Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

alicao
autor
1. dec 2009

akurat pozeram tabulku hcg, nie je to az take vysoke som v norme na tento den po oplodneni je rozmedzie na jedno dieta od 18 so 7340, takze pohodicka

katti77
1. dec 2009

sa utešuješ, tak sa len utešuj 😀 😀 😀 😀

alicao
autor
1. dec 2009

katti, ked si na ivf tak ti zoberu krv aj cez vikend aj cez sviatok, pytala som sa nato, nepresvihnu, davaju si bacha, ako pises musis im verit
aj mne praskli 3 tie vacsie, ale to sa neda presne nacasovat aby boli vsetky naraz...no uvidime na kedy ti to vyjde, hlavne nech ich mas tak akurat, nech maju z coho vyberat, thuf, thuj, thuj!🙂

alicao
autor
1. dec 2009

no musim sa, som sama doma , nemam ma kto a ty ma tu plasis trojickami 😀

katti77
1. dec 2009

tak to je dobre, že to robia aj cez víkend, tak to som kľudná, to je jasné, že dáke môžu popraskať ale nechcem aby popraskali všetky ešte predtým ako majú, chápeš 😀
no však uvidíme po štvrtku čo povedia

ja ťa neplaším, čo si 🤐
v utorok uvidíš, a možno je to len riadny buk tá tvoja bublinka 😀

alicao
autor
1. dec 2009

bucica🙂
no aj pri simulke sm vyrasila ako diva, tak mozno bude male v tretom mesiaci vyvinute ako v deviatom , co bude zdrzovat ta ne? 😀

alicao
autor
1. dec 2009

katti, idem sa natiahnut trosku ok? picha ma tam dole vsetko, nech to zasa s tym sedenim neprehanam..nevadi?

cisielko
1. dec 2009

Ahojte 🙂

Katka mi bonzla, že je tu už jediná netehula tak so,m prišla zablahoželať tešúcim sa tehulkám..všetkým vám gratulujem a želám krásne tehu 😉 🙂

My sa s Katkou určite čoskro k vám pridáme, držte palce 😉

katti77
1. dec 2009

ok alicka ja idem už aj tak na angličtinu
tak zajtra a ležkaj
cmuk a papa

alicao
autor
1. dec 2009

papa a uckaj sa pekne aby si mohla ucit svoje deturence
papa zajtra!! cmuk 🙂

wolfskinka
1. dec 2009

alic no gratulujem ... to je riadne hcg , nakoniec fakt budes mat dvojky 😀 😀 😀 😀 😀
tak 8meho ides na sono no super uz sa tesim na dalsiu fotecku , ja idem zajtra

je mi dobre zle tak vselijako chvilu brucho chvilu nieco ine a stipe ma tvar

katti77
2. dec 2009

dobré ránko

alicka tak ako sa mi máš tehuľka?

alicao
autor
2. dec 2009

bre ranko
aaaaaale zas som bola hore o tretej, a aj ked sa snazim potom spat tak ani za toho oneho..
a co ty, zatial ziadne bolesti?

alicao
autor
2. dec 2009

kde si?

katti77
2. dec 2009

ahoj
no zatiaľ pohoda klídek tabáček, asi my budú musieť zvýšiť dávku 😖 , lebo zatiaľ nič necítim

alicao
autor
2. dec 2009

katti, vela bab nic neciti a vela ano, je to tak pol napol..urcite budes nieco citis den dva pred oberom, mozno mas viac miesta v brusku🙂 aj ked podla fotiek neviem neviem

katti77
2. dec 2009

alicka 😀 , moje bruško za zväčšilo, už nosím len tepláky aj do práce, čo ma rifle tlačia, takže miesta je habakúk 😀 😀
som zvedavá koľko bude zajtra vajok, ale sa mi zdá, že mi začína ovu, ráno som mala už taký predovu výtok, jáj dúfam, že sa nič nepose....lallalala
a to pero si mi dobre povedala, natiahlo sa len 75 tak som nepanikárila a pichla som si nové, super, tri pichačky za večer som dobrá 😀 😀
a ty ako už nebudeš vôbec testovať? mne môžeš povedať pravdu 😀

wolfskinka
2. dec 2009

ahojte,

tak idem z Heliosu, guľko bombuľko sa hral na schovávačku ale nakoniec ho pani doktorka našla a ukazal hlavičku a srdiečko mu bilo o 106, vyronila som aj slzičku, bol to ten najkrajší pocit aký som kedy zažila.
Nová fotka je v albumiku.

alic oklepali sme ta s doktorkou ... bebe

alicao
autor
2. dec 2009

katti na tu tu tvoju poslednu otazku....co myslis, budem? 😀 😀 😀
ty chodis v teplakoch do prace? to fakt? ja nosim rifle tak ze ich nezapinam, mam cez dierku pretiahnutu gumicku a potom ju zahakujem za gombik🙂
a vytok som mala aj ja, teraz to je ine nez pri normalnom cykle takze na taketo zmeny sa vobec nepozeraj
naprikal pri IUI ked mi to vstrekli tak ma to strasne bolelo ani dychat som nemohla ale pri transfere som necitila ani kedy mi tam nieco stracala ani vobec nic. trvalo to 2 sekundy a ked sa postavila a hladala nieco na sone tak som sa zlakla a ona ze vidite tu je kvapocka. ja ze to ste mi to tam uz dali? Vobec nic som necitila.
A s tym gonalom, som rada ze mozem poradit, ved od toho sme tu nie?🙂

katti77
2. dec 2009

wolfi tak gratulujem a vychutnávaj si tento pocit

alicao
autor
2. dec 2009

wolfi hej? tak prezrad!

wolfskinka
2. dec 2009

katti dakujem a vychutnavam si to naplno, pozeram na tu fotku ako puk stale ....

ze sa s tebou dohodla ze otehotnies tak ze si to splnila

alicao
autor
2. dec 2009

wolfi , konecne si sa dockala, vestkyna mala pravdu🙂
no a jasne, nedovolila by som si porusit dohodu, nepoznas ma?🙂

katti77
2. dec 2009

alicka to mi je jasné, odpoveď som vedela už pri písaní otázky 😀 😀 😀
no chodím, nie sú to klasické tepláky ale také nohavicové nike, ale my sme tu všetci taký, aj šéf občas príde v teplákoch, nám sem nechodí veľa klientov, ani nie sme nobl firma takže je to v pohode...
tak si ma ukľudnila s tým výtokom, no fakt som strašne zvedavá na zajtra

wolfi to by som robila aj ja, len čumela na fotku a ešte stále testovala, aby som si tie čiarky vychutlala potom všetkom....
tíško vám závidím, ale viete ako to myslím, len v dobrom zlatíčka

alicao
autor
2. dec 2009

mam si pisat sama so sebou? ach jo

katti77
2. dec 2009

alicka nie so mnou, len občas sem niekto príde a nemôžem odpísať hneď
a aj tak za chvíľu si pôjdeš lažkať

katti77
2. dec 2009

a teraz si píšem sama zase ja, či ako?

alicao
autor
2. dec 2009

no pojdem, ved pride moj cas , ale zase ked uz som tu, tak nechcem len tak cumet do kompu..to ma uspava este viac..ale chapem, treba pracovat🙂

katti77
2. dec 2009

no treba, aj keď radšej by som bola doma a čumela do telky, alebo bola na mk 😀
a čo ty robíš celý deň? asi spíš keď v noci buntošíš? 😀 😀 😀

alicao
autor
2. dec 2009

ked vstanem o tretej tak si citam, potom cakam kym sa prihlasis..potom si idem lazkat na hodku , dve , potom navarim a najem sa a znova sa prihlasiim a potom pride drahy a zase jeme , pozreme film, spravy a ideme spat..zabava🙂