• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

27. októbra 2011 
autor
ale to sem nemozem pisat, ale skratka som si pripadala ako "verejna pracovnicka" :grinning:
8. sep 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning:
pracujes zlatko vo verejnej sprave????? si sa nepriznala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no vidis aspon ze je sranda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj to obcas moze byt pri sexiku. My sme to ku koncu maratonu tiez mali vesele :sweat_smile:
8. sep 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no len velmi zla pracovnicka neviem ci to vobec trvalo minutu :grinning: :grinning: :grinning: ale pred tym sme sa asi hodinu rozpravali o tom ci nato ideme :grinning:
8. sep 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak mozes na to pozerat aj tak ze si velice sikovna ze to tak rychlo vies :slight_smile: to sa niekedy moze zist :wink:

to ste mali akoze predohru :grinning:
8. sep 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prali ja som z toho nic nemala :stuck_out_tongue_closed_eyes: preto som si pripadala ako ...ona... :grinning: a poznam aj lepsie predohy :grinning:
8. sep 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to vzdy z toho nieco mas? Ja niekedy nie. Ale aspon dobry pocit.
Alic nebud narocna :grinning: :grinning: :grinning:
8. sep 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nie vzdy ale aspon medzi tym daco citim ale teraz to bolo nasilu , vies co myslim, este ze to trvalo tak kratko :grinning: :grinning: :grinning: ved ja sa nestazujem, ja len konstatujem piatkovu situaciu :grinning:
8. sep 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no myslis ze mna to pri tom maratone bavilo? Dokonca to uz ani draheho nebavilo a to uz je co povedat :grinning: :grinning: :grinning:
Ale tak co neurobi clovek pre vlast :grinning:

Rozmyslam ze pojdem na gyndu na buducu stredu. Ani neviem ci sa treba objednavat alebo staci prist. Zajtra napisem do Trnavskych mamiciek co chodia k mojmu doktorovi ze ako postupovali
8. sep 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prali super, to uz budes vidiet bublinku, srdiecko asi este nie ale aspon krvicka a bublinka:slight_smile:
8. sep 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslis? Uz som im napisala. Uvidim ci mi niekto odpise.
V pondelok sa tam nebudem trepat lebo to ma kopec ludi dovolenky tak mozno aj on a najblizsie sa da v stredu. Vo stvrtok ordinuje inde a do piatku nevydrzim.
Tento tyzden je este asi skoro. Nie?
8. sep 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este mam vaznu dilemu ci si mam zajtra spravit obycajny pruzkovy test alebo kazetovy. Mam obidva. Reku ktory bude lepsie vyzerat :grinning:
Kazetovy jasne ale ze ci s nim nepockat na nejaky 18 den aby bola ciarka silnejsia

to su starosti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. sep 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alicenka a ostatne babulky idem ja uz domov upratat trosku.

Pekny dnicek a zajtra dopisania :slight_smile:
8. sep 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:

tusim som tu zostala sama v tejto nasej teme.
Vcera posledna a dnes prva. To sa nestava casto :grinning: (to bude asi tym magickym datumom :grinning:
9. sep 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahooooooooj no piiiiiiiiiiiiiiiiiisssssss:slight_smile: :grinning: som na teba od siestej myslela :grinning: !
9. sep 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zlatená
prali no čo aké to bolo? kde je foto???
9. sep 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj nelka, rada vidim v tejto temicke:slight_smile: Pralinka kliatbu zrusila tak by sa to malo rozbehnut, len neviem kde trci asi oslavuje:slight_smile:!
9. sep 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky

no vprvom rade pralíííííí gratulujem, keď už raz je tam čiarka, slabá, duchová, malilinká to je jedno to už je na 100%, teším sa s tebou....

včera som vás čítala cestou z martina v aute na mobile a mala som slzy v očiach prali....bože nech sa to tu rozbehne...

