Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

katti77
10. sep 2009

prali ak raz ukázal tak si a nebudem to tu už opakovať, jasné 😖

pralinka25
10. sep 2009

supeeeeeeer kati 🙂
idem kuknut

alic posnazim sa 😉

alicao
autor
10. sep 2009

kamka odpisem ti... a prid sem tu sa totiz caruje a robia zazraky🙂
katti jeeeeeeeeeeeeeej to si ty? jakaaaaaaaaaa kocka, este sa buchnem do teba 😀

katti77
10. sep 2009

ahoj kamka, teba poznám z témy sanatorium helios a kľudne sa pridaj

katti77
10. sep 2009

dík alic 😀

katti77
10. sep 2009

no a keď už si ma tak pozeráte tak na modrastrecha katti77 je môj budúci domčúrik

alicao
autor
10. sep 2009

katti, ty brdo, jaky smejko, si fakt zlatucka🙂

pralinka25
10. sep 2009

kamka vitaj. Nevsimla som si horny prispevok 😅
bude sranda. Ja ta poznam iba sprostredkovane, lebu tu alic s wolfi ta spominali 🙂

alicao
autor
10. sep 2009

Kamka vidis, uz ta tu kocky poznaju, namas sancu utiect 😀 !

katti77
10. sep 2009

alicka no vieš keď sa vydávaj je to sranda teraz už taká vysmiata nie som 😀 😀 😀

baby moje čo by som bez vás robila, inak koľko dní trvá zahniezďovanie?

alicao
autor
10. sep 2009

katti, tolko ako tebe ked zaspavas 😀 😀
ale nie, jeden az 3 dni

pralinka25
10. sep 2009

kati bola si velmi pekna nevesta 😵

katti77
10. sep 2009

ďakujem prali ale bolo dávno pred 4 rokmi 09.09.
včera sme to z drahým oslávili šampusom a dúfam, že sa aj oplodnilo čo sa malo a bude to pekné výročie 😵

pralinka25
10. sep 2009

kati to by bolo krasne keby vam to teraz vyslo takto na vyrocie 😵

alicao
autor
10. sep 2009

katti, ten "mimidomcek" ten mate uz postaveny? Ak ano, budes moja najlepsia kamaratka 😀 😀 😀

katti77
10. sep 2009

alicka nie ešte je veľa roboty, teraz len dokončili strechu, plánujem, že takto o rok tam už budem, ale chcela by som to stihnúť do máj ak by sa vydarilo toto IUI 😀
môžeš o rok prísť pozrieť, decká bude zariadená takže malý-malá alico-a sa bude mať kde hrať 😀

alicao
autor
10. sep 2009

katti , fuuuuuu, parada, tak bude mat kde maly/mala hajat a hrat sa v zahrade. Mi mame len maly jeden a pol izbovy bytik, chceli by sme maly domcurik, ale nie je z coho, lebo ja aj manzel mame byty na uver...snad raz, niekde v horach...ach jo...mozem snivat.

katti77
10. sep 2009

alicka: dúfam, že ho aj postavíme, je to neskutočne všetko drahé a keby sme nemali moju zlatú maminu tak ani nezačneme stavať, to je jej zásluha, všetko vybavuje, zariaďuje a podiela sa aj na financovaní...aj my máme všetko na úver, byt kde bývame, dom ktorý ešte nie je dokončený takže máme čo robiť a to keď si predstavím, že splácať sa bude 20 rokov... 😝

alicao
autor
10. sep 2009

katti, no my tak nejak, rozmyslame predat moj byt, vytrieskat z neho aspon na pozemok a potom zobrat nejake dva miliony a postavit aspon daky maly montovany na kluc. Bol by sice malicky, ale mne ide o zahradu a sukromie, v nutri to nemusi byt velka, kto by to upratoval 😀 a kde to staviate ak mozem vediet?

alicao
autor
10. sep 2009

prali kukala som tu jankynu ciarku, ked si mala taku aj na 16dc tak je to ciarsko jak svina, neni o com🙂

katti77
10. sep 2009

alica, my sme si zobrali úver a založili sme byt kde teraz bývame, a keď ho predáme tak vyplatím úver a nezostatnú nám žiadne dlhy, dajú ti 70% z hodnoty to je dosť na začiatok...a tiež nemáme veľký 110 m2 to nie je veľa, detská, pracovňa, spálňa, obývačka a kuchyňa, žiadna pivnica ani poschodie, neznášam schody...my ale máme drahý pozemok aspoň na ZH je drahý, lebo je v dobrej lokalite...staviame na dedine blízko ZH

alicao
autor
10. sep 2009

katti to mate dobre, nam zostanu aj ked predame oba byty, teda milion a pol urcite a to budem spacat do smrti, no co uz ked,sme vsetko precestovali ked sme boli mlady, tak nam treba.

katti77
10. sep 2009

a inak kde ste všetky, kamka len nakukla, pralinka tu už tiež dlho nebola hrozné, hádam nemakáte? 😅

katti77
10. sep 2009

alica treba vyhrať loto, keby som tak vyhrala, tak by som aj ségre taký postavila aj by som sa rozdelila, napr. aj s tebou, ale to by som musela aj podať 😀

alicao
autor
10. sep 2009

Bola som papat, uz som spat🙂
Kamka, je teraz na PN tak oddychuje. Nechce trcat pred pocitacom stale.

katti77
10. sep 2009

no nikto tu nie je, sa nudím 😀

pralinka25
10. sep 2009

ja som uz tu. Chodim o pol dvanastej na obed.
Volala som na gyndu (dokonca bola velmi mila sestricka co sa moc casto nestava) ale doktor ma az do stredy dovolenku. Aj som si myslela.
Takze na gyndu idem v stredu 😒 Povodne som tak aj chcela ale uz som sa pripravila na zajtra. Este ze mam ten duphaston od kamosky. Ten mi akurat vydrzi.

alicao
autor
10. sep 2009

prali to nevadi, to je super🙂 budes uz vidiet bublinku🙂

alicao
autor
10. sep 2009

ale teraz ma napdlo , krv ti mohla zobrat aj ona nie?

katti77
10. sep 2009

prali a možno keby si išla aj k obvodnej tak ti krv zoberie a dá spraviť výsledky