Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

alicao
autor
9. sep 2009

este sa moze stat, ze nebudu lieky v lekarni....by ma trafilo...ale 29.09.2009 je tiez pekny datom nie? mohlo by to fungovat🙂

pralinka25
9. sep 2009

to teda je a vies kolky si to mala prispevok 1111 🙂

alicao
autor
9. sep 2009

ano? jeeeeeeeeeeeeej 😀

alicao
autor
9. sep 2009

vies ako sa tesim, ze si ma prehovorila volat dnes? moooooooooooooc🙂

alicao
autor
9. sep 2009

kolko malo staci ku stastiu co? aspon nieco nie?

pralinka25
9. sep 2009

tak tak. Ved svet sa sklada z malickosti 🙂
kamoska mi priniesla Duphaston. Isla pre neho autom domov 10 km tam 10 spat a dala mi ho zadarmo. Zblaznim sa z nej.
Dnes mame radost obidve 🙂
to je tym magickym datumom 🙂

alicao
autor
9. sep 2009

pralii hej, bude na tom nieco🙂 len transfer mi pripada na november a vsetky nestastia ktore sa mi kedy stali boli v novembri 😀

alicao
autor
9. sep 2009

chcela som napisat 😠 nie 😀

alicao
autor
9. sep 2009

kde si!!! 😢

pralinka25
9. sep 2009

alicenka tu som.
Mam tu tu kamosku co mi priniesla do prace ten duphaston tak sa s nou trosku rozpravam lebo ma nejake problemy a tak.

ale som tu

pralinka25
9. sep 2009

a ake nestastia sa ti pre boha stali v novembri? No teraz budes mat happy november 🙂 a este krajsie vianoce 😵

alicao
autor
9. sep 2009

aha tak preto si zmyzla🙂 tak sa porozpravajte.
V novembri sa mi proste nikdy nic nedarilo aj rozchody a tak celkovo, aj tuto kliatbu musim zrusit!!

pralinka25
9. sep 2009

uz odisla tak sa ti venujem na plno.
Tento november bude iny a vsetky novembre tiez. Je to len nahoda a vacsinou to clovek tak vnima lebo je pochmurne zima a tma. Preto milujem leto 😵

alic ale ked to vyjde tak na vianoce budes tehuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

ktovie ako katka.

Bola som s drahym na obede a bol v pohode a predstav si volal mi ale za hodinu a je totalne chory. Sila
Budem ho musiet niekam vystahovat nech ma nenakaziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

alicao
autor
9. sep 2009

hej? to ochorel z toho soku🙂, ale davaj si pozor fakt, aby si to nechytila!!!!
no ja dufam, ze tak sprosta knizka nebude mat ani v tomto pravdu, lebo na polku decembra tam bolo , ze sa budem musiet zmierit s verdiktom doktora a zebudem mat chut oslavovat ani novy rok.
uz som ju zahodila ale pamatam si to

pralinka25
9. sep 2009

zlato kasli na nu a vobec ju vypusti z hlavy aby si si to neprivovlala. Pozri ani na mna to nefungovalo ani v Egypte mi nebolo zle ako pisala. A navyse ked aj nebudes mat chut oslavovat tak len preto lebo ti bude zle z tehotenstva 😉 a verdikt doktora bude ze draha pani ste tehotna a najblizsi rok si nezabicyklujete a ani nepojdete na dovolenku lebo budete rodit a kojit!

alicao
autor
9. sep 2009

prali , lutujem, ze som si ju kupila!!! ale skusim nato nemysliet, svinucha jedna horoskopovska.
Pamatam si ako si hovorila, ze mas pocit, ze tentor rok to ty nestihnes heheheheheh 😝 😝 😝 😀 😀

pralinka25
9. sep 2009

alic este nemam nic vyhrate. Aj ked dufam ze ano. Vestica povedala ze v novembri uz budem tehotna. Tak to sedi. Ale nepovedala ako to dopadne.

ja ti napsem horoskop. Chces?

alicao
autor
9. sep 2009

fakt?? no vidis, dobra vestica, aj ja chcem ku nej ist! odkial je bosorka jedna?
napis 😀 😀

pralinka25
9. sep 2009

z trnavy. ne?

tak toto je tvoj horoskop:
zeny v znameni byka caka tento rok velke stastie. Planety su naklonene novym veciam ktore prinesu do zivota zeny narodenej v tomto znameni stastie. Pre bycice narodene v prvej polovici mesiaca maj je dane ze v tomto roku pocnu potomka. (a potom sa budu musiet o neho cely zivot starat 🙂 )

moze byt?

alicao
autor
9. sep 2009

jeeeeeeeeej aky kraaaaaaaaaaaaaasny , prilepim si ho na chladnicku 😀 😀 😀 !

pralinka25
9. sep 2009

tak a tymto mas prikazane sa riadit. Vytlacit nalepit na chladnicku a aj nad postel a vsade kam dovidis! 😎

alicao
autor
9. sep 2009

do kedy si dnes?

pralinka25
9. sep 2009

neviem Mali sme byt do stvrtej ale uz su 4 😅

idem zavolat drahemu ze ako je na tom.

ty? Klasika do pol 5?

musim nieco pre tu kamosku za ten duphason vymysliet.

alicao
autor
9. sep 2009

tak este kym odides....

Tymto zahajujem stastne obdobie!!!!

Po založení tejto témy
zdá sa , prichádzajú zmeny,
Pralinka kliatbu ruší,
od šťastia jej srdce búši.
Koniec preplakaným nociam,
ku každej už príde bocian.
Včera nastal veľký zlom,
a ideme pekne rad radom!

🙂

pralinka25
9. sep 2009

😵 😵 😵 😵

parada alic.
Ty budes pre vsetky nase deti skladat basnicky do skoly 😉 Samozrejme na inu temu 😀

Alic kazdy den si opakuj ze budes tehulka. Ka zas budem kazdy den hovorit mojmu miminku nech posle kamosku alicku alicke 😉

alicao
autor
9. sep 2009

skus mu ale povedat moje prave meno, nech ju neposle nejakej inej alicy🙂

pralinka25
9. sep 2009

jasne. To sa zas neboj a poviem aj draheho nech si ani otca nepomyli 😉

alicao
autor
9. sep 2009

joj to snad nie🙂!
a ako sa citis fyzicky?

pralinka25
9. sep 2009

ale zatial v pohode. Iba nemozem spavat bolia ma prsia a byvam straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne hladnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a mavam v noci kyselinu. 😝

pralinka25
9. sep 2009

uz ma drahy caka. Tak idem. Zajtra si napiseme.

Pa Pa a pekny dnicek. Dnes je stastny aj pre teba 😉