Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

alicao
autor
15. dec 2009

co? ved chudata male , este ani nie su na svete a maju dostat nejaky oslabeny virus do telicok?...no neviem, to by som si riadne rozmyslela a hlavne by mi museli dat cierne na bielom, ze to miminka neohrozi...je to novy vyrobok a potom o rok dva vyjde najavo ake vselijake neziaduce ucinky to ma...
fuuuuu...takzo sa rozhodnut..neviem

wolfskinka
15. dec 2009

alic ja sa nejdem dat ockovat som to prebrala aj s inymi babami na kona a ani jedna sa nejde dat

pralinka25
15. dec 2009

ja sa nedam ockovat. bojim sa. Prasaca chripka tu je pol roka a za tak kratku dobu to nemohli dokonale otestovat. Ved testy sa robia niekedy cele roky a oni za pol roka stihli spravit super dokonalu vakcinu. Navyse niektori ludia na ockovanie proti nej uz zomreli.
A fakt ked za rok pridu na to ze to az take bezpecne nebolo kto potom vrati cas.
ja sa bojim

wolfskinka
15. dec 2009

prali ved presne to hovorim, preto som to aj hodila na forum

pralinka25
15. dec 2009

raz som videla tak hrozny dokument ako podavali matkam lieky proti rannej nevolnosti a rodili sa neskutocne zrudy ktore nemali ani ruky ani nohy a divne hlavy. bolo to hrozne. clovek nikdy nevie a ak pridu za pol roka na to ze to poskodilo plody kto nam vrati zdravie deti?

wolfskinka
15. dec 2009

prali prestan ... mne nic nie je vobec mi nebyva zleiba mi trosku podrastlo brucho .. ale som v 9tt tak sa neni comu cudovat, tebe kedy zacalo rast ?

wolfskinka
15. dec 2009

idem kuknut VKVecka zatial papa

pralinka25
15. dec 2009

to ja len na margo zarucene neskodnych latok ktore vnucuju ludom len aby zarobili. Farmaceuticke spolocnosti chcu zarobit a nezalezi im na ludoch.

Mne az tento tyzden. Doteraz vobec nic. Ani zle mi nebolo ani len raz. Len som bola unavenejsia a obcas som mala kyselinu a boleli ma prsia. Inak aj to si clovek vsima len preto ze to vie. Keby som si nerobila testy a nesnazili sa tak by som urcite do piateho mesiaca ani netusila ze som tehu

alicao
autor
15. dec 2009

mam ten isty nazor, nie je to overene a nebudeme pokusny kralici, ak nas ma chytit chripka tak nas chyti tak ci tak...snad sa tomu vyhneme!!!!!!

pralinka25
15. dec 2009

tak tak. myslim ze tu prasacu nemam moc kde chytit

alicao
autor
16. dec 2009

Bre ranko!
Katti, speci pre teba trojnasobna davka!
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt!

katti77
16. dec 2009

ahojteeeeee
dnes mám super náladu, uvidíme do kedy, ale predpokladám, že kým nebudem krvácať, tak ma to bude držať až do 29.12. kým nepôjdem na krv
jáj mám takú radosť, že moje zlatíčko zabojovalo a je v mojom brušku, že až

pozravujem všetky bábätká vo vašich bruškách, nech pekne rastú a robia vám len radosť

alicka ďakujem

alicao
autor
16. dec 2009

katti🙂 to som rada🙂 lezala si v aute?

katti77
16. dec 2009

alicka hej ležala, pod zadkom vankúše, nohy hore a doma to isté...
si myslíš, že ho teraz niekam pustím 🙂 , len sa mi dá sra.....lalala a bojím sa, že ho vys....lalalala 😀 😀
a ty sa máš ako zlatko?

pralinka25
16. dec 2009

ahojte zlaticka

pralinka25
16. dec 2009

kati no super. Mas sikovne babatko a uvidis ze to zvladne az do konca deviateho mesiaca a potom kuk na svet

alicao
autor
16. dec 2009

pralinka ajooj🙂

wolfskinka
16. dec 2009

katti to je super specialne pre teba TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

prali ahojki

alic som toho isteho nazoru, ze sa nedat zaockovat

mne je dnes akosi blbo od rana idem zalahnut ...

pralinka25
16. dec 2009

zakliate princezny ste este vsetky zakliate???????????

alicao
autor
16. dec 2009

teraz som sa prihlasila , som tu som tu🙂 a je mi zleeeeeeeeeeeeeeeee 😅

pralinka25
16. dec 2009

stale?

wolfskinka
16. dec 2009

alic aj ja som tu a tiez mi cely den bolo zle .... tak tazko od zaludka az etraz som cosi teple do seba dala

katti77
16. dec 2009

tak ja vas pekne míňam, raz som tam raz tam a nemôžem vas stretnúť
no nič tak ráno princezné

wolfskinka
16. dec 2009

katti tehulka nasa dalsia odkliata
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

pralinka25
16. dec 2009

mali by sme si vysielat dymove signaly kedy sme tu a kedy nie 😀

katti77
17. dec 2009

wolfi ďakujem
prali tak to asi hej, navrhujem dymové 😀 😀 😀

pralinka25
17. dec 2009

dobre ranko zabky 🙂

alicao
autor
17. dec 2009

ahojte...hadajte kedy som dnes vstala...1.20 musela som ist jest, lahla som si spat o 3.30 a spala som hodku, kym vstaval drahy do prace...je...lalalal ma!
Misia testy nesplnena, posta bola totalne natrieskana, ludia stali az pri dverach, dnes dam druhy pokus doobeda

pralinka25
17. dec 2009

ja som hore od sest a medzi tym asi sest krat hajzel a do postele som sa dostala po pol noci
alic ty si ako upir

ja sa dnes chystam na postu

katti77
17. dec 2009

dobré ránko tak ja som hore od šiestej tiež, ale to som už bola hore asi trikrát, našťastie sa mi vždy podarilo zaspať
alicka kašli na misiu, ja ich mám 8 to hádam bude stačiť a už ti je dobre, či ti je stále zle
prali dúfam,že len cikať si chodila a nie grckať?