• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

27. októbra 2011 
mne nemusíš dvakrát vravieť, a ty aj tak pôjdeš na PN už čochvíľa
14. sep 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže v stredu ideš testovať, v stredu bude mať prali potvrdené tehu tak v stredu bude veselo, jupííí sa už teším
14. sep 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katti, ako ta poznam, aj ked len kratko ale predsa, budes testovat aj ty :grinning:
14. sep 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alica ze nekecate vela ja uz ani take tempo nestiham..som vypadla z cviku:grinning:
14. sep 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si píš, aj zajtra aj v stredu a stále a čo keď mi to nedá :grinning:

ja mám slabú pevnú vôlu, tak som šiši a? veď sa nič nedeje, podporím lekáreň, štát, a časom aj psychológa :grinning:
14. sep 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katti, ja som taka ista, ale uz sa snazim krotit:slight_smile: zvykla som testovat aj dva krat denne :grinning:
14. sep 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy planujete opustit rady snaziliek a postupit do urovne tehuliek?? :dizzy_face:

ja som trosku mimo temy terraz... ktore idu skuusit testikovat?:slight_smile:
14. sep 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mirka a ako bolo na kube? pacilo sa ti? odhliadnuc od toho ako to dopadlo..
no vidíš, tak to ja mám od toho ďááááleko, ja len raz za deň, ale rovno dva testy naraz :grinning:
sak to kati. Ja tiez. Lenze potrebujem minimalne 4 platy. No samozrejme ak by to bolo potrebne nevahala by som zostat doma. Ale pokial je vsetko v poriadku budem to musiet nejako vydrzat. Musime v marci splatit hypoteku. A to bez mojho platu nepojde.
alic k doktorovi pojdem az o 10. Takze rano pridem hodim fotky testovacej manie :grinning: a pojdem. Takze jasne co a ako bude az poobede
14. sep 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prali , ty nas proste rada tyras:slight_smile:
14. sep 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka: alica a ja ideme v stredu testnúť ja po IUI, alica po ťuťu muťu...a wolfi možno o týždeň? no a pralinka tá už testovať nemusí v stredu jej doky poviem gratulujem ste tehotná :wink:
14. sep 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alica pacilo sa mi..len akosi nam nevysiel vylet na najvyssi vrch kuby..ale proste aj z toho mala viem ze je to uzasna krajina a ze sa tam raz vratim ale sama bez chlapa :wink:
14. sep 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prali ty 4 platy ja 20 rokov každý mesiac, to by som ani otehotnieť nemohla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. sep 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka a čo ti vyviedol? :angry: už druhá narážka :grinning: tak preto sa pýtam
14. sep 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz som tu ...

katti neupratovala som aj u susedov, ale debordelizovala komplet byt, periem, zehlim, varim ... neviem co skor a moj muz miesto toho aby mi pomohol tak sa mi akurat mota pod nohy a zavadzia vsade kde sa pohnem ... chlapi

prali nestresuj vsetko je v najlepsom poriadku .. a ty ten aquapark vynechaj, tepla voda neprospieva tehotnym a aby si tam este cosi nenachytala .. tak pre istotu radsej nie

alic mne sa to uz krati ja idem v stredu do roboty a zajtra s kamoskou na huby o 5,30 odhcadzame zo ziliny .. horor ...
14. sep 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mirka, to je pravka, ja som tam bola dva krat a bez chlapa, vtedy som totiz ziadneho nemala a ti poviem..fiiiiiiiiiiihaaaaaaa..radsej to tu ani nepoviem :grinning:
14. sep 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uzaasne to sa tesim:slight_smile: ostanem tu jedina netehulka:slight_smile: juuj zienky z uprimneho srdca vam prajem aby ste boli tehule:slight_smile:
14. sep 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alica radsej pre isottu pomlcis ze?:grinning: ale t krajina ma svoje caro.. ja rozmyslam ze sa vykaslem na chlapa a nekedy koncom oktobra tam vytiahnem kamosku :wink:
14. sep 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic nie ale nema vyznam si tam ist rano sadnut lebo vzdy ked tam idem rano trcim tam 5 hodin. Takto ked tam pojdem neskor stale ma zoberie len v ten isty cas akoby som tam sedela od rana. Ja im 10euraky stale platit nemienim.

Kati neboj tie platy ratam aj s platom a odmenami draheho. A my sme mali nizku hypoteku ale na hovby urok.Preto to chceme splatit aby sme nemuseli zivit banku. Radsej budem zivit prcka. S PN a meterskej by sme to tazko splacali
14. sep 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti dokopy nic.. len uz tyzden som od neho nepocula jedno normalne slovko pekne.. len sa hadame nadavame na seba a tak podobne... ale tak mi treba.. nemala som si brat chlapa workoholika :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. sep 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic povedz povedz povedz co fiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiha
14. sep 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katti, mirka, wolfi tiez testuje v stredu, jej uz meska MS:slight_smile:
mirka u nas je sanca 1: 100000000 takze neboj nezostanes tu sama
14. sep 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alica: aaaale nevrav, kubánci héééj :grinning: a máš pravdu radšej nevrav :wink:

mirka neboj ty si v najpeších rokoch ty ani nebudeš vedieť ako a budeš :slight_smile:

wolfi: ak chceš môžeš prísť aj k nám, ale to musíš prísť už o tej 5,30 aby si to stihla, taký bordel mám, tak ťa čakám huby ti neutečú :dizzy_face:
14. sep 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic aj menej pravdepodobne veci sa stavaju :wink:
14. sep 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prali no taka mala krasna telenovela no...ale mala len dve casti:slight_smile:
14. sep 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to bude riadna streba, už sa neviem dočkať, wolfi fakt testneš?
14. sep 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alica a to?
14. sep 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no a ved som bola slobodna a po rozchode, potrebovala som sa vyburit :grinning:
alica take ani nehovor.. ja tu chcem byt sama.. aby ked budete posielat tehu virusiky aby som sa s nikym nemusela delit :grinning: aby som mohla byt pooriadne skupa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:

katti raz urcite budem.. len kedy :confounded:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok