Čakanie na lásku - ako to zvládnuť?

zelenazaba111
21. máj 2020

Nechcem poradiť len podeliť sa so svojou bolesťou. Som 40r muž. Zamiloval som sa do nádhernej ženy a aj ona do mňa. Mali sme niekoľko strenutí ktoré boli mňa najkrajšie v mojom živote. Bohužiaľ ona je nešťastne vydatá a muž jej veľmi ubližuje. Nedokáže ho opustiť a vyčíta si že mu urobí bolesť. Nemiluje ho. Pričom mňa áno. Veľmi sa pre to trápi. Keďže som sa nedokázal pozerať na jej utrpenie navrhol som jej, že nebudeme v kontakte a rok na ňu počkám. Viem že mám pred sebou najťažší rok môjho života ale svoj sľub dodržím. Prosím poraďte, čo mám robiť aby to tak veľmi nebolelo?

pininka1
21. máj 2020

Si čerstvo rozvedený, trápi ta že nemôžeš vidieť deti a hneď sa vrhas do ďalšieho nezmyselného vzťahu s vydatou. Tebe niet pomoci. A trocha sa vschop, vyplakavas tu ako 15 ročná baba

amelia000
21. máj 2020

@zelenazaba111 venuj sa svojim detom

merkelica
21. máj 2020

cakaj dalej

leuchtturm
21. máj 2020

Na co to cakas?

zooeynka
21. máj 2020

@zelenazaba111 si ako z mexickej telenovely. Tak ju milujes ze rok budete od seba. Co sa ma za ten rok zmenit, ci co sa ma udiat ked nebudete spolu?

daganov
21. máj 2020

@zelenazaba111 začni písať knihy, už máš námet na tri, čím ďalej, tým blbšia téma

kristiii
21. máj 2020

@zelenazaba111 ty si riadny...hlavne že vyplakávaš ako ťa trápi rozvod a nechceš preto vídať svoje deti.

zirafienka
21. máj 2020

😀

jaskolka
21. máj 2020

Na to, že máš 40,sa s prepáčením chovas ako malé urevane decko. Najprv riešiš, co robiť, keď ti chýbajú deti po rozvode, logická vec je ísť ich navštíviť, riešiť kontakt, pravidelne stretávky. A teraz zase plačeš, lebo ta "milujúca žena" nechala rok čakať.Otázka síce je, či fakt ta ona tak miluje... Preboha, chlape, veď trochu sa vzmuz, toto nijakej nebude imponovat, nerozhodný, ufnukany slaboch. Rieš deti,hlavne kontakt s nimi a ak ozaj tak hrozne miluješ tu ženu, čo zrejme tirz by radšej bola, keby si "tresol" po stole a zabojoval,tak po tom stole buchni a prejav sa konečne ako rozhodný a rázny muž!

deti95060810
21. máj 2020

zabudni...

miriam11
21. máj 2020

@zelenazaba111 jedna rada do života. Ak žena tvrdí, že ťa miluje, tak ver ze by spravila všetko preto, aby ste boli spolu. Neverím, ze jej je ľúto muža. Ona miluje jeho, nie teba. A tebe to povedala inak. aby si sa až tak netrápil. Teraz dúfa, že za ten rok na ňu zabudneš a láska opadne. Prepáč.

zirafienka
21. máj 2020

mne sa zdá, že je to pán z bujnou fantáziou. Buď si vymýšľa, alebo namýšľa.

bea22196
22. máj 2020

Ked niekoho chces bujujes a pokial ta zena ma city ktebe bude robit vsetko aby stebou bola ked s chlapom nieje stastna ..ale rok ? Bude to otom istom ona ostane s muzom a ty stoho mat nic nebudes