alica: už si na rade, ešte chvíločku vydržať a si v tom, určite...
9. sep 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katti ahooooooooj, mysleli sme na teba vcera? no ako krajko uspokojilt tvoje tuzby a priania?:slight_smile: :grinning: ty si narade, ja mozno az umelym
9. sep 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nemal tam byt otaznik ale vykricnik , sorrry:slight_smile:
9. sep 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alica: no krajko to nebol, ale gatova bola super, no niekedy žena tiež vie čo robí :astonished:

ešte, že si sa opravila, lebo ja už nie som mladučká 19, to keby som bola tak o tejto téme ani nesnívam :slight_smile: , som už stará 32 ročná korčula

a jasné takto nejak to podľa sexugrafu a snaženia dopadne: prali, wolfi, ja a o mesiac dva ty môže byť?
9. sep 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic viem, že ste na mňa mysleli, veď píšem, že som vás čítala, len sa mi cez mobil nedalo odpísať, ešte to tak neviem obsluhovať, a doma som len ležala ale myslela som na vás a hlavne na pralinku a kde je vlastne?
9. sep 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som 31 rocna korcula:slight_smile:)) a s poradovnikom suhlasim, to najlepsie nakoniec :grinning: :grinning: :grinning:
viem, ze vies, a ze si citala, ale nemohla si citat ako velmi na teba myslime, to sme nepisali :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pralinka asi testuje alebo co, robi pre istotu 10 testov ako ja po inseminacii , testovacie sialenstvo! :grinning:
9. sep 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedy si testovala po IUI? vieš aby som vedela kedy mám ja :dizzy_face:

a neviem ale u nás v lekárni sa mi zdá, že majú len jedne test a aj ten je o ničom, keďže som ešte nikdy nemala dve čiarky, tak poradte aký si mám kúpiť aby tam boli? :grinning:
9. sep 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katti kukni si moj graf, ten minuly a uvidis moj osud po IUI

http://www.fertilityfriend.com/home/2911cc

No a najlepsi je mamatest
9. sep 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som kocky. Napisala som prispevok a zmizol mi.

Ale mam taku ukecanu kolegynu dnes aj vcera ze ma ide porazit. Teda ja ju mam rada a inokedy mi to tak nevadi ale dnes a vcera ano. Vcera som si chcela v praci spravit este jeden test a tolko rozpravala ze nakoniec so mnou skoncila az na vecku a dnes to iste. Pisala som popri rozpravani a potom sa mi to vymazalo :angry:

kati ahooooooooj. Dakujem. Dufam ze to bolo uspesne a ze pojdes v mojich slapajach. Teda ja dufam ze vsetky pojdete!
9. sep 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alicka, tak pozrela som sa na to, ale priznám sa vám ja fakt neviem o tomto nič, neviem čo to znamená, nevyznám sa v písmenkách,teplotách a tak...ja viem som hrozná, bože chce dieťa a nič nevie, ale toto som fakt nikdy nerobila..

tak ty vravíš, že mamatest mi ukáže // tak si ho zajtra kúpim :grinning:

a keď budeš volať tak daj vedieť ako si dopadla, a už ti asi nezostane čas na to IUI ako si vravela, čo? stíhaš to rovno na IVF?
9. sep 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala mamatest a rapiclear. Mamatest sa hovori ze je spolahlivy. Len ten je vacsinou s citlivostou 20 (teda aspon mne tak vzdy predali). Kup najprv nejaky s citlivostou 10 a az neskor vyskusaj 20.
9. sep 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prali: tak s citlivosťou 10 mám doma pravidelne ich kupujem v bile ako chlieb a maslo :grinning:
9. sep 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:
take su na zaciatok najlepsie
ja som teraz robila vsetky 3 take. Chcela som si kupit mamatest ale nemali v lekarni tak som kupila nejake ine s citlivostou 25. Tie chcem skusit v pondelok
9. sep 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ked ja sa bojim tesit. Normalne mam pocit ze sa ani nemozem tesit lebo ked sa zacnem tak sa to rozplynie :unamused:
9. sep 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok