Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

alicao
autor
10. sep 2009

idem skolit, tak 15 minut

pralinka25
10. sep 2009

no ona povedala tak ze najprv ma musi vysetrit lekar.
Kazdopadne je to jedno aj tak by som bola mudrejsia az v stredu. To uz budem 23 den od ovulky. Cize 3 tyzdne a 2 dni. Myslis ze uz bude vidiet bublinku? Nemam paru kedy je co vidiet.

pralinka25
10. sep 2009

kati myslis? Ale kaslem na to. Do stredy to nejak vydrzim. Budem papat vitaminky duphaston, prihovarat sa mu aj ked nema usi a modlit sa nech tam vydrzi 9 mesiacov a potom hladko rychlo sup von 🙂

Ale to mam naplanovane 😀

katti77
10. sep 2009

dobre to máš naplánované, a áno myslím, že obvoďak by to zvládol 😀
a počuť ťa bude, a ak nie tak cítiť to bude určite 😉

alicao
autor
10. sep 2009

pralina, urcite ano bude vidiet a mozno uz aj srdiecko, ale to skor az o tyzdne neskor...juuuuuj ti zavidim..ale v domborom🙂 😲 ja viem , ze ty mi ho vymodlis🙂

pralinka25
10. sep 2009

teeeeeeeda preco pralina 😕 😖

jasne ze ti ho vymodlim. Sme sa dohodli nie?

alicao
autor
10. sep 2009

JEEEEEEEEEEEZISI, to sa mi same vynechalo, to by som si nikdy nedovolila...fuj, tresnem si jednu, to nie naschval prepac!!!

pralinka25
10. sep 2009

ja viem alic. Mas tam viac preklepov. Beriem to lebo si pisala na rychlo urcite 😉 Ze?
Aj ja preklepujem stale 😀

alicao
autor
10. sep 2009

No hej, lebo mam jeden job, a preklikavam okna ale nechcem vas zanebavat a tak to potom vyzera, ale ved si rozumieme nie?🙂

pralinka25
10. sep 2009

jasne 🙂 😉
pekne od teba ze nas nezanedbavas.

alicao
autor
10. sep 2009

mam toho dnes hodne ale su to take stahovacky veci do pocitaca, takze da sa aj tu aj tam🙂
uz si kludnejsia vsak? citim to🙂

pralinka25
10. sep 2009

snazim sa alic. Kludna budem ked bude na svete a bude zdrave.

Ale hovby ani potom nebudem kludna 😀 😀 😀 😀

ani jedna z nas nebude. Ja by som nikdy nebola do seba povedala ze budem takto chaosit. Toto neni v mojej povahe. Hormoooooooonyyyyyyyyyyyyy 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alicao
autor
10. sep 2009

to nie hormony to materinsky pud, ale musis byt stastna, ja som sa ten den ked som uvidela ciarku usmievala ako idiot

pralinka25
10. sep 2009

aj ja ale kedze to nikto nevedel iby ty a ja tak som musela davat pozor este aj pred drahym 😅
uz je to lepsie. Ale este ze vas mam, lebo neviem ako by som to zvladala nemoct sa s nikym o tom bavit.

katti77
10. sep 2009

ja neviem o čom točíte 😀 ale dúfam, že sa toho dožijem 😉

alicao
autor
10. sep 2009

katti 😀 😀 😀 o tom ako sa stresuje ked najdes // 😀

katti77
10. sep 2009

no ja si to predstavujem, tak že žiadny stres ale radooooosť, si to dáko pletiete nie?

pralinka25
10. sep 2009

aj my sme si to kati mysleli 😀

ja som si to tiez tak predstavovala ako budem happy a pozri 😅

alicao
autor
10. sep 2009

katti, tak ako prali hovori, nevies, ci sa mas tesit, ci plakat, z nervou chodis kakat, lebo musis cakat 😀

alicao
autor
10. sep 2009

asi zacnem skladat texty pre raperov 😀 😀 😀

pralinka25
10. sep 2009

alic presne tak a este sa ti to aj rymuje 🙂
ja som prve dni vys.... aj dusu skoro od soku stastia nervou co a ako.

Strasne si to zelas strasne sa tesis a zaroven mas panicky strach aby to tak bolo a aby sa nic nepokazilo. Ani to neviem k nicomu prirovnat.

ja som taky pragmaticky clovek. Malo co ma rozhadze a aj to len pred kramami. A preto som si myslela ze budem vediet zachovat chladnu hlavu ale prd. 😅

katti77
10. sep 2009

alica tie verše ti fakt idú

ale ja kakať nechodím často, s tým mám problém takže to by bolo dobre keby sa ľady pohli 😀

pralinka25
10. sep 2009

alic mala by si. Trhnes na tom prachy a bude na domcek 😉

pralinka25
10. sep 2009

kati 😀 ja tiez. Ja chodim tak 2x za tyzden a to uzivam probio a vlakniny a co ja viem co este. Tak mi to aj prospelo 😀

alicao
autor
10. sep 2009

katti 😀 😀 😀 o dva tyzdne kupuj toaletak do zasoby 😀

katti77
10. sep 2009

no tak len ma pekne postrašte nechcete byť v tom samé čo?

pralinka25
10. sep 2009

ale nieeeeeeeee 🙂 len si to pekne uzi aj ty 😉

alicao
autor
10. sep 2009

katti, presne ako vravis, chceme byt v TOM vsetky naraz🙂!!!

katti77
10. sep 2009

ani sa nenazdáš a budem v tom, a potom budeme stresovať zase z niečoho iného, dobré vyhliadky ma s vami čakajú 😀

pralinka25
10. sep 2009

ze kati 🙂
tesis sa???????????????? 😀