• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

27. októbra 2011 
prali neboj...budú tam a už len silnejšie a silnejšie...a mužovi si to už povedala?
9. sep 2009 o 09:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
prali, viem o com hovoris, ako som vcera pisala, budes kludna az ked budes pocut srdiecko...no snaz sa aspon dychat z hloboka, nech ma malinke dostatok kyslika:slight_smile:

Katti, testla som 13 den ako prali a nic...az o dva dni neskor...takze testuj az 14 az 15 den po IUI
9. sep 2009 o 09:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alica: no to už môžem vydržať aj na krv a sono, si ma teda nepotešila
9. sep 2009 o 09:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kati ano dnes rano som mu nachystala potajomky topanocky medzi jeho a moje s prilozenym testom.
Tesil sa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: moc

alic budem sa snazit. Kurnik sere ma ze som taka napata jak guma na trenkach. Snazim sa si v sugerovat ze o nic nejde vsetko je v pohode ale to sa neda. Nikdy by som si nebola pomyslela ze budem takto hystercit.

Kedy je vlastne pocut srdiecko?
9. sep 2009 o 09:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babulky idem si laškať, ešte nakukne poobede ako sa tu máte

alicka: hlavne som zvedavá na teba, tak volaj a potom píš
9. sep 2009 o 09:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Prali, cela ja :grinning: :grinning: :grinning: aspon ma teraz chapes :grinning: :grinning: ale dalej uz prosim ta nepokracuj v mojich slapajach
srdiecko o dva tyzdne
9. sep 2009 o 09:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kati tak tak. Pekne lez a nic nepusti von. Vsetko tam musi ostat 9 mesiacov! :wink:
9. sep 2009 o 09:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alic budem sa snazit dalej neopakovat. Ale aj tak darmo je. Sme ako dvojicky, len dufam ze v tomto sa nebudem podobat ja na teba ale radsej ty na mna s uspesnym tehotenstvom.
9. sep 2009 o 09:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prali mám zimomriavky, bože to muselo byť pekné...

a nestresuj sa, však na toto si čakala tak dlho a teraz by si už mala byť kľudná, spokojná a vyrovnaná aby bábo bolo v pohodičke
ja viem, mne sa to hovorí, ja som to ešte nezažila ale veď viete, že také sú najmúdrejšie :grinning:
autor
katti ok..este som ti zabudla odpovedat, ak ma ubjednaju ku koordinatorke do 1.10 tak mozemm zacat hned , ak po, tak to az 1.11 :frowning2:
alica: veď to je času habakúk :grinning: to do vtedy určite stihnú, nato dám krk
9. sep 2009 o 09:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
musia to stihnuuuuuuuuut alic. Musia.

kati tiez som si myslela ze budem stelesnena spokojnost a nechapala som co vsetky tak stresuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tu to mas. Som taka ista :sweat_smile: Aj ty budes :wink:
9. sep 2009 o 09:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prali si ma potešila, tak teda aspoň teraz idem relaxovať, keď už viem čo ma čaká o dva týždne :frowning2:

ešte sa dnes ozvem pa
9. sep 2009 o 09:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
katti ,nemusi sa to stihnut, lebo vacsinou to trva aj 3 tyzdne od schvalenia ziadosti kym sa dostanes ku koordinatorke, ale skusim zahrat zufalkynu, nech sa zlutuju :grinning:
prali // to len zacina az do smrti budes teraz stresovat uplne nad vsetkym co sa tyka dietata, tak ti treba :grinning: !
9. sep 2009 o 09:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: alic tak dik :grinning: :grinning: budem rovnaky neznesitelny rodic ako boli nasi? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: Pomooooooooooc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ti tiez furt stresovali kvoli mne a robia to stale :sweat_smile:

kati tak tak. Presne toto ta caka o 2 tyzdne a potom cely zivot :wink:
9. sep 2009 o 09:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kam ste vsetky zmizli? Kolegyna sa konecne vyrozpravala tak mozem pisat a vas tu neni :confused:
9. sep 2009 o 09:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ako vsetky? ved len ja som tu, uuuuuuuubohaaaaaaa netehotnaaaaaaaaa :frowning2: :grinning:
sa ti to pise teraz co? ked nevies na nic ine mysliet ? :grinning: :grinning: :grinning:
Objednala si sa na krv uz?
9. sep 2009 o 09:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
este nie. Myslim ze tam len priem a pockam v rade. Nebudem platit 10 €
len neviem ci v pondelok alebo v stredu
9. sep 2009 o 10:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
prali ale krv beru len rano, aby si sa dostala narad by som tam zavoala, ci mozes prist...
9. sep 2009 o 10:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no sak pojdem hned rano alebo skusim zavolat cez obed :wink:
9. sep 2009 o 10:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
prali ok, ja neviem ci mam volat do heliku uz dne...radsej by som pockala do zajtra to budu presne tri tyzdne
9. sep 2009 o 10:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a keby si to skusila dnes poobede? K nam napriklad chodi posta aj poobede.Musis vyzerat zufalo nech to posuria
9. sep 2009 o 10:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no len budem vyzerat ako idiot ked budem volat dnes a potom v piatok, nie?
9. sep 2009 o 10:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale prosim ta oni tam maju takych telefonatov kopec tak ani nebudu vediet ze si to stale ty.
9. sep 2009 o 10:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
mna si tam dobre pamataju, ved moje prezvisko si pamata aj gatova, ze vraj take je len jedno u nich:slight_smile: ale zavolam, co uz...nezozeru ma
9. sep 2009 o 10:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak tak nezozeru cez telefon.
boze uz nech to je
9. sep 2009 o 10:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Vies co nechapem, ze my sme take netrpezlive, si ale predstav, ze ako museli volakedy cakat zeny svojich muzov ked bojovali niekde a nevedeli ci sa vratia..
9. sep 2009 o 10:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no to ano. A si predstav ze kedysi ani neexistovali take vymozenosti ako tehu testy a museli cakat na potvrdenie od lekara
9. sep 2009 o 10:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
to hej, ale zase ked sa muz vratil, tak museli byt tehotne hned :grinning: :grinning: :grinning:
9. sep 2009 o 10:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no to asi ano :grinning:

je mi zima na ruky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. sep 2009 o 10:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok