslava89
6. nov 2009

prali myslim ze sa nam bude chciet.. tedajedine ak by sme si tu velmi zvykli tak nie.. ale doma je doma..

pralinka25
6. nov 2009

ja myslim ze to pojde vratit sa domov. Len to chce cas.

Alic co porabas?

miroslava89
6. nov 2009

ked tak sa vratit tak az jedine v case ked nebudem tehulka.. a to uplynie casu dost...

alic asi nema na nic naladu 😔

pralinka25
6. nov 2009

no sak jasne ze nema. Kto by aj mal v tejto situacii.

Babulky za chvilocku pojdem k lekarke. Dnes sa uz nevratim.
Tak vam pomalicky prajem pekny vikendik.

Wolfi drzim silno palce nech sa blska uhniezdi.

Alicka tebe drzim palce nech mozes pokracovat a nech ti daju tie najnizsie davky. Prosim ta napis mi esemesku ked budes vediet co a ako.

Kato Mirka pekny vikend este raz.

PaPa 🙂

miroslava89
6. nov 2009

prali ahoj a pekny dnik a perfektne spravy u lekarky😉

katti77
6. nov 2009

pa pa pralinka

alicka kde si mojko?

wolfskinka
6. nov 2009

baby dakujem za vsetky virusiky, akurat sme prisli mame gulka bobulka doma v brusku ... tak teraz si idem vegetit pred telkou a v postielke a vychutnavat si nicnerobenie

mirka prijmam tvoju grcajuci stafetu aj hned

prali dakujem

alicka a na teba stale myslim

katti77
6. nov 2009

wolfi tak super, aspoň niečo ide podľa plánu, tak len pekne ležka a nepusti bobulku von, tfuj tfuj tfuj nech tam je 40 tt a nech je spokojná v tvojom brušku...

wolfskinka
6. nov 2009

alicka ako ????????????????

katti dakujem

alicao
autor
6. nov 2009

baby oni mi to nestopli, ze mam brat tu istu davku a v pondelok na krv a embriologicky pohovor...
ja som sa jej pytala asi tri krat ci je si ista, ona mi povedala, ze minule mi to stopli preto, ze som mala priliz vela tych hormonov, teraz je to len tak tak, potom som jej povedala, ze je to len treti den co si pycham a ona ma zastavila ako by ma nechcela pocuvat s tym, ze si mam len pamata co si mam pichnut, a ze mam vela pit
uz mam dnes v sebe 5 litrov co este chcu???
baby co ak si pichnem mensiu davku? bojim sa uz aj tych 75 jednotiek

alicao
autor
6. nov 2009

dakujem ze ste na mna mysleli, ja som nemohla pisat, plakala som asi do druhej..

wolfskinka
6. nov 2009

alicka no supeeeeeeeeeerrrr tesim sa s tebou cely den som ti drzala palce a myslela na teba a vyplatilo sa ,,, ani si nevies predstavit aka som rada, si ma potesila dora jedna blazniva

wolfskinka
6. nov 2009

nespekuluj s davkami ... pichaj ako ti povedali

alicao
autor
6. nov 2009

wolfi ty si tiez plakala ked ti povedali ze mas len dva foliky, tak co sa divis, ja ich mam za vrece a tiez sa bojim,
mensia davka mi predsa nemoze uskodit,nie?
niekedy si myslim, ze ja viem viac nez lekari
a ty si chod lahnut nevysedava pri pocitaci!!!! ja som rano ked som stala v rade na krv tiez myslela na maleho wolfika, ze v ktorom sufliku a v ktorom inkubatore sa asi skryva🙂
dakujem za pozitivnu energiu este jej budem vela potrebovat, v pondelok budem mat zase nervy ako dnes cely den, ja sa z toho uz pogrckam

wolfskinka
6. nov 2009

ja lezim a jedným prstom tukam do klavesnice

alicao
autor
6. nov 2009

wolfi ok, tak tak mozes, a pozdrav drocka v brusku od tety alicky, ze pracujem na jeho kamaratke!🙂
vies co sa modlim, aby mi polovicka z tych napucanych folikulov nedozreli, nech ostanu 11 milimetrove a nech daju sancu dozriet aspon 8mim normalnym krasnym embrijkam

wolfskinka
6. nov 2009

jasne vykonane pozdravim gulka bombulka

alicao
autor
6. nov 2009

tak ma bolia oci od revu

wolfskinka
6. nov 2009

alic neopovaz sa uz revat ,,,budes mat urevane foliky

miroslava89
7. nov 2009

ahojte🙂 vikendujete?🙂

alic 😔 je to rpe teba tazke ale uvidis bude dobre🙂..viem ze sa to lahko vravi.. ale ale.. bude dobre uvidis🙂

wolfi oddychuj nech ti mozem cim skor podat stafetu😀

wolfskinka
7. nov 2009

mirka snazim sa o to, len a len oddychovat

dobru noc baby

wolfskinka
8. nov 2009

alicka zajtra cakam len a len dobreeeeeeeeee spráááááááávicky 😵

katti77
9. nov 2009

dobré ránko
no aká super správička alicka, taká som rada, že pokračuješ, juj som tu nebola celý víkend ale taraz som rada, že ideš ďalej
wofli tak len ležka a bambulke držím všetky pršteky aby tam zostala

ja som dnes bola na odbere do piatka by som mala mať výsledky a pôjdem na interné a ekg, a od zajtra začínam s proverou

pralinka a ty ako naša mamuľka?

mirka tak ako v taliansku?

pralinka25
9. nov 2009

Doobre ranko babulienky.

Tak ja som v piatok vybavila peciatku od zubra do knizky a este musim ist na krv na interne a EKG. Mala som ist dnes rano ale pojdem az zajtra lebo dnes je v pondelok a to byva poliklinika najviac plna chorych ludipo vikende.
Takze zajtra pojdem, nech to mam za sebou kym este naplno neprepukli chripky.

Wolfi ako sa ma bambulka????? Dufam ze poslucha. Moje bambulatko pozdravuje tvoje bambulatko a posiela mu vela miminkovskych vitaminov nech dobre rastie a silno sa tam drzi.

Alicke a katke posielam kopec tehu virusikov na lezatu osmicku TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

alicao
autor
9. nov 2009

bre ranecko, takze kde zacat
v sobotu som myslala ze porodim a ze mi pravy vajecnik praskne ledva som fucala, bola som rozhodnta ,ze si uz v nedelu nic nepichnem lebo to vyzeralo fakt zle
ale v nedelu akoby zazrakom ma nic nebolelo a ani dnes, bolo mi to podozrive a mala som aj ovulacnyh hlien, tak som si pomyslala ze urcite mi to tam popraskalo a mala som ovulku
no a dnes mi to doktorka potvdila, ze niektore mi uz popraskali a mam v brusku vodu, co nie je dobre ale ze sa uvidi podla krvy...AKO VZDY!
dobra sprava je, ze okrem plno drobnych folikulov mam na pravom 10 folikulov od 11 do 18 mm je tam este jedne velky 21 mm ktory mozno praskne skor nez pojdem na OPU
na pravom, je 8 folikulov od 11 do 15 mm co ju dobre
takze dokopy 19 folikulov
doktorka povedala, ze dufa, ze to vydrzi do piatku, to by som bola 12dc a mohla by som ist na odber
v piatok je piatok trinasteho tak som fakt zvedava ci bude stastny ci naopak
ale vsetko zalezi od krvy, lebo ak budu hormony v prdleli tak mi to mozu stopnut aj dnes, ale ja duuuuuuuuufam, ze nie, ved pijem uz skoro 6 litrov vody denne, rifle uz ani nezapnem, nosim ich na gumicku, no hruuuuuuza!