Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

alicao
autor
11. dec 2009

papa! tu je skaredo, nejdem dnes von az vecer skocim do lekarne s drahym..
zatim!

pralinka25
11. dec 2009

tak pa

pralinka25
11. dec 2009

idem kukat telku

pralinka25
11. dec 2009

este stale upratujete?

wolfskinka
11. dec 2009

no teraz som sa zobudila, chapete to ? od 9,00 spim, idem si uvarit zeleninovu polievku a nieco nakupit nejake darceky do mesta ak prestane prsat

katti dakujem, zajtra ked budes volat tak ti teta embryologicka povie ze mas vyrehotane embryjka, lebo som im povedala vtip ... xixi

alic .. lenze ja stale spinim tak preto ma chcu mat pod kontrolou, preto tak casto, ty nemas ziadne taketo patalie tak staci tak ako ti povedali a odkedy som prisla z martina zase sa to spustilo, doktorka tam posmatrala so sonom a spinenie je tu zase a vcera uz nebolo ... klasika stale dookola obdeň, už by to ale mohlo skončiť, zakaždým ma to rozhodí, ale nič s tým neurobím, keby som nespinila uz by som do heliku ani nechodila ale ku svojmu gyndosovi, vacsinou ked bije srdiecko poslu k obvodakovi ... lenze ja musim byt vo vsetkom ina ......

prali asi mas pravdu radsej sono s morfologiou, naco vykrucat babetko pred sonom ked ho uvidis za par mesiacov nazivo v plnej krase, no nie ?

pralinka25
11. dec 2009

no sak ano. Aj ked keby mi povedali ze nieco neni v poriadku tak neviem, ale prec by som ho uz nevedela dat
dufam ze do vianoc uz taketo patalie mat nebudes a vlastne najlepsie by bolo nemat ich vobec

wolfskinka
11. dec 2009

prali presne tak ...

a ty nerozmyslaj nad hovadinami jasne ze bude vsetko ok

pralinka25
11. dec 2009

rozkaz 🙂

wolfskinka
11. dec 2009

no som rada ze ma posluchas

pralinka25
11. dec 2009

🙂
ale aj gulko nech uz zacne pekne posluchat ze mu odkazujeme aj s praliniatkom. Idu vianoce tak aby dostal nejaky darcek

wolfskinka
11. dec 2009

prali a ty uz vies co budes mat ? a ake mate vymyslene meno ?

pralinka25
11. dec 2009

nevieme este lebo mi nerobili ultrazvuk az 5.1. mi budu robit. Naposledy som bola 4.11 a to bolo este skoro.
Dievcenske zatial Nela a chlapcenske ma vymysliet muz ale este nic nevymyslel 😅
A vy? Asi Livinku a chlapec?

alicao
autor
11. dec 2009

dobre rano, prezrala som sa jak prasa..ble...
wolfi , jasne jasne, chapem preco ta chcu v heliku vidiet castejsie, na teba treba davat vacsi pozor lebo babo je nezbedne ako mamina 😀
pralinka, kyselina ustupila? trosku ma mrzi, ze ti neviem radit v tomto, lebo si tu sama v predstihu a ja mozem radit akurat tak katti lebo tym som si presla a tebe moc nie..sorry 😒

pralinka25
11. dec 2009

to neva 😉

pralinka25
11. dec 2009

pojdu priatelia 😵

alicao
autor
11. dec 2009

tak kukaj, ja si idem citat teda🙂

pralinka25
11. dec 2009

sak mozes pisat ja stiham vsetko

pralinka25
11. dec 2009

fnuk to bola posledna cast 😢

wolfskinka
11. dec 2009

prali dievcatko Livia a chlapcek sa mi paci Samko

alic, no ja by som radsej nechodila tak casto, aby sono neublizilo babetku, ale zase na druhej strane je dobre ze viem ze je babo v poriadku

pralinka25
11. dec 2009

pekne mena. Som zvedava ake vymyslime pre chlapca nakoniec ny

wolfskinka
11. dec 2009

ale samko sa nepaci mojmu muzovi alebo este pripada do uvahy denis

pralinka25
11. dec 2009

a preco sa mu nepaci?

wolfskinka
11. dec 2009

neviem moc sa mu nepozdava, prestalo prsat idem sa asi na chvilku luftnut do mesta

pralinka25
11. dec 2009

aj my pojdeme vecer kuknut na thy a na cigansku. Dufam ze nezacne prsat. Ale opatrne sa luftuj 😉

alicao
autor
11. dec 2009

denis je pekne meno🙂
dajte si za mna pecene gastany🙂

pralinka25
11. dec 2009

ne dam si cigansku, len dufam ze na to nepouzili niektoreho z mojich klientov 😀

alicao
autor
11. dec 2009

prali 😀 😀 😀 iny masaker 😀

pralinka25
11. dec 2009

😀 😀 😀 😀 hehe
no ale predstav si to.

wolfskinka
11. dec 2009

no rpesla som sa po meste hodinku z vianocnych darcekov som nekupila vobec nic 😠 dnes este zbehneme vecer do hypertesca na nakup
ja som objavila na namesti stanok predavaju tam punc a horuce jablcko tak pojdeme vecer s muzom on si da punc a ja horuce jablcko 😀

pralinka25
11. dec 2009

no super wolfi tak budeme na trhoch obidve

a co planujes kupit?