Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

wolfskinka
11. dec 2009

alic je mi na grc, ale usmievam sa, zacinaju ranne nevolnosti .... a navyše potrebujem isť na veľku ale ... ty o tom vieš svoje .. a idem sa teraz pokusit zaspat, neskor sa ozvem

alicao
autor
11. dec 2009

wofi este lepsie , prada, takze sme na tom rovnako, teda snad aj nam biju srdicka..moc sa tesim cmuk!🙂

pralinka25
11. dec 2009

no srdiecko je myslim okolo siedmeho tyzdna nie?

pralinka25
11. dec 2009

furt dnes kycham

katti77
11. dec 2009

alicka nie, ale ja robím účto aj doma, a musela som spraviť mzdy pre jedného klienta, ale už ich mám, tak už len príde a odovzdám mu to...to je pohoda...
wolfi tak super, teším sa s tebou, pozdravujem guľka
alicka ale však aj u teba je všecko v porádku, tak don´t panik 😎

alicao
autor
11. dec 2009

wolfiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ty ides na dalsiu kontrolu zase skor nez ja, ved ja idem raz a ty medzitym tri krat..to nie je feeeeeeeer, aj ja chcem uz pocuuuuuuuuuut 😠 😀
baby ona ide 18.12 znova, porazi ma!

alicao
autor
11. dec 2009

katti aha,
prali nazdravie🙂!

katti77
11. dec 2009

alicka buď rada ,že tam nechodíš ako na klavír, ono vieš že vštko pre má aj proti, takže musíš byť trpezlivá a 22.12. si vypočuješ najrakšie zvuky vo svojom živote

pralinka25
11. dec 2009

dakujem alic 🙂
budes to mat ako vianocny darcek. a nepanikar lebo ja som v 18 tyzdni a srdiecko som nepocula este vobec

katti77
11. dec 2009

čo prali, ešte vôbec, no ty máš riadne zvláštneho doktora
vidíš to alicka čo by si robila ty?

alicao
autor
11. dec 2009

no jo...no jo...len sa neviem dockat....

pralinka25
11. dec 2009

ja viem alic. Ale aj to bude 😉

katti77
11. dec 2009

aj ja ťa chápem, ale dočkáš sa, nebojkaj, tak ťa ohlušia tie srdiečka, že nebudeš počuť vlastného slova

alicao
autor
11. dec 2009

katti, uz davno by som bola na sone niekde inde🙂

katti77
11. dec 2009

pralinka a kedy ti povedal,že ti dá vypočuť srdiečko?

pralinka25
11. dec 2009

nepovedal nic. No hlavne ze je zatial vsetko v poriadku. Tesim sa hlavne na to 3D tak dufam ze nebudem sklamana z pristupu lekara. A bude mi robit ten lekar aj morfologiu kvoli vyvojovym vadam tak dufam ze na nic nepride.

alicao
autor
11. dec 2009

prali no musia byt tiez stresy, ale musime verit, ze nase deturence budu krasne a zdravucke..ach jo..nekonecna tema strach🙂

pralinka25
11. dec 2009

tak tak a co je na tom najlepsie uz sa o ne budeme bat cely zivot 😉

katti77
11. dec 2009

pralinka zlatko nič nenájde, praliniatko je zdravé, a presne také aké ma byť, a to si sa sama niekde objednala na tú morfologiu, či to je povinné?

pralinka25
11. dec 2009

asi budem musiet zrusit to obycajne 3D a pojdem len na tu morfologiu. ono je to dost vela penazi. Ta morfologia stoji 92 € plus DVD 70€ a to druhe 3D stoji 40 plu keby som chcela DVD alebo fotky tak zas nejaka suma ale neviem kolko. Radsej pre babo nieco kupim a pojdem iba na to jedno kde mi povedia aj morfologiu

katti77
11. dec 2009

presne tak teraz to všetko len začína, a strachu sa nezbavíme do smrti

babulky prišiel mi mm, tak sa mu idem venovať, aj trošku asi poupratujem a tak, lebo tu mám strašný bordel, potrebovala by som pani domácu 😝

tak hádam sem okolo obeda ešte dobehnem, kedy tu asi budete?

pralinka25
11. dec 2009

kati poslal ma tam gynekolog kvoli rodinnej anamneze, muz mal chore srdiecko ked sa narodil a jeho sestra razstep podnebia. A objednava ma on. ALe mozes sa aj sama.
Ja som stihla upratat uz rano, wecko kupelku aj kuchynu a teraz mi umyvacka umyva riad 😀 ja som ale sikovna

katti77
11. dec 2009

prali a to si sa sama objdenala na tú morfologiu? a kde to robia?

katti77
11. dec 2009

tak ty si iná šikovnica, nechceš prísť aj ku mne?

alicao
autor
11. dec 2009

aj ja musim umyt riady a pozametat, dame pauzu na chvilku od pocitaca ok? Aj kvetinky by som mala presadit..chudence..
no kedy tu znova budem nevieme, asi az po obede, lebo ked zvladnem vsetky tieto cinnosti, tak uricte pojdem spat a potom varit, tak asi az poobede...dufam, ze neva

katti77
11. dec 2009

ok alicka mne neva, ja to tak isto asi poriešim

tak pa pa zatiaľ a píšeme si, cmuk zlatíčka

alicao
autor
11. dec 2009

umevacka ha? no niekto sa ma..ja idem umyvat rukami....

pralinka25
11. dec 2009

kati nie objedna ma tam gyndos. Ale da sa aj sama objednat.

ja pojdem von tak tu budem po 12. Tak teda pauzicka

alicao
autor
11. dec 2009

prali no musis si najst este nieco co by si poupratovala 😀

pralinka25
11. dec 2009

alic to bola moja podmienka do noveho bytu 🙂