Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

katti77
14. sep 2009

mne nemusíš dvakrát vravieť, a ty aj tak pôjdeš na PN už čochvíľa

katti77
14. sep 2009

takže v stredu ideš testovať, v stredu bude mať prali potvrdené tehu tak v stredu bude veselo, jupííí sa už teším

alicao
autor
14. sep 2009

katti, ako ta poznam, aj ked len kratko ale predsa, budes testovat aj ty 😀

miroslava89
14. sep 2009

alica ze nekecate vela ja uz ani take tempo nestiham..som vypadla z cviku😀

katti77
14. sep 2009

si píš, aj zajtra aj v stredu a stále a čo keď mi to nedá 😀

ja mám slabú pevnú vôlu, tak som šiši a? veď sa nič nedeje, podporím lekáreň, štát, a časom aj psychológa 😀

alicao
autor
14. sep 2009

katti, ja som taka ista, ale uz sa snazim krotit🙂 zvykla som testovat aj dva krat denne 😀

miroslava89
14. sep 2009

vy planujete opustit rady snaziliek a postupit do urovne tehuliek?? 😵

ja som trosku mimo temy terraz... ktore idu skuusit testikovat?🙂

alicao
autor
14. sep 2009

mirka a ako bolo na kube? pacilo sa ti? odhliadnuc od toho ako to dopadlo..

katti77
14. sep 2009

no vidíš, tak to ja mám od toho ďááááleko, ja len raz za deň, ale rovno dva testy naraz 😀

pralinka25
14. sep 2009

sak to kati. Ja tiez. Lenze potrebujem minimalne 4 platy. No samozrejme ak by to bolo potrebne nevahala by som zostat doma. Ale pokial je vsetko v poriadku budem to musiet nejako vydrzat. Musime v marci splatit hypoteku. A to bez mojho platu nepojde.
alic k doktorovi pojdem az o 10. Takze rano pridem hodim fotky testovacej manie 😀 a pojdem. Takze jasne co a ako bude az poobede

alicao
autor
14. sep 2009

prali , ty nas proste rada tyras🙂

katti77
14. sep 2009

mirka: alica a ja ideme v stredu testnúť ja po IUI, alica po ťuťu muťu...a wolfi možno o týždeň? no a pralinka tá už testovať nemusí v stredu jej doky poviem gratulujem ste tehotná 😉

miroslava89
14. sep 2009

alica pacilo sa mi..len akosi nam nevysiel vylet na najvyssi vrch kuby..ale proste aj z toho mala viem ze je to uzasna krajina a ze sa tam raz vratim ale sama bez chlapa 😉

katti77
14. sep 2009

prali ty 4 platy ja 20 rokov každý mesiac, to by som ani otehotnieť nemohla 😝

katti77
14. sep 2009

mirka a čo ti vyviedol? 😠 už druhá narážka 😀 tak preto sa pýtam

wolfskinka
14. sep 2009

no uz som tu ...

katti neupratovala som aj u susedov, ale debordelizovala komplet byt, periem, zehlim, varim ... neviem co skor a moj muz miesto toho aby mi pomohol tak sa mi akurat mota pod nohy a zavadzia vsade kde sa pohnem ... chlapi

prali nestresuj vsetko je v najlepsom poriadku .. a ty ten aquapark vynechaj, tepla voda neprospieva tehotnym a aby si tam este cosi nenachytala .. tak pre istotu radsej nie

alic mne sa to uz krati ja idem v stredu do roboty a zajtra s kamoskou na huby o 5,30 odhcadzame zo ziliny .. horor ...

alicao
autor
14. sep 2009

mirka, to je pravka, ja som tam bola dva krat a bez chlapa, vtedy som totiz ziadneho nemala a ti poviem..fiiiiiiiiiiihaaaaaaa..radsej to tu ani nepoviem 😀

miroslava89
14. sep 2009

uzaasne to sa tesim🙂 ostanem tu jedina netehulka🙂 juuj zienky z uprimneho srdca vam prajem aby ste boli tehule🙂

miroslava89
14. sep 2009

alica radsej pre isottu pomlcis ze?😀 ale t krajina ma svoje caro.. ja rozmyslam ze sa vykaslem na chlapa a nekedy koncom oktobra tam vytiahnem kamosku 😉

pralinka25
14. sep 2009

alic nie ale nema vyznam si tam ist rano sadnut lebo vzdy ked tam idem rano trcim tam 5 hodin. Takto ked tam pojdem neskor stale ma zoberie len v ten isty cas akoby som tam sedela od rana. Ja im 10euraky stale platit nemienim.

Kati neboj tie platy ratam aj s platom a odmenami draheho. A my sme mali nizku hypoteku ale na hovby urok.Preto to chceme splatit aby sme nemuseli zivit banku. Radsej budem zivit prcka. S PN a meterskej by sme to tazko splacali

miroslava89
14. sep 2009

katti dokopy nic.. len uz tyzden som od neho nepocula jedno normalne slovko pekne.. len sa hadame nadavame na seba a tak podobne... ale tak mi treba.. nemala som si brat chlapa workoholika 😝

pralinka25
14. sep 2009

alic povedz povedz povedz co fiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiha

alicao
autor
14. sep 2009

katti, mirka, wolfi tiez testuje v stredu, jej uz meska MS🙂
mirka u nas je sanca 1: 100000000 takze neboj nezostanes tu sama

katti77
14. sep 2009

alica: aaaale nevrav, kubánci héééj 😀 a máš pravdu radšej nevrav 😉

mirka neboj ty si v najpeších rokoch ty ani nebudeš vedieť ako a budeš 🙂

wolfi: ak chceš môžeš prísť aj k nám, ale to musíš prísť už o tej 5,30 aby si to stihla, taký bordel mám, tak ťa čakám huby ti neutečú 😵

pralinka25
14. sep 2009

alic aj menej pravdepodobne veci sa stavaju 😉

alicao
autor
14. sep 2009

prali no taka mala krasna telenovela no...ale mala len dve casti🙂

katti77
14. sep 2009

no tak to bude riadna streba, už sa neviem dočkať, wolfi fakt testneš?

katti77
14. sep 2009

alica a to?

alicao
autor
14. sep 2009

no a ved som bola slobodna a po rozchode, potrebovala som sa vyburit 😀

miroslava89
14. sep 2009

alica take ani nehovor.. ja tu chcem byt sama.. aby ked budete posielat tehu virusiky aby som sa s nikym nemusela delit 😀 aby som mohla byt pooriadne skupa 😝 😅 😀

katti raz urcite budem.. len kedy 😖