Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

pralinka25
14. sep 2009

ja viem zlatko. Sak pockaj na seba 🙂
som hladna ako vlk ale dnes pojdem na obed az o 12 😝

alicao
autor
14. sep 2009

len aby som sa dockala...radsej budem stresovat na dvoma ciarkami ako nad ziadnou🙂

pralinka25
14. sep 2009

neboj alic dockas sa. najneskor po umelom. Musi to vyjst. Ved ked si ty v poriadku a vlozia do teba najdenu zdravu spermiju tak neni o com.

alicao
autor
14. sep 2009

no prali..aj wolfi je v poriadku a vidis...a kto vie preco sa to neuchytilo uz minuly mesia, nakoniec zistia , ze je problem este aj vo mne a drbne ma

pralinka25
14. sep 2009

mozno bola ta spermijka predsa len slabucka na vyvin. Ale pri umelom ti vlozia tie najsilnejsie. Alic musis si vhlave stanovit ze jednoducho to vyjde. Inej moznosti nedaj ani len sancu.

alicao
autor
14. sep 2009

pralinka, oni vladaju spermijky podla vyzoru, nie podla kvality, to ze bude vyzerat dobre neznamena, ze nesie dobru geneticku informaciu...to len na objasnenie...ale to neznamena, ze prestavam verit, to nie, len ti to vysvetlujem, ako to chodi pri ICSI. Proste len podla vyzoru.

pralinka25
14. sep 2009

alic ale mat peknu spermiju znamena mat aj pekne dieta 😉

Vies co to moje chce mat kamosku v Ziline. Dokonca mi hovorilo ze 2. Jedno bude byvat u jednej tety a druhe u druhej. Myslim ze tym myslelo teba a wolfi 🙂
My potom budeme chodit na vylety a aspon sa budeme mat kde zastavit 😵 Mate tam niekde blizko nejaky aqapark?

alicao
autor
14. sep 2009

prali 😀, ked myslis az taky velky aquapark tak az v ruzomberku alebo v LM, ale aj tu v terchovej sa da vysantit, alebo v rajeckych tepliciach tiez🙂 to by bolo supeeeeeeer, a dufam, ze budemem mat v priebehu roka, dvoch uz domcek aby sa mohli hrat aj na zahrade🙂

pralinka25
14. sep 2009

No tak skocime do aquaparku a potom k tete alice na grilovacku na zahrade 😵
ale budes nam musiet slubit aj zmrzku
😵 lebo ked bude nase dieta mlsne ako jeho rodicia tak na toto ho uvaris. A ja mu budem hovorit ze pekne posli tete alicke malu alicku a potom tam budeme chodit na zmrzku.

pralinka25
14. sep 2009

a kdeze su vsetci dnes?
alic a co s tym obedom?

alicao
autor
14. sep 2009

pralinka kludne mu slub aj modre zneba, ak mi posle Alicku tak mu dam aj tmavofialove🙂
Boli sme na obede styria, sami by sme tolko nezjedli, casnicka priniesla ucet, ze 30.09 euro, tak dufam, ze tych 9centov navyse im nebude vadit...
neviem kde su, wolfi upratuje asi a katti nema dnes naladu??? neviem...

alicao
autor
14. sep 2009

ozaj ze vraj aj ta timkova majka, bola koli mne dva krat v kostole a modlila sa zato aby som coskoro otehotnela...zlata🙂

katti77
14. sep 2009

babule dnes makám a ani vám sa dnes veľmi nechce písať

ale čítam vás, tak bacha 😀

alicka: náladu zatiľ mám, lebo ešte nič nie je stratené, v utorok na budúci týždeň to bude horšie...som v očakávaní 😉

ale inak sa mi nič nechce, ani pracovať, ani písať, ani nič 😀

pralinka25
14. sep 2009

kati na buduci tyzden tu budes stresovat s testami ako ja 🙂

alic no vidis. To by v tom bol cert aby to nevyslo.A certov koeme do zadku tak nech sa ani neukazue 😀

alicao
autor
14. sep 2009

katti , jak to ze nemas co pisat? dosli ti hefty?🙂))
pralinka, keby vas chcel vyslisat uz aj tento mesiac, ved ja som dobrucka, poslucham, rozpravam sa so svojim bruskom aj ked viem,ze sanca je tam miziva...som sisi🙂

pralinka25
14. sep 2009

nadej zomiera posledna! Takze pekne sa rozpravaj aj nadalej. 😉
tento tyzden mam sluzbu. Sa mi zda ze nejak casto 😠

alicao
autor
14. sep 2009

aku sluznbu? vo vchode myslis?

pralinka25
14. sep 2009

nie. V praci. Vo vchode sme mali 2 tyzdne dozadu

alicao
autor
14. sep 2009

a co to znamena? chodis davat pozor cez velku prestavku na chodbu? 😀

pralinka25
14. sep 2009

😀
nie vsetci vypadnu o 3 z roboty a za vsetkych vybavujem klientov. Aj ked o tych ostatnach referatoch nemam ani paru.

miroslava89
14. sep 2009

ste sa akosi rozkecali dneska😀

katti77
14. sep 2009

alica: ale dáko ma nič nenapadá, ale neboj to príde

prali: službu obslúžiť cigo ligo? 😀

alicao
autor
14. sep 2009

mirka, dnes teda moc nekecame, mala si tu byt minuly tyzden, to bolo ine coro moro, teraz to nie je ani stotina z toho...

katti77
14. sep 2009

a hlavne sa ten čas strááášne vlečie, už chcem ísť domov

wolfi upratuje aj u susedov?

pralinka25
14. sep 2009

jak dobre ze je zajtra volno 😵

katti77
14. sep 2009

mohlo by byť aj v piatok a potom v pondelok a táák stááále 😀 , ale prali ty už zachvíľu budeš mať volna a volna

pralinka25
14. sep 2009

to vy mozno spolu so mnou 😉

alicao
autor
14. sep 2009

prali presne, to jedine mi udrzuje dnes naladu, ze nejdeme zajtra do prace, lebo potom uz bude streda a prides vysmiata od doktora, ja uz budem asi vediet ako na tom som, lebo to urcite nevydrziim do stvtku a bude testovat uz v stredu 😀

katti77
14. sep 2009

teda keby mi nechýbali peneži tak som doma hneď ako mi oznámia, že som tehu

alicao
autor
14. sep 2009

katti, zeby sme sa hodili na PN este pred tehu? pre istotu? 😀 😀