Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

katti77
9. sep 2009

prali neboj...budú tam a už len silnejšie a silnejšie...a mužovi si to už povedala?

alicao
autor
9. sep 2009

prali, viem o com hovoris, ako som vcera pisala, budes kludna az ked budes pocut srdiecko...no snaz sa aspon dychat z hloboka, nech ma malinke dostatok kyslika🙂

Katti, testla som 13 den ako prali a nic...az o dva dni neskor...takze testuj az 14 az 15 den po IUI

katti77
9. sep 2009

alica: no to už môžem vydržať aj na krv a sono, si ma teda nepotešila

pralinka25
9. sep 2009

kati ano dnes rano som mu nachystala potajomky topanocky medzi jeho a moje s prilozenym testom.
Tesil sa 🙂 🙂 🙂 🙂 moc

alic budem sa snazit. Kurnik sere ma ze som taka napata jak guma na trenkach. Snazim sa si v sugerovat ze o nic nejde vsetko je v pohode ale to sa neda. Nikdy by som si nebola pomyslela ze budem takto hystercit.

Kedy je vlastne pocut srdiecko?

katti77
9. sep 2009

babulky idem si laškať, ešte nakukne poobede ako sa tu máte

alicka: hlavne som zvedavá na teba, tak volaj a potom píš

alicao
autor
9. sep 2009

Prali, cela ja 😀 😀 😀 aspon ma teraz chapes 😀 😀 ale dalej uz prosim ta nepokracuj v mojich slapajach
srdiecko o dva tyzdne

pralinka25
9. sep 2009

kati tak tak. Pekne lez a nic nepusti von. Vsetko tam musi ostat 9 mesiacov! 😉

pralinka25
9. sep 2009

alic budem sa snazit dalej neopakovat. Ale aj tak darmo je. Sme ako dvojicky, len dufam ze v tomto sa nebudem podobat ja na teba ale radsej ty na mna s uspesnym tehotenstvom.

katti77
9. sep 2009

prali mám zimomriavky, bože to muselo byť pekné...

a nestresuj sa, však na toto si čakala tak dlho a teraz by si už mala byť kľudná, spokojná a vyrovnaná aby bábo bolo v pohodičke
ja viem, mne sa to hovorí, ja som to ešte nezažila ale veď viete, že také sú najmúdrejšie 😀

alicao
autor
9. sep 2009

katti ok..este som ti zabudla odpovedat, ak ma ubjednaju ku koordinatorke do 1.10 tak mozemm zacat hned , ak po, tak to az 1.11 ☹

katti77
9. sep 2009

alica: veď to je času habakúk 😀 to do vtedy určite stihnú, nato dám krk

pralinka25
9. sep 2009

musia to stihnuuuuuuuuut alic. Musia.

kati tiez som si myslela ze budem stelesnena spokojnost a nechapala som co vsetky tak stresuju 😝 a tu to mas. Som taka ista 😅 Aj ty budes 😉

katti77
9. sep 2009

prali si ma potešila, tak teda aspoň teraz idem relaxovať, keď už viem čo ma čaká o dva týždne ☹

ešte sa dnes ozvem pa

alicao
autor
9. sep 2009

katti ,nemusi sa to stihnut, lebo vacsinou to trva aj 3 tyzdne od schvalenia ziadosti kym sa dostanes ku koordinatorke, ale skusim zahrat zufalkynu, nech sa zlutuju 😀
prali // to len zacina az do smrti budes teraz stresovat uplne nad vsetkym co sa tyka dietata, tak ti treba 😀 !

pralinka25
9. sep 2009

😀 alic tak dik 😀 😀 budem rovnaky neznesitelny rodic ako boli nasi? 😲 😲 😲 😲 😲 Pomooooooooooc 😀 😀 😀 😀 Ti tiez furt stresovali kvoli mne a robia to stale 😅

kati tak tak. Presne toto ta caka o 2 tyzdne a potom cely zivot 😉

pralinka25
9. sep 2009

kam ste vsetky zmizli? Kolegyna sa konecne vyrozpravala tak mozem pisat a vas tu neni 😕

alicao
autor
9. sep 2009

ako vsetky? ved len ja som tu, uuuuuuuubohaaaaaaa netehotnaaaaaaaaa ☹ 😀
sa ti to pise teraz co? ked nevies na nic ine mysliet ? 😀 😀 😀
Objednala si sa na krv uz?

pralinka25
9. sep 2009

este nie. Myslim ze tam len priem a pockam v rade. Nebudem platit 10 €
len neviem ci v pondelok alebo v stredu

alicao
autor
9. sep 2009

prali ale krv beru len rano, aby si sa dostala narad by som tam zavoala, ci mozes prist...

pralinka25
9. sep 2009

no sak pojdem hned rano alebo skusim zavolat cez obed 😉

alicao
autor
9. sep 2009

prali ok, ja neviem ci mam volat do heliku uz dne...radsej by som pockala do zajtra to budu presne tri tyzdne

pralinka25
9. sep 2009

a keby si to skusila dnes poobede? K nam napriklad chodi posta aj poobede.Musis vyzerat zufalo nech to posuria

alicao
autor
9. sep 2009

no len budem vyzerat ako idiot ked budem volat dnes a potom v piatok, nie?

pralinka25
9. sep 2009

ale prosim ta oni tam maju takych telefonatov kopec tak ani nebudu vediet ze si to stale ty.

alicao
autor
9. sep 2009

mna si tam dobre pamataju, ved moje prezvisko si pamata aj gatova, ze vraj take je len jedno u nich🙂 ale zavolam, co uz...nezozeru ma

pralinka25
9. sep 2009

tak tak nezozeru cez telefon.
boze uz nech to je

alicao
autor
9. sep 2009

Vies co nechapem, ze my sme take netrpezlive, si ale predstav, ze ako museli volakedy cakat zeny svojich muzov ked bojovali niekde a nevedeli ci sa vratia..

pralinka25
9. sep 2009

no to ano. A si predstav ze kedysi ani neexistovali take vymozenosti ako tehu testy a museli cakat na potvrdenie od lekara

alicao
autor
9. sep 2009

to hej, ale zase ked sa muz vratil, tak museli byt tehotne hned 😀 😀 😀

pralinka25
9. sep 2009

no to asi ano 😀

je mi zima na ruky 😝