Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

alicao
autor
11. dec 2009

uz zacina tlacit malinke na zaludok..
ozaaaaaj som ti zabudla povedat, snivalo sa mi o tebe, ze som bola s tebou na utz a ze si mala chlapceka...som zvedava, co to znamena...ale podla snara, by si mala mat presny opak, teda dievcatko🙂

katti77
11. dec 2009

pralinka ja som vážila pred stimulkou 47kg po stimulke 50 a každý jeden čo sa na mňa pozrel tak mi povedal, že už som si to požnačil, vkladať budeme len jedno...a ja som ja rada, lebo na začiatok mi stačí aj jedno

a ja neviem čo je to kyselina, no možno to zistím keď budem tehu 😀

alicka a ty si si kontrolovala aj krčo po ET?, ja ani neviem kde je a čo mám hladať 😝 , nie že by som sa chcela pozorovať, nerobila som to doteraz tak ani to nemienim robiť, to len tak zo zvedavosti sa pýtam

pralinka25
11. dec 2009

🙂 to som teda zvedava co to bude. Kazdy tomu podvedome hovori zenckym rodom a potom sa kazdy opravi na neurcity rod 😅
ja som mala problemy s tou kyselinou skoro od zaciatku len asi tak mesiac som mala pauzu a zas

katti77
11. dec 2009

a pralinka čo by si chcela viac, ja viem, že to je jedno, ale no tak predsa len, čo?

pralinka25
11. dec 2009

ja som mala pred PCO 42 kil a stacilo malo a hned som mala o 20 viac 😒
ja som tiez nemavala kyselinu az teraz ked som tehu

pralinka25
11. dec 2009

no cely zivot som chcela chlapca aj moje bybiky boli chlapci aj moja najoblubenejsia co mam doteraz je chlapec ale tak posledne dva roky ma drzi ze by som prve rada dievcatko a druhe chlapca

katti77
11. dec 2009

ty kokso 42, čo si anorektička 😀 😀 😀 , a koľko meriaš?

alicao
autor
11. dec 2009

katti, tak to je jasne ze ti dve nedaju, ti zilala 😀 ja som mala pred stimulkov 60 a po 62
a ten krcok som nekontrolovola umyselne ale vzdy ked si vkladam utrogestan tak ho citim, ale tvdnut zacala az taky 12 den po vklade, ale aj v tomto je kazda ina, netreba to sledovat, ja som vedela aky ma byt podla minuleho tehu..
baby nebite ma ,ale dnes som testla rano mamatestom a uz nebola testvoacia silnejsia od kontrolnej, mysla som, ze teraz by mala byt aj tri krat taka silnejsia..je dokonca slabsia a samozrejme sa bojim ako slak 😖

pralinka25
11. dec 2009

nebola som. 164.5

alicao
autor
11. dec 2009

ja som take cisla mala v piatom rocniku na zakladnej..ze 50kg?? panajana

katti77
11. dec 2009

prali tak si tak vysoká ako ja, tak si bola riadne chudá, to si neviem ani predstaviť

alicka neblbni, tá čiarka ti nebude silnieť donekonečna, si tehu a tehu aj ostaneš, hlavne sa nestresuj, veď všetko je ok, nešpiníš, máš tehu príznaky, neboj bude to ok, a kedy máš ísť do helíku?

pralinka25
11. dec 2009

alic neboj sa niekde som tu citala diskusiu presne o tomto ze v urcitom obdobi prestanu testy fungovat. skratka uz je toho HCG moc a niekedy sa stane ze sa ciarka ani neukaze. Test ma urcite limity a ked ich HCG prekroci tak nevie co s nim. A navyse ak by sa aj nieco stalo tak HCG klesa pomaly a to klesanie by v takomto stadiu testy nezaznamenali

katti77
11. dec 2009

alicka ale za to teraz môžeš mať dve bambuľky 😀

alicao
autor
11. dec 2009

katti az 22.12...len som porovnala ten test s pred dvoch tyzdnov kde bola testovacia silnejsia nez kontrolna a teraz je to naopak...dufam, ze je chyba v teste..
a chude ste obe, preto mate radi more, take telicka vystavovat na plazi to by som aj ja 😀

alicao
autor
11. dec 2009

prali naozaj?? tak to si ma ukludnila🙂 dakujem
katti, ved hej, vsetko zle je na nieco dobre🙂

katti77
11. dec 2009

alicka ty si myslíš, že tá hodnota 3800 hcg sa zrazu zmenšila na 150, čo ti šije? nič to neznamená, a to čo písala pralinka dáva logiku, tak už žiadne testy, lebo skončíš na psychiatrií, jasné 😝 😝 😀 😀 , doberaz som ťa chápala, že testuješ, ale už stačilo, už to máš potvrdené, sono odfotené, a nič zlé sa nestane, ak máš pochybnosti tak si skús zavolať, gaťovej či nemôžeš prísť skôr, ale podľa mňa ak ti nič nie je a nešpiníš tak sa zasmeje a povie ti aby si nepanikárila

pralinka25
11. dec 2009

no alic ja ked vystavim svoje "telicko" na plazi tak sa okolo mna zbehnu greenppeasaci a tahaju ma do mora (snazia sa zachranit vyplavenu velerybu) 😀

alic uvedom si ze testy su stavene na hodnoty 10, 20 max 50 a ty mas teraz mozno aj 5000. Tak je logicke ze nevie co s tym

katti77
11. dec 2009

alicka no ja milujem more a teplo, to nemá s postavou nič spoločné, ja som rak tak to hovorí za všetko 😉
prali ešte, že si taká študovaná, lebo neviem ako by sme jej to vytlkli z hlavy, babe jednej

alicao
autor
11. dec 2009

ok ok..prestanem a dufam ze mam viac nez 5000 ved som mala skor 4000 pred dvoma tyzdnami 😀

pralinka25
11. dec 2009

😀 alic! 🙄
dorota

katti77
11. dec 2009

alicka ty už budeš mať aj 8000 ti to rastie ako splašené, veď komu na 4 deň po ET naskočia //, to len tebe 😀 😀
neboj všetko je ok

pralinka25
11. dec 2009

dnes sa mi snival debilny sen. Bol o dovolenke. V poslednej dobe sa mi snivalo uz 5 snov o dovolenke a jeden horsi ako druhy no a dnes sme mali taku dovolenku kde bolo more plne zralokov a my sme to nevedeli tak sme tam plavali

alicao
autor
11. dec 2009

katti, som si 300 percent ista, ze budes o tri tyzdne pisat to iste 😝 😀
a poznam rakov a vsetci maju krasne postavi...moje dvojicky sa urcite narodia predcasne v july takze budu malinke a neskor budu mat postovicky ako lusk, budem ich musiet zamknut doma do 18tky 😀
prali ty velryba..to by som chcela ozaj vidiet...teraz vazis kolko v 18tt? tolko ako ja v 6tt?? neopovaz sa!

wolfskinka
11. dec 2009

dobre ranko

takze Guľko Bombuľko ma 11,7mm a má sa dobre, srdiečko bije o 106, ale nechcel sa ukázať, schovával sa, neskôr dám fotku, teraz si idem pospať.

alicao
autor
11. dec 2009

wolfi parada a usmev prosiiiiiiiiim!

katti77
11. dec 2009

alicka ako určite budem stresovať, ale zatiaľ som si nie istá, či budem testovať po potvrdení tehu, no možno raz dva krát 😀 😀 , ale tie paličky nemôžeš porovnávať či sú silnejšie či nie, hlavne že sú

katti77
11. dec 2009

musím spraviť mzdy, za 10-15 min som naspäť

alicao
autor
11. dec 2009

ja keby som mohla napisat takuto spravu tak tu miniem vsetkych smilikov , ani jeden by tu nezostal 😀

alicao
autor
11. dec 2009

katti ty si v praci???

pralinka25
11. dec 2009

wolfi gratulujem 😵 len tak dalej. Je to silny bojovnik

Kati robi asi doma