• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

27. októbra 2011 
autor
prali ved si moje dvojca:slight_smile:
nelka, nikde som sa ale nedocitala ci ma MM nejaky problem, leby ty vyzeras ze fungujes krasne...ak mozes napis
8. sep 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som len neskor narodene. Vidis zas som zaspala dobu. Som jasna sipova ruzenka. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. sep 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ako je na tom Wolfi s adopciou????
8. sep 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prali ale zobudila si sa to je hlavne, a stacilo jedno jedine vajko za rok - ved si bola napumpovana dostatocne :grinning: :grinning:
8. sep 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no alicka na tento mesiac mi doktorko podľa môjho vnútra predpovedal anovulačný cyklus :stuck_out_tongue_closed_eyes: zatiaľ máme normospermiu :confused:
8. sep 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz by mali mat povybavovane. Neviem ci uz mali posledne sedenie s rodinou a prietelmi alebo ich to este len caka. Dnes som mimo :sweat_smile:
Ale vsetky dufame ze si predsa len prinesie maleho "egyptana" v brusku
8. sep 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neli a nemerias teplotu?
Mne tiez doktor povedal ked som bola na folikulometrii na 11 a 15 DC ze nic z toho nebude. A na 29 den sup ovulka
8. sep 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nela HAHAHA, ze anovulak, kukni na shaaarku a pralinku, take neni ze anovulak :grinning: :grinning: a doktori vedia h.....
aspon ze mm je ok, takze treba len sexulany maraton ako pralinka, do krvy :grinning: :grinning:
8. sep 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak zatial pa, prisla k nám návsteva.
Neskôr sa ozvem. Prali drzkaj sa
8. sep 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
viete naco som prisla? ze tak dlho treba do "toho" stukat kym sa vajko nenaserie a povie si tak uz dost, prestante mi nic dom, radsej idem von !!! :grinning:
8. sep 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
janka pa...tolko navstev..ty sa mas!
8. sep 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky jani a niekedy sa stav

alic dobra teoria nieco na nej bude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To moje sa muselo nasrat uz fakt poriadne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. sep 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. sep 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zas ma to vyhodilo z kona :angry:

neli sak ale to vyzeralo na ovulku. Nie?
8. sep 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nelka toto je anovulak????? no kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasny :grinning: :grinning: ten graf som uz dnes rano videla a neslo mi do hlavy preco to pises :grinning: doktor bol napisty
si o dva dni dalej nez ja, otehotnieme teraz co povies:slight_smile:?
8. sep 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mohli by ste baby. Schvalujem vam to. Som samozvana komisia a schvalujem ba dokonca prikazujem!!!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
8. sep 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alicka hmmmmm čakaj porozmýšľam.............ok :grinning: :dizzy_face:
8. sep 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no len mi nemame spermose, ale mozno som daco vyzdimala :grinning: :grinning: :grinning:
prali nedovolim si oponovat :grinning: !
8. sep 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak to si myslim :sunglasses:

alic nejaka sa tam urcite nasla. Do kelu ked sa nastvem nejaku ti poslem postou! :wink:
8. sep 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. sep 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa nesmej to je vazna vec! :sweat_smile: myslim vazne, zabalim do krabicky s maslickou a na dobierku :grinning:
8. sep 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a ako si ich tam dam? hm? a ked sa budu nase deti podobat myslis ze to moj nezbada? ha? :grinning:
8. sep 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak tvoj sa trosku na mojho podoba. Tmave vlasy aj oci maju tak co. Sa strati ostatne bude mat po tebe :wink:

no zozen nejaku hadicku a pumpicku alebo das drahemu tajne na spicku a on to tam psunie :grinning:
8. sep 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ty si ale vymiselnik :grinning: :grinning: dobre ak nebudem do roka a do dna tehotna a budeme potrebovat darcovske spermosky, tak ta beriem za slovo:slight_smile:
8. sep 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jezisisi vymyselnik nie vymiselnik :pensive:
8. sep 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic nebude treba. Tak dlho to trvat nebude! Do konca roka musis byt! Jasne? a to myslim tohoto roka?
8. sep 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja sa snazim ved nevidis na mojom grafe? :grinning:
8. sep 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak dobre dobre, vidim vidim :grinning:
8. sep 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
este aj ten piatok co sa mi tak strasne nechcelo som sa premohla ale to si mala vydiet, asi najhorsi sex v zivote ale nasmiali sme sa :grinning: :grinning: :grinning:
8. sep 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hod nejaku pikosku z piatku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. sep 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok