Chlapík z Bazoša ma stále otravuje

9. mar 2022

Dobrý deň. Predávala som cez Bazoš mobilný telefón a už mi ho aj jeden kupujúci kúpil a bolo všetko ok. Lenže potom mi začal vyvolávať ten istý kupujúci z toho istého čísla, proste neviem ani jeho meno, ale vyzerá tak na 45. Začal mi imponovať, vypisuje smsky, že sa do mňa zahľadel a podobne. Ja som ho už aj blokla, jeho číslo, ale stále mi vyvoláva z nového. Ja fakt nemám oňho záujem, mohol by mi byť otcom. Čo mám robiť, ak nechcem meniť číslo?

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
heidi4
9. mar 2022

Imponovat? Skor opak, nie?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
liz_lemon
9. mar 2022

ak si aj jemu povedala, ze ti imponuje, necudujem sa, ze ta stale otravuje

pribinak
9. mar 2022

Imponuje Ti …. čiže sa ti jeho dvorenie páči, páči sa ti jeho správanie.
Asi si sa pomýlila, nie?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gladys_07
9. mar 2022

@heidi4 takto to dopadne ked clovek nevie pouzivat cudzie termity 🤷‍♀️

autor
9. mar 2022

Pardon, pomylila som sa

liz_lemon
9. mar 2022

@viestta no, presne 😂 poznam babu, co si mylila pojmy fotobunka a unimobunka
@gladys_07

martinkatinka
9. mar 2022

Tak sa necuduj, ze ta otravuje, ked si mu povedala, ze ti imponuje 😆

heidi4
9. mar 2022

@liz_lemon a ringlotky a maringotky 😂😂😂😂 a v skolskej praci pisat o cloveku ako nie o energickom (plny energie), ale energetickom 🙂

dankamg
9. mar 2022

Jednoznačne mu dať najavo, že nemáš záujem. Pokiaľ mu budeš dávať čo len malé nádeje bude pokračovať. A odporúčam mu rovno povedať, že si zadaná.

autor
9. mar 2022

@martinkatinka to som mu fakt nepovedala 😂

nenne9
9. mar 2022

@viestta moja teta takto pouziva cudzie slova tiez😁chcela povedat ze sa moj syn rozumne a inteligentne vyjadruje a povedala "on sa tak subtilne vyjadruje😉

nenne9
9. mar 2022

A nemas manzela, priatela, kamarata, brata ktory by to raz zdvihol a razne mu vysvetlil, ze ak este raz zavolas mojej zene,tak....( dopln si nieco primerane)

vifoncitta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bennn
9. mar 2022

však ho pošli do p :D ... alebo blokni číslo :D alebo presuň číslo niekam, aspon dostaneš zadara net na mesiac alebo nejake bonusy :D

aalt
10. mar 2022

Kamaratku takto jeden podobne otravoval, ale este pubertaci. Postazovala sa kamaratovi, ten mu rovno zavolal zo svojho telefonu, ze policia a ze maju oznamenie o telefonickom obtazovani atd. A bol pokoj. Inac teraz uz naozaj robi na policii. Ale to chce asi fakt taky rozhodny ucitelsko policajny typ, co kamos je. A teda razne mu povedat, ze si to nezelas a kludne s tym ist aj na policiu.

karolinakr
10. mar 2022

Pozri, si mu povedala, že ti imponuje, tak on ti nechcel volať, len chcel kúpiť telefon, ale po tejto vyzve 2x zrychlil tempo a poslal počet sms, a kul železo, ešte kým je horúce 🙂

h2
10. mar 2022
dori92
10. mar 2022

@h2 bože jak ma toto rozosmialo 😂😂😂😂😂😂

cacianka
14. mar 2022

@h2 v podobnom štýle je aj vtip i svokre, súdili zaťa že ju zabil a sudca ho oslobodil....

garaz
3. apr 2022

Predaj z čísla 0915654